HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (11 11 - 11 13)

Vienos savaitgalį jaus tvyrančią įtampą, kitos džiaugsis smagiais nutikimais. Kuriam būriui priklausysi tu?

Avinas. Šį savaitgalį jausi aplink tvyrančią įtampą. Tavo gyvenime vyksta reikšmingi dalykai, nė pats nepajunti, kaip įsiveli į konfliktą. Ilgai ruošeisi esminiams pokyčiams, o kaip jautiesi, kai jie prasidėjo? Dabar – tavo tvirtumo išbandymo metas.

Jautis. Savaitgalį lengvai pereisi nuo vienos srities prie kitos – protas bus aiškus, skaidrus, galvoje kunkuliuos idėjos. Tai nereiškia, kad visi sumanymai bus vertingi, geriau pasirinkti vieną veiklos kryptį ir ten sutelkti savo energiją.

Dvyniai. Tavo gebėjimas vienu metu daryti kelis darbus šį savaitgalį pravers. Informacija plūs, o tu galėsi atsitraukti ir džiaugtis žinių nauda. Su įsakmiai besielgiančiais žmonėmis gali kilti konfliktas. Atsimink, kad seni elgesio modeliai ne visada geriausi.

Vėžys. Savaitgalį patartina laikytis disciplinos. Netikėti įvykiai gali skatinti purkštauti prieš viršesnį asmenį. Neskubėk daryti išvadų, prieš imantis veiksmų būtinai surink faktus ir juos patikrink. Svarbiausia – neužsidaryk kaip sraigė į savo namelį ir atsimink – jei nesiimsi veiksmų, iniciatyvą perims kažkas kitas.

Liūtas. Šiandien atrodys, kad visi nusiteikę priešiškai. Menkiausias tavo veiksmas sulauks pasipriešinimo. O kuo labiau užsispyręs būsi, tuo sunkiau bus siekti progreso. Tavo užduotis šį savaitgalį – į kiekvieną situaciją įnešti žaismingumo.

Mergelė. Savaitgalį galima sėkmė - galbūt rasi pinigų kišenėje, o gal sutiksi senai matytą žmogų. Deja, žvaigždės pranašauja pilkus debesis sekmadienį - jausies neryžtinga, neturėsi ką pasakyti. Todėl pravartu įgauti daugiau drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis

Svarstyklės. Savaitgalį Svarstyklėms žvaigždės numato tvarkymąsi. Net jei nebuvai įtraukusi to į savo planus, viskas greičiausiai susiklostys taip, kad turėsi bent kažką susitvarkyti. Pavyzdžiui, stalčius, spintą ar darbo stalą, o gal suprasi, kad atėjo laikas sudėlioti į lentynėles savo planus ir idėjas. Atidėlioti neverta, nes didelė tikimybė, kad proceso metu rasi kažką seniai pamiršta, bet ir dabar dar aktualų ir vertingą daiktą ar dalyką.

Skorpionas. Savaitgalį Skorpionai bus pasiryžę imtis ryžtingų, netgi radikalių priemonių – ypač finansų srityje. Vietoj to, kad devynis kartus atmatuotum, būsi linkusi devynis kartus nukirpti! Viena vertus, kyla pavojus, kad Liūtas neapgalvotai išleis pinigus vėjais. Kita vertus, tavo karingumas padės tau ryžtis tiems finansiniams žingsniams, kuriems jau seniai reikėjo ryžtis. Taip pat savaitgalį, kad pasiektum norimą rezultatą, tau reikės veikti tik aplinkiniais keliais.

Šaulys. Tos, kurios mąstėte apie tai, jog reikia praplėsti savo horizontus, būtent tai ir turėtumėte daryti. Visiškas mėnulio užtemimas smogs tavo šeštiems sunkaus darbo, sveikatos ir gerovės namams. Jei dažniausiai valgai saldumynus, pats metas jų atsisakyti ir pradėti sveikai maitintis.

Ožiaragis. Savaitgalį tikėtina, kad aplinkiniai mėgins užkrauti Ožiaragiams savo reikalus ir net neklaus, ar tu to nori. Jie pamatys, kokia tu nuolaidi ir sukalbama, ir pabandys tuo pasinaudoti. Išsisukti iš šios keblios padėties galėsi tik jei griežtai ginsi savo ribas ir nesileisi į jokius kompromisus. Antraip teks visą savaitgalį paaukoti svetimiems reikalams ir visiškai apleisti savuosius.

Vandenis. Savaitgalį Vandeniams lemta pralaužti ledus kažkokioje srityje. Svarbiausia nepraleisti reikiamos akimirkos, kad kai ji ateitų, galėtum veikti tiksliai ir ryžtingai. Jei būsi atkakli ir aktyvi, savaitgalį toli išsiverši į priekį. šeštadienį išnaudok tam, kad galėtum staigiu šuoliu pasiekti naujų aukštumų, aplenkdama konkurentus. O sekmadienį jausiesi visiškai nepriklausoma.

Žuvys. Žuvys savaitgalį rizikuoja praleisti ieškodami teisybės – jausi, kad ji kažkur šalia. Teisybės paieškos gali būti susijusios su viskuo: santykiais su aplinkiniais, darbu, asmeniniu gyvenimu. Tačiau kad ir kaip arti tau gali atrodyti teisingumas, tai bus iliuzija. Gali nustebti supratusi, kad nuoga teisybė – visiškai tuščias dalykas, ir niekam jos nereikia, išskyrus tave.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis