HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (11 25 - 11 27)

Sunku ir patikėti, kaip greitai pralėkė lapkritis. Prieš akis - paskutinis rudens savaitgalis, kurį privalai praleisti įspūdingai.

AVINAS. Šeštadienį didelė tikimybė, kad panorėsi padailinti erdvę – galbūt perstatysi baldus, gal kils minčių apie remontą. O šiaip šiandien būsi kupinas emocijų, norėsis nuoširdaus bendravimo. Žvaigždės pataria skirti kuo daugia laiko mylimam žmogui, draugams ir artimiesiems.

JAUTIS. Savaitgalį noras bendrauti gali įgauti kraštutinę formą – plepėsi nesustodamas, žūt būt norėsi atsidurti dėmesio centre. Baisiau už alkį Jaučiams bus informacijos badas. Su bet kuo, kas atsidurs šalia, Jautis bus pasirengęs (prašytas ar neprašytas) pasidalinti mintimis bet kokia tema – apie gyvenimą, apie meilę...

DVYNIAI. Savaitgalį dauguma Dvynių jausis tarsi pasaulio valdovai, juo labiau, kad žvaigždės apdovanos ryžtingumu, atkaklumu, įžvalgumu, todėl net sunkiausios užduotys eisis lengvai. Išpainiosi sudėtingiausią problemą, rasi sprendimą. Tavo planai išsiskirs tikslumu, aiškumu, veiksmai – efektyvumu, be to, tai pasakytina ne tik apie tavo reikalus, bet ir apie aplinkinių problemas.

VĖŽYS. Savaitgalį žvaigždės tave apdovanos praktiškai neribotu potencialu. Svarbiausia – nepraleisti progos ir pasinaudoti visomis puikiomis galimybėmis. Žvaigždės ragina nesėdėti namuose, juk po akmeniu vanduo neteka. Stenkis būti įvykių centre. Jei paklausysi šio patarimo, daug pasieksi – bus daug šansų pakeisti gyvenimą į gerą pusę.

LIŪTAS. Savaitgalį seksis ten, kur galėsi kuo nors pasikliauti – artimų draugų rate, šalia mylimo žmogaus. Be to, šiandien palanki diena megzti naujus kontaktus. O poros neturinčioms Liūtėms yra nemažai šansų įkūnyt romantines fantazijas.

MERGELĖ. Savaitgalį norėsi kaip reikiant padiskutuoti. Sakoma, moteris iš nieko gali padaryti tris dalykus – skrybėlę, salotas ir skandalą. Na ir Mergelėms šiandien bus būdinga dėl menkiausios smulkmenos kelti skandalus, ginčytis, įrodinėti aplinkiniams savo teisumą. Tave supantiems žmonėms šiandien būtų geriau sutikti su tavo argumentais, nes nuginčyti tavęs nepavyks.

SVARSTYKLĖS. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas savaitgaliui – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

SKORPIONAS. Bet kokia veikla savaitgalį suteiks tau džiaugsmo ir galbūt konkrečios naudos – svarbu, kad ją suplanuotum su artimais žmonėmis. Surenk draugišką vakarėlį arba tiesiog susirinkite šeimos rate. Būk nuoširdi su tais, kurie tau brangūs, ir jie taip pat atvers tau savo širdis.

ŠAULYS. Nepraloši, jei leisi sau atsipūsti. Planetos nepalankios naujų darbų pradžiai, dideliam aktyvumui. Nuolat patekdavai tarp dviejų ugnių, dabar metas atgauti ramybę, pailsėti, sutelkti jėgas, pabūti su savimi. Jei visgi yra reikalų, kuriuos reikia kuo greičiau užbaigti, skirk jiems kitą savaitę.

OŽIARAGIS. Būk atidus, kad nepamirštum svarbių dalykų. Po nesėkmių periodo sėkmė ima šypsotis, kartais net gali būti sunku patikėti savo laime. Ypatingai palankios dienos – šis savaitgalis. Merkurijus padeda, Venera šypsosi, ko daugiau norėti. Gyvenime pagaliau įsivyraus darna ir harmonija.

VANDENIS. Neišlaidauk. Galbūt kils noras apipilti draugus ar partnerį dovanomis, nes pastaruoju metu jiems teko nukentėti dėl tavo irzlumo, vis tik pinigų nešvaistyk, nuoširdus pokalbis atsiprašymas dažnai geriau už dovanas.

ŽUVYS. Savaitgalį žvaigždės pataria atidžiai stebėti viską, kas vyksta aplink – aplinkiniai kalbės apie svarbius dalykus. Šiandien turi progų gauti svarbios informacijos, išgirsti vertingą patarimą ar sulaukti puikios idėjos. Ateityje visa tai gali praversti, tad nesistenk atsidurti dėmesio centre – priešingai, būk dėmesingas, klausyk, mokykis, įsidėmėk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis