Viską už meilę atiduodantis Zodiako ženklas

Kokių tik kalbų negirdėjome apie Šaulius - nelinkę įsipareigoti, be galo aistringi, komunikabilūs, tačiau stokojatys rimties. Tiesa tai ar vis dėlto gandai? Išsiaiškinkime paskaitę apie juos daugiau!

Šauliai yra ekstravertiški, entuziastiški ir optimistiški, jiems patinka pokyčiai. Jie sugeba savo mintis paversti konkrečiais veiksmais ir visais įmanomais būdais siekti tikslo. Kaip ir kitiems Ugnies ženklams, Šauliams reikia nuolat jausti pasaulio pulsą, kad galėtų kiek įmanoma daugiau visko patirti. Šaulį globoja Jupiteris – didžiausia Zodiako planeta.

Šio ženklo žmonių entuziazmas neturi ribų, jie pasižymi puikiu humoro jausmu, yra labai smalsūs. Didžiausia vertybė jiems – laisvė, nes tik būdami laisvi jie gali keliauti ir tyrinėti naujas kultūras ir filosofijas. Šaulio ženklo atstovai labai sąžiningi, bet dažnai būna nekantrūs ir netaktiški, kai jiems labai reikia kažką pasakyti. Jiems svarbu išmokti išreikšti save socialiai priimtinu būdu, taip pat svarbu mokytis tolerancijos.

Asmeniniai santykiai - Šaulių rykštė. Jie nėra linkę įsipareigoti, todėl tol, kol iš tiesų pribręsta rimtiems santykiams, keičia partnerius it kojines. Šaulių nepastovumas gali būti kliūtis megzti ilgalaikius santykius, kita vertus, jei įsimyli, Šauliai dėl to žmogaus gali galvą padėti. Be to, Šauliai pasižymi ypatinga aistra, todėl su šio Zodiako ženklo atstovais niekuomet nepritrūks veiklos ar nuotykių.

Kalbant apie profesinę Šaulių pusę, nors jie kupini entuziazmo, neretai jis greitai nuslopsta, todėl Šauliai nėra linkę tęsti pradėtų darbų. Jiems sunkoka išdirbti toje pačioje vietoje, todėl jie dažnokai jas keičia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis