Zodiako ženklas, kurio ugningumui nėra ribų

Pirmasis Zodiako ženklas. Ir, ko gero, pats ypatingiausias. Šiam Zodiako ženklui žodis NE neegzistuoja. Ugningasis Avino ženklas pasižymi šiomis savybėmis...

Kadangi tai yra pirmasis Zodiako ženklas, Avino buvimas beveik visada žymi kažko energingo ir siautulingo pradžią. Jie nuolat ieško dinamikos, greičio ir konkurencijos. Jie visada ir visur – pradedant darbu ir baigiant žmonių susibūrimais – turi būti pirmi. Kadangi šį Zodiako ženklą valdo Marso planeta, Avinas yra vienas aktyviausių ženklų. Po Avino ženklu gimę žmonės yra linkę ieškoti atsakymų į asmeninius ir metafizinius klausimus. Tai didžiausias šio įsikūnijimo privalumas.

Avinas yra Ugnies ženklas, taip pat kaip Liūtas ir Šaulys. Tai reiškia, kad jų prigimtyje užkoduotas noras veikti, kartais net prieš tai dorai nepagalvojus. Jo ugningoji valdovė atsakinga už puikius Avino organizacinius gebėjimus, tad retai sutiksite po šiuo ženklu gimusį žmogų, kuris nemėgsta vienu metu užbaigti kelių darbų ir dažniausiai dar iki pietų pertraukos! Iššūkiai padidėja, kai Avinas tampa nekantrus, agresyvus ar ant kažko supyksta.

Nors daugeliui šis Zodiako ženklas iš pažiūros gali pasirodyti šiurkštus ar piktokas, jei tikrai labai myli, Avinas atiduos viską. Tai mylintys šeimą, su panieka į neištikimybę žiūrintys asmenys, kurie gyvenimo pagrindu laiko tvirtą, darnią šeimyną bei puikius santykius su artimaisiais. Tiesa, artimiesiems būtina prisitaikyti prie kiek neprognozuojamo Avino charakterio - nors jis gali duoti labai daug, tačiau gana greitai viską gali sugriauti.

Ugningas, gudrus, ambicingas ir energija trykštantis Avinas tikrai vienas išskirtiniausių Zodiako ženklų. Su juo lengva nebus, tačiau jei pasiryžtate tapti Avino artimu draugu - žinokite, jis visuomet jus apgins ir neleis jūsų menkinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis