HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (12 02 - 12 04)

Štai ir pirmasis gruodžio savaitgalis - kam jis pranašaus sėkmę, o kam nesklandumus?

Avinas. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas šiai dienai – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Jautis. Pasistenk išlaikyti balansą – duoti ir imti tolygiai. Jei kas nors pasakys komplimentą, priimk jį džiugiai, užuot nurašius kaip bereikšmius žodžius. Taip pat nepagailėk komplimentų kitiems. Jie nieko nekainuoja, o jų vertė – kaip aukso. Kaip gi atsisakyti tokio sandorio?

Dvyniai. Savaitgalį Dvynių ženklo atstovams aplinkiniai, o ypač bendradarbiai ar bendramoksliai gali atrodyti nenuolaidūs ir per griežti. Laimei, tu pati lankstumo ir diplomatiškumo turėsi už du, todėl sugebėsi užglaistyti aštrius kampus ir užgesinti dar neprasidėjusį konfliktą.

Vėžys. Kadangi būsi tokia pozityvi, savaitgalį tau nebus sunku pelnyti žmonių palankumą ir, jei reikės, užsitikrinti jų pagalbą. Ši diena idealiai tinka naujoms pažintims, bendravimui, romantikai, kelionėms, kūrybai. Praleisk ją kartu su brangiausiais žmonėmis – tavęs laukia daug džiaugsmo, nuoširdumo ir meilės!

Liūtas. Jūsų emocijos nori valdyti jūsų gyvenimą, bet jums patiems bus geriau, jei tvarkysite reikalus vadovaudamiesi savo galva, o ne širdimi. Labai sunku sutelkti dėmesį į namų darbus ir svarbius dalykus, ypač, jei yra simpatiškas vaikinas, apie kurį svajojate. Yra tikimybė, kad savaitgalį jūsų svajonės išsipildys, tik galbūt ne taip, kaip tikėjotės.

Mergelė. Savaitgalį pasitikėjimas savo jėgomis tiesiog kunkuliuos. Šis jausmas bus toks stiprus, kad norėsis padaryti kažkam gera, palaikyti. Tik demonstruojant gerumą nereikia tikėtis to paties – dėkingumo gali ir nesulaukti.

Svarstyklės. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme. Šeštadienį ir sekmadienį jus domins galvosūkiai, bet nenuleiskite rankų, jei jums nepavyks jų išspręsti pirmu bandymu.

Skorpionas. Šį savaitgalį išskirtinai seksis, tad būtinai pasinaudok atsiveriančiomis galimybėmis. Viskas taip puikiai klostysis, kad gali nė nepastebėti, kokios puikios šios dienos. Prisėsk ir bent akimirką pasidžiauk savo sėkme. Į visus klausimus šiandien turėsi atsakymus.

Šaulys. Šį savaitgalį tau svarbiausia – nepriklausomybė, tad nors tai ir ne Nepriklausomybės diena, jauskis laisvas ir švęsk. Būtinai pasidžiauk ir pasinaudok turimomis laisvėmis. Esi nepriklausoma, stipri jėga, kuriai nėra kliūčių. Sukaupk energiją, sėsk ant žirgo ir pirmyn į nuotykius.

Ožiaragis. Šį savaitgalį išskirtinai seksis, tad būtinai pasinaudok atsiveriančiomis galimybėmis. Viskas taip puikiai klostysis, kad gali nė nepastebėti, kokios puikios šios dienos. Prisėsk ir bent akimirką pasidžiauk savo sėkme. Į visus klausimus šiandien turėsi atsakymus

Vandenis. Savaitgalį rizikuoji iššvaistyti visą energiją pokalbiams. Gilinsiesi į visatos paslaptis, bendrausi rimčiausiomis temomis – apie žmogaus psichiką, dvasinį tobulėjimą, sniego žmogaus atsiradimą ir pan.... Galbūt šiandien sutiksi žmonių, kuriuos irgi domins tokios temos.

Žuvys. Žuvims šis savaitgalis žada būti malonus, žmonės žavėsis tavo asmenybe, demonstruos prielankumą. Gali pasijusti tiesiog karališkai, tad patartina tinkamai pasipuošti. Būk kūrybingas, atsakingas ir kilniaširdis – juk tokie būna karaliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis