10 priežasčių, kodėl tvirtesni ir tuo pačiu nuoširdesni už šį Zodiaką neegzistuoja

Stiprumas, tvirtumas, valia, griežtumas ir gerumas, nuoširdumas, atlaidumas - nesuderinamos savokos? Tik ne tuomet, kai kalbame apie šį Zodiaką. Tai unikalumu išsiskiriantis Zodiako ženklas, kuris savyje talpina daugybę kontrastų. Kas jis toks? Ogi...

1. Avinės savo idėjomis užkrečia kitus. Kas yra charizmatiški žmonės? Tai žmonės, kupini idėjų, linksmų sumanymų, nerealiausių ketinimų, spontaniškų susitikimų... Tokie žmonės žavi. Tokios yra ir Avinės, kurios, nepaisant jų didelio užimtumo, savo mylimiausiems ir artimiausiems žmonėms visuomet dovanoja tik geriausias akimirkas. Jos užkrečia gera energija!

2. Ir tuo pačiu išlieka racionalios bei tvirtos. Žinote, kaip būna su tais idėjų žmogeliukais - neretai jie pasimeta, kai jas reikia realizuoti, pernelyg užsisvajoja ar tiesiog pakimba ant debesies... Tik ne Avino ženklo atstovės. Tai be galo darbščios merginos, kurios žino - jei jau pažadėjau, jei jau sutariau, jei jau patvirtinau, tai nusižengsiu savo principams, jei neįvykdysiu savo ketinimų.

3. Avinės - pačios stipriausios. Dažniausiai nesiskundžia sveikata, yra užsigrūdinusios, mėgsta fizinę veiklą. Avinės dažniausiai stengiasi stiprinti sveikatą pasitelkdami įvairius metodus iš gamtos, todėl dažniausiai ir atrodo puikiai. Nerasite savimi nesirūpinančio Avino.

4. Vadovaujasi posakiu - negerbi mano draugų - negerbi manęs. Jei kas nors užgauna geriausius Avinių draugus, tegul pasisaugo. Jos dėl draugų gali padaryti viską. Su draugais jos bendrauja nuoširdžiai, be užuolankų. Gal kartais ir nenutyli, kai reikėtų, užtat draugai žino, kada elgiasi blogai.

5. Avinių pozicijai niekas nepasipriešins. Kadangi yra tvirto būdo, jos neretai gali vadovauti, užimti aukštus postus, tačiau tuo pačiu išlikti žmogiškos bei humaniškos. tai iš tiesų tobula griežtumo bei gerumo samplaika.

6. Avinės iriasi pirmyn ir visada siekia tobulėjimo. O kas labiau žavi nei daug siekiantys ir iš komforto zonos stengiantis pabėgti asmenys? Avinės tikrai nėra tinginės, kurioms pakanka būti nematomomis, vien egzistuojančiomis būtybėmis. Priešingai, tai savo tikslo bet kokiomis priemonėmis siekiančios personos. Žinoma, ir jos klysta, neretai užmiršta vykdyti joms paskirtas užduotis ar paprasčiausiai per išsiblaškymą netenka galimybės racionaliai mąstyti. Vis dėlto užsibrėžusios tikslą jos jo taip lengvai nepaleis.

7. Avinės - vienos sąžiningiausių. Profesinėje srityje jų sąžiningumo bei atsakingumo niekas negali nuginčyti. Avinės pasižymi kruopštumu, todėl dažniausiai darus atlieka nepriekaištingai ir yra gerbiamos darbdavių. Joms nėra sunku susirasti darbą, mat į jas palankiai žvelgia darbdaviai, vertindami jų atsakingumą.

8. Avinės dėl artimo žmogaus paaukos viską, ką tik galės. Kartais tai net nėra sveikintina savybė, mat pamiršusios save ir savo poreikius Avinės gali apleisti savo vidinį bei išorinį pasaulį. Iš tiesų Avinai be galo atsidavę. Visgi žmonės juos dėl šios savybės be galo gerbia.

9. Avinėms iš tiesų svarbūs kitų žmonių jausmai. Kaip jaučiasi žmogus, kai jo nuomonė yra nevertinama, o jausmai nuslopinami? Tai gali privesti prie visiškos frustracijos. Tik ne būnant šalia Avinų. Avinės, kad ir kokioje kompanijoje bebūtų - artimų draugų ar menkai pažįstamų žmonių, visuomet pasiteiraus, kaip jaučiasi kiti ir iš tiesų, be jokio melo domėsis žmogaus pojūčiais.

10. Avinės myli audringai, tačiau stipriai ir nuoširdžiai. Jei Avinės įsimyli, jos padarys viską, kad santykiai nebūtų nuobodūs. Kartais jos gali sureaguoti pernelyg audringai, iškelti sceną, tačiau greitai susimoja, jog blogai pasielgė ir padaro viską, kad konfliktas būtų užglaistytas. Be to, jos savo stipriosiomis pusėmis atperka blogąsias.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis