Šie 3 Zodiako ženklai turėtų suklusti: spalis jiems gali tapti sėkmingiausiu metų mėnesiu

Spalio mėnuo gali tapti lemtingu keliems Zodiako ženklams. Tad šią prognozę verta perskaityti kiekvienam.

Jautis


Aplink Jaučius šį mėnesį suksis žmonės, kurie skleis šilumą ir bus geranoriški, todėl puikios nuotaikos netrūks nei jums, nei aplinkiniams. Būtent todėl jums turėtų šypsotis sėkmė ne tik profesiniuose, tačiau ir asmeniniuose santykiuose - puikiai sutarsi su šeima, kolegomis, draugais, mylimuoju. Gali būti, jog visai greitai Jaučiai pagaliau sutiks savo gyvenimo meilę, jei dar jos nerado. O jei vis dėlto Jaučiai jau turi antrąją pusę, jų asmeninis gyvenimas nušvis kitomis spalvomis - partneriai nustos pyktis, taps pakantūs vienas kitam, gebės vienas kitą prajuokinti.


Svarstyklės


Šiam Zodiako ženklui šis mėnuo taip pat palankus. Tiesa, geriausiai atsiskleisti šiuo laikotarpiu gali jų komunikaciniai gebėjimai. Nors Svarstyklių pašonėje draugų tikrai nestinga, pats metas kalbos dovaną išnaudoti kaip įrankį tikslui pasiekti. Šį mėnesį Svarstyklėms palanku siekti tikslų, kurie jau kuris laikas nepajudėjo iš mirties taško. Žavesiu ir protu apdovanotos Svarstyklės, panaudojusios puikius komunikacinius gebėjimus, gali nuversti kalnus. 


Vandenis


Šį mėnesį šio Zodiako ženklo lauks kažkas netikėto. Gali būti, kad draugai Vandeniui surengs ypatingą staigmeną ar nustebins padovanoję kelionę. Vandenius greitu metu užklups ir kūrybiškumo banga - norėsis visam pasauliui įrodyti, kad jie geba padaryti tai, ko negali kiti. Kils noras išlaisvinti savo talentus ir parodyti visiems tai, ko kiti net nenumanė, kad Vandeniai viduje talpina.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis