Lapkritis - lemiamas mėnuo šiems 3 Zodiako ženklams: sėkmė belsis į duris

Ateinantis lapkričio mėnuo - priešpaskutinis metų mėnuo, kuris energetiškai yra ypatingas ir daug žadantis. Kam šis mėnuo atneš išskirtinius potyrius?

Dvyniai


Dvyniams ateinantį mėnesį neįtikėtinai seksis santykių sferoje. Į Dvynių gyvenimą atslinks širdies ramybė – regis, visas pasaulis padės puoselėti santykius su mylimu žmogumi, ryšys stiprės, o galbūt iš to išaugs net rimti įsipareigojimai. Gali staiga atsirasti nevaldomas laisvės pojūtis, tad, jei antra pusė irgi norės siausti, meilė dar labiau įsiliepsnos. Vienišos dvynės irgi sulauks daug dėmesio, galbūt šis mėnuo ir bus tas, kai sutiksi tą vienintelį, svarbiausia lapkritį neieškoti naujų partnerių – juk Venerai įžengus į Dvynių ženklą, aistros įkais iki raudonumo, ir laimės tik tos, kurios pradžioje galvos, o po to veiks.


Mergelė


Ateinantį mėnesį Mergelėms garantuotas populiarumas - jos skleis šarmą, mažai sielosis ir dažniau džiūgaus, todėl užsitvirtinusios stiprias pozicijas pirmojoje mėnesio dalyje, galės būti ramios antrojoje. Tai gali būti sėkmingai išlaikyti egzaminai, garantuojantys svajonių studijas, naujai atrasta darbo pozicija, kurioje derės profesionalumas bei puikus atlyginimas ar darnūs asmeniniai santykiai, į kuriuos bus investuota nemažai laiko ir pastangų. Iš tiesų, ateinantis mėnuo idealus metas tobulėjimui ir progresui.


Ožiaragis


Ožiaragiai mums patinka dėl amžino optimizmo. Jie pasižymi neįtikėtina savybe įžvelgti šviesiąją kone kiekvienos situacijos pusę. Net kai nusileidžia saulė, Ožiaragis kur buvęs kur nebuvęs parodo mums jos šviesą. Ir lapkričio mėnesį

Ožiaragis liks vienas mylimiausių Zodiako ženklų. Ateinantį mėnesį Ožiaragiams nestigs aplinkinių dėmesio, jie jausis vertinami ir gerbiami kitų. Tai jiems užtikrins asmeninę sėkmę ir į gyvenimą pritrauks dar daugiau žmonių, gerbiančių ir mylinčių šio ženklo atstovus. Gali būti, kad draugų ratas itin prasiplės, užsimegs naujos pažintys, susikurs nauji ritualai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis