Astrologinė prognozė antradieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 7-ajai, antradieniui.

AVINAS. Šiandien nevenkite parodyti, ką sugebate ir kuo pasižymite, tačiau tai darykite subtiliai, su taktišku kuklumu. Jeigu aktualu, pravartu internete ieškoti darbo skelbimų.


JAUTIS. Noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, vaikais, gerbėjais. Galite susidomėti tam tikra kūrybinės saviraiškos galimybe. Galbūt pasiseks žaidime, konkurse.


DVYNIAI. Jėgų nebus tiek daug, kad galėtumėte griebtis naujų užmojų. Ir išties neverta skubėti. Nors išoriškai atrodysite ramūs, viduje nestokosite nerimo ir senų nuoskaudų. Jūsų pagalbos gali prireikti šeimos nariams, tėvams.


VĖŽYS. Galimi susitikimai su giminaičiais ar pažįstamais, atvykusiais iš toli. Galbūt pagaliau atsakysite į laiškus, pakvietimus, užklausas, kurias iki šiol ignoravote. Jums gali pavykti pademonstruoti filosofinę išmintį arba subtilų šmaikštumą.


LIŪTAS. Šiandien palanku tvarkyti būsto, nuosavybės reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti pagal realias finansines galimybes. Prioritetą teikite kokybei, o ne kiekybei.


MERGELĖ. Būsite kupini informacijos, kuria norėsis pasidalinti su kitais. Svarbu, kad nemėgintumėte tuo kam nors pakenkti. Galite pajusti pasididžiavimą savo vaikais arba gyvenimo partneriu.


SVARSTYKLĖS. Ši diena netinkama aktyviai veiklai ir gausiems kontaktams, tačiau tinkama savirefleksijai. Atgaivą teiks ramybė, menas, jaukus komfortas. Regis, labiau susimąstysite apie tobulėjimo galimybes.


SKORPIONAS. Šiandien būsite gana aktyvūs ir su pasitikėjimu ieškosite tinkamos draugijos, bendraminčių. Gali pavykti užmegzti ilgalaikį draugystės ryšį, paremtą simpatija ir bendru tikslu.


ŠAULYS. Jums iš galvos neišeis dalykiniai įsipareigojimai ir pan. Būtinybė atlikti daug darbų, šį tą laiku užbaigti kels emocinę įtampą. Nuotaika gerės į vakarą proporcingai atliktam darbų kiekiui.


OŽIARAGIS. Galimas nuotaikingas renginys, viešas dėmesys. Galite atsidurti visuomenės arba bendraminčių akiratyje. Tai paglostys jūsų savimeilę, suteiks populiarumo.


VANDENIS. Gali būti gundymų investuoti, prisidėti prie svetimų planų. Viskas bus gerai, jeigu nesistengsite pralobti kitų sąskaita ir patys nebūsite tokie naivuoliai, kad leistumėte kitiems su jumis žaisti nedorus žaidimus.


ŽUVYS. Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga. Po tam tikrų nusivylimų ar abejonių, jums pagaliau gali pasisekti, ypač jei ieškote kontaktų su reikalingais žmonėmis, sprendžiate tarpininkavimo, konsultavimo klausimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis