HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (11 18 - 11 20)

Savaitgalis bus lemtingas toms, kurios yra niekam nepasiruošusios. Tikras staigmenų lietus!

Avinas. Savaitgalį tavo taisyklė: „Jei priešas nepasiduoda, nesismulkinti, o jei priešo nėra, reikia jį išgalvoti.“ Kitaip, tariant būsi nusiteikęs karingai. Viena bėda – šiandien pradėtas karas gali virsti ilga kova, kuri nežada pergalės. Tad gal geriau nepradėti?

Jautis. Savaitgalį sugebėsi viską savo gyvenime sudėlioti į lentynas. Spontaniškumas ne visada pasiteisina, dažniausiai sėkmės pagrindas – kruopščiai apgalvotas planas, atsižvelgiant į menkiausias smulkmenas. Taigi žvaigždės primena – kelis kartus pamatuok, o tada kirpk. Jei iš anksto apgalvosi kiekvieną žingsnį, daug laimėsi.

Dvyniai. Savaitgalį jausiesi aukštumoje. Net jei iki galo nesuvoksi savo potencialo, tereikės šiek tiek inercijos, ir energija pasipils fontanu. Paprasčiausias būdas tuo įsitikinti – patraukti į sporto salę. Arba galima pasiraitoti rankoves ir išspręsti seniai atidėliotą užduotį.

Vėžys. Savaitgalį visose gyvenimo srityse remsiesi ne jausmais, o logika. Užuot spėliojęs, kas dedasi kitų širdyse, norėsi viską išsiaiškinti kalbomis, o kartais labai tiesmukais klausimais. Na ir savo minčių ir ketinimų nuo aplinkinių neslėpsi. Sekmadienį ši taktika bus veiksminga.

Liūtas. Čia ir dabar. Norėsi visko iš karto: ir svajonių princo, ir linksmo gyvenimo, ir tobulos išvaizdos, ir įkvepiančių draugų. O ką jiems gali pasiūlyti tu? Metas „atsistoti“ ant žemės ir realistiškai pažiūrėti į savi aplinką. Nustok iš aplinkinių tik reikalauti, privalai ir pati ką nors jiems pasiūlyti.

Mergelė. Stebuklingieji kompromisai. Šis savaitgalis bus tikras derybų metas: ieškosi bendro sprendimo tariantis su vaikinu, teks rinktis, kas tau šiuo metu svarbiausia, tikriausiai aplankys nusivylimas, bet privalėsi įvertinti teigiamą šių dalykų pusę.

Svarstyklės. Didelių krizių metas. Pasiruošk išbandymams, nes jų laukia tikrai ne vienas ir ne du. Kaip galėdama venk ginčų ir nesutarimų, nes tai, kas įvyks šį savaitgalį, paliks pėdsakus ilgam laikui. Tačiau dabar - pats geriausias metas spręsti nemalonius reikalus, tokius kaip pagaliau ryžtis skyryboms ar išsiaiškinti santykius su geriausia drauge.

Skorpionas. Jei savaitgalį norėsi padaryti aplinkiniams įspūdį, svarbiausiu koziriu bus intelektas. Nesvarbu, su kuo teks kalbėti, svarbiausia demonstruoti protą, net jei bendrautum su artimiausiu draugu. Taip pat galbūt pajusi nepasitenkinimą savo statusu. Na bet nepasitenkinimas nebus aštrus.

Šaulys. Savaitgalis Šaulio ženklo atstovams turėtų būti įdomus ir naudingas. Jei nesėdėsi sudėjusi rankų, šeštadienį galėsi tiek daug visko nuveikti, kad pati nustebsi. Net neįprastas neramumas, kai negalėsi nustygti vietoje, tau nesukliudys. Sugebėsi greičiau nei paprastai atlikti bet kokį darbą iki galo, ir iškart imtis kito.

Ožiaragis. Savaitgalį kas aplink bevyktų, Ožiaragiai bus linkusios atsitverti siena nuo jas supančios realybės. Pasaulis lai eina iš proto kaip tik nori – tu sekmadienį užsiimsi tik savo reikalais, nepaisydama nieko. Apskritai visas šis pasaulis nevertas, kad kreiptum į jį dėmesį. Nebent tik tam, kad kiek pakalbėtum apie jo keistumus ir trūkumus.

Vandenis. Jeigu grįžai prie darbo režimo, būk sąžininga. Kuo praktiškesnė būsi, tuo lengviau viskas klostysis. Priešingai nei tavo bendradarbiams, kurie bando per daug nesigilinti į situaciją, todėl kartais net nepagauna esmės.

Žuvys. Pilnatis neseniai buvo Žuvų namų zonoje, tad šį savaitgalį vis dar esi pereinamojoje stadijoje į geresnį laikotarpį. Jeigu kaip tik šiuo metu išsikėlei iš namų, paprašei savo kambario draugę išsikelti iš tavo namų ar persikraustei į užsienį ar kažkur ne taip toli, jausi norą apie tai pagalvoti arba ką nors nuveikti šioje srityje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis