Atsargiau - rekordinis Mėnulio priartėjimas stipriai paveiks šį Zodiako ženklą (FOTO)

Seniai visiems žinoma, jog pilnatis ypatingai veikia jautresnius ir emociškai silpnesnius žmones. Šiandien po pietų, 15:52, bus galima gerėtis ypač ryškia mėnulio pilnatimi arba vadinamuoju supermėnuliu.

Rekordiškai prie Žemės priartėjęs mėnulis daugeliui žmonių tampa ne tik įspūdingu reginiu, bet ir emocinio nestabilumo bei sveikatos sutrikimų priežastimi.

Ar jautėte, kaip šią naktį prasčiau miegojote, todėl šiandien jaučiatės pavargę, vargina galvos bei pilvo skausmas? Jei šių negalavimų nepajutote, reiškia, jus aplenkė neigiami pilnaties padariniai.

Vis dėlto sunkiausiai šiandien jaučiasi vienas Zodiako ženklas, kuris itin jautriai reaguoja į dangaus kūnų veikimą. Tai yra...

Mergelės. Mergelės - itin jautrios asmenybės, todėl nenuostabu, jog vykstant pokyčiams danguje, Žemėje jos patiria tikrą chaosą. Šiandien ir ateinančiomis dienomis Mergelės gali jaustis lyg nesavos - kankins įkyrios mintys, sopės galvą ir jausis energijos stygius. Šiomis dienomis šio Zodiako ženklo atstovams nepatariama priimti svarbių gyvenimo sprendimų ir verčiau atidėti didelius darbus.

Mergelės ženklo atstovai gali jausti ir viduje kylančią įtampą. Gali būti, jog šis laikotarpis ir taip nėra pats lengviausias, o atėjusi mėnulio superpilnatis paaštrins jį dar labiau. Kaip bebūtų, vertėtų nusiraminti ir pasistengti atsipalaiduoti. Tam puikiai tinka atsipalaidavimo pratimai, gulėjimas karštoje vonioje, mėgavimasis raminančia arbata ir knygų skaitymas.

Atsargiai dėl priimtų sprendimų šiomis dienomis - vėliau bus galima labai pasigailėti. Todėl geriau neįžeidinėti žmonių, stengtis aplenkti ginčus, konfliktus ir nesivelti į nesutarimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis