Tolerantiškiausias Zodiako ženklas, kurį myli visi

Šis Zodiako ženklas, sakoma, gudrumu lenkia visus kitus ženklus. Išmintingas, supratingas, komunikabilus ir besistengiantis padėtis. Būtent tokios yra...

ŽUVYS. Po Žuvų ženklu gimę žmonės yra labai draugiški, tad jie dažnai atsiduria labai skirtingų žmonių kompanijose. Žuvys nesavanaudės, jos visada nori padėti kitiems, nesitikėdamos gauti kažką atgal.
Žuvys yra Vandens ženklas ir būdamas tokiu, šis Zodiako ženklas pasižymi empatija ir išreikštu emocingumu. Žuvis valdo Neptūnas, tad šis ženklas pasižymi didesne intuicija nei kiti ir turi meninių talentų. Neptūnas susijęs su muzika, tad Žuvys jau vaikystėje atskleidžia savo polinkį muzikai. Be to, po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi dosnumu, geraširdiškumu, labai stipria ištikimybe ir gebėjimu rūpintis.

Žuvys turi intuityvų supratimą apie gyvenimą, tad dažnai su kitais užmezga emocinį ryšį. Taip pat Žuvys garsėja savo išmintimi, tačiau dėl Urano įtakos kartais gali prisiimti kankinio vaidmenį, taip siekdamos atkreipti kitų dėmesį. Žuvys niekada neskuba teisti ir visada linkusios atleisti. Taip pat jos yra žinomos kaip pats tolerantiškiausias Zodiako ženklas.

Kalbant apie asmeninį gyvenimą, Žuvims gana lengva užmegzti santykius ir juos išlaikyti. Jos puikiai jaučia, ką mąsto jų partneris, todėl joms lengva rasti kompromisus ir sutarti dėl įvairių gyvenimiškų siuacijų. Žuvys nėra linkusios konfliktuoti - nors turi savo tvirtą nuomonę, toli gražu jos neperša savo partneriui.

Žinoma, kiekviena situacija turi savo medalio pusę. Žuvys dažnai pasielgia impulsvyiai, nepagalvodamos pasako tai, ko visai nenorėtų pasakyti. Toks jų elgesys gali išvesti iš proto ne tik pačias Žuvis, bet ir žmones, esančius šalia jų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis