Horoskopas SAVAITGALIUI (11 04 - 11 06)

Jei senokai tikėjotės sėkmės, šis savaitgalis bus tas, kai pagaliau ji nusišypsos.

Avinas. Savaitgalį turi šansų ką nors ištaisyti. Galbūt senas problemas, o gal netikėtus įvykius, kuriuos pavyks pakreipti norima linkme. Net jei aplinkybės klostysis ne itin palankiai, žvaigždės žada – sugebėsi įžvelgti savų pliusų ir savų minusų. Pesimistas mato pavojų kiekvienoje galimybėje, o optimistas įžvelgia galimybę kiekviename pavojuje.

Jautis. Toms iš jūsų, kurios palaikote romantiškus santykius per atstumą, savaitgalis yra puikus metas pabandyti pasistengti, kad jūs ar jūsų partneris atskristų tūkstančius mylių seniai laukto vizito. Galbūt tai galėtų būti netikėtas vizitas? Jei per artimiausias keletą savaičių tau nusimato konferencija, kurioje turi dalyvauti, dairykis tinkamų galimybių.

Dvyniai. Savaitgalį bus baisiai sunku baigti tai, kas pradėta, bet dar sunkiau bus apskritai ko nors imtis – būsi išsiblaškęs. Jei nepavyks išsisukti nuo darbų, tempsi juos iki begalybės. Na ir organizmo ištekliai nėra beribiai, taigi žvaigždės pataria bent jau gerai pailsėti ir atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas.

Vėžys. Net gi geriausiai tavo apgalvotas planas suduš į šipulius. Kad ir kas nutiktų dėl mėnulio pilnaties, nepamiršk, kad tu mokaisi tik eidama, o nesilaikydama nelanksčių planų. Gali jaustis priversta daryti kažką skuboto, susijusio su tavo partneriu ar asmeniu, su kuriuo tik pradėjai draugauti, tačiau tai padariusi, iš karto pasigailėsi.

Liūtas. Žvaigždės įspėja, kad savaitgalį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Mergelė. Savaitgalį žvaigždės įspėja Mergeles, kad tarp jų ir jų planų gali atsirasti kliūčių. Sunkumų kils ten, kur, atrodo, neturėtų kilti, klausimai, kurie jau atrodė išspręsti, pasisuks netikėta puse, pareikalaus naujų pastangų. Na bet tai nereiškia, kad visi planai pasmerkti žlugti. Tiesiog bet kokiai užduočiai atlikti prireiks daugiau pastangų ir energijos nei įprastai.

Svarstyklės. Savaitgalį tavo raktas į sėkmę – atsargumas, kadangi diena bus kupina įtampos, greitai galinčios perauti į konfliktą. Santykiuose su artimais žmonėmis tikėtini nesutarimai, santykių aiškinimasis. O ir su draugais bendravimas bus nelengvas, galima netikėta konkurencija.

Skorpionas. Savaitgalį tiesiog negalėsi nusėdėti vienoje vietoje. Tau reikės naujų įvykių, emocijų, įspūdžių ir kuo daugiau adrenalino. Žvaigždės pataria nestabdyti savęs ir leisti sau judėti, bendrauti. Sportuok, eik apsipirkti, nebijok naujų pažinčių – vis tai tau tiesiog būtina. Gali būti, kad pakaitinsi sau kraują ekstremaliu sportu ar flirtu su nepažįstamu asmeniu. Kodėl gi ne?

Šaulys. Savaitgalį Šauliams patartina įsiklausyti, kas kalbama aplink – iš aplinkinių pokalbių gali sužinoti ką nors įdomaus, pavyzdžiui, naudingos informacijos ar vertingą idėją. Taip pat žvaigždės pataria nenumoti ranka į patarimus – būtent jie padės pasiekti puikių rezultatų. Kitaip tariant, šiandien raktas į sėkmę – ne tiek tavo pastangos, kiek aplinkinių pagalba ir bendradarbiavimas.

Ožiaragis. Geros naujienos! Šį savaitgalį meilės, šviesos ir santykių deivė Venera pasirinks jūsų ženklą – vietą, kurioje ji jaučiasi pakiliai ir yra laimingiausia. Šis mėnuo yra puikus mėnuo išvaizdos pokyčiams – nuo mažų iki ekstremalesnių – priklauso nuo tavęs. Taip pat tai yra puiki galimybė vienišoms Ožiaragėms sutikti tą, apie kurį yra tekę tik skaityti knygose ar matyti kino filmuose.

Vandenis. Atrodo, kad niekam nepavyks susitarti ir žengti į priekį. Geriausia būtų laikytis atokiau nuo tokių žmonių, kurie nori susipykti, ir sutelkti dėmesį į žmones, kurie yra linksmi kaip ir tu. Visiškas mėnulio užtemimas tavo vienuoliktuose vilčių, troškimų ir draugystės namuose tau parodys, kas yra komandinis žaidėjas, o kas bando užkirsti kelią bet kuriam tavo žingsniui.

Žuvys. Žuvys, šį savaitgalį ore tvyros meilė. Net jei ir neieškai naujų pažinčių, nieko nepakeisi. Venera pasišaus pastatyti tą asmenį tau tiesiai prieš nosį, todėl nepralėk nemandagiai pro jį/ją ir nebambėk, kad jie maišosi tau po kojomis. Poras turintys Žuvys turi pasinaudoti šia kosmine dovana kaip galimybe sugrįžti pas savo partnerį, jei kokiu nors būdu buvo išklydę iš kelio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis