3 Zodiako ženklai, kurie laikomi silpniausiais

Nenorime liūdini, tačiau gavome patvirtintas prognozes - būtent šie Zodiako ženklai yra laikomi pačiais silpniausiais. Jei silpnųjų vietų turi nemažai, ko gero, neretai susiduri su sunkumais, nemalonumais, tinguliu ar priklausomybėmis. Ar randi save?

Dvyniai. Dvyniai savo silpnumo nėra linkę rodyti - priešingai, daugeliui jie atrodo nepaprastai stiprūs. Taip yra todėl, jog Dvyniai neretai užsideda kaukę, kuria slepia savo tikruosius jausmus. Dažniausiai jie nėra linkę rodyti savo tikrujų jausmų, todėl ilgai kaupdami juos vėliau sau labai pakenkia arba išsilieja ant kitų. Dar viena silpnoji Dvynių vieta - nesugebėjimas atsispirti pagundoms. Jie vadovaujasi tuo, jog visus gyvenimo malonumus turi priimti išskėstomis rankomis. Deja, ne visada tai baigiasi teigiamai...

Jautis. Jaučių silpnybė - jų neveiksnumas. Jaučiai nemėgsta gyvenimo permainų ir joms pagaliau atėjus tarsi pakrinka, patiria didžiulį stresą, taip pakenkdami savo psichologinei ir fizinei sveikatai. Tai juos labai veikia ir dėl to jie tampa irzlūs, pikti, viskuo nepatenkinti. Jaučių silpnoji vieta - negebėjimas prisitaikyti prie aplinkybių, tačiau šio Zodiako ženklo atstovams vertėtų suvokti, jog gyvenimas yra kintantis, todėl sėslumo bei vienodumo jame mažai.

Svarstyklės. Svarstyklių silpnoji vieta - energijos švaistymas nereikalingiems dalykams. Būtent todėl Svarstyklėms dažniausiai nebelieka laiko ir jėgų atlikti svarbius darbus. Neretai šio ženklo atstovai jaučiasi pavargę dienos bėgyje, nors energijos jiems užtektų iki vėlyvo vakaro. Patarimas Svarstyklėms - visuomet ir visur derėtų apskaičiuoti savo jėgas ir stengtis jų neiššvaistyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis