Oho: šiam Zodiako ženklui 2017 metais žadamos didžiulės permainos

Esi Avino ženklo atstovė? O gal tavo artimas žmogus yra gimęs po Avino ženklu? Kaip bebūtų, smalsu sužinoti, kas Avinui žadama ateinančiais metais. Astrologinę prognozę parengė astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.

Ateinantys Gaidžio metai įneš daug pokyčių Avinų gyvenime. Tai susiję su metų energetika.

Metai gali būti sėkmingi, jei išsaugosite užsispyrimą, tačiau prisitaikysite prie aplinkinių, įsiklausysite į jų nuomonę, poreikius. Bendrai metai žada daug naujų galimybių. Ypač dideli pokyčiai įvyks su jumis pačiais, jūsų asmenybe. Pakeisite požiūri į save, o tai iš esmės pakeis situaciją daugelyje gyvenimo sričių.

Juk sakoma: keiskis pats, pasaulis irgi pasikeis. Aplinka jums turės ypač didelę įtaką, todėl labai prasminga susipažinti su kuo daugiau žmonių. Esamus santykius išsaugosite, jei orientuosite į kitą. Labiausiai palankus metas Avinams iki 2017 metų rugsėjo pabaigos. Vėliau metų energetika jums bus mažai palanki.

Meilė

Meilės fronte Gaidžio metais žadamos didelės permainos. Neesantys santykiuose turės galimybių rinktis iš gausaus gerbėjų būrio. Esantys santykiuose išgyvens nemažai pagundų ir vilionių. Metai bendrai palankūs meilės prasme. 2017 metais, tikėtina, sutiksite žmogų, su kuriuo sieksite santykius įtvirtinti ilgalaikiais pasižadėjimais. Tai bus aktualu iki rudens, vėliau nuo rugsėjo galo meilės srities reikalai praras svarbą ir tuo pačiu palankias galimybes.

Esantiems santykiuose gali tekti labai pasistengti, kad būtų išsaugoti darnūs santykiai šeimoje. Didelis darbo krūvis ir aktyvumas jus visiškai izoliuos nuo savo artimųjų, todėl tikrai teks pasistengti, jei jums svarbu išsaugoti šeimyninius santykius.

Darbas/karjera

2017 metais Avinams žadama didelė sėkmė darbo, karjeros srityje. Jau nuo metų pradžios tikėtini pokyčiai, susiję su karjeros pasiekimais ( kilimas). Išsaugokite budrumą ir entuziazmą, nes aplinkybės gali keistis labai greitai. Priimkite viską, ką pasiūlys jums 2017 metų globėjas Gaidys. Esate geros nuomonės apie save, turite aukštas ambicijas. Todėl jums gali pasirodyti, jog darbo, karjeros galimybės yra jums siūlomos per menkos. Ir tai gali baigtis visišku nuliu. Todėl nepervertinti savo galimybių labai svarbu šiais metais. Kitu atveju rizikuojate likti be nieko.

Metai palankūs tiems, kurie trokšta pakeisti darbo vietą arba uždirbti daugiau. Jei turite su tuo susijusių planų, drąsiai įgyvendinkite. Darbe būtina sąlyga – koncentracija ir dėmesingumas. Tik tokiu atveju pasieksite išties daug. Taip pat aktyviai bendraukite su kolegomis, bendradarbiais. Šie metai ypač svarbūs sukurti gražius ir šiltus santykius su jus supančiais žmonėmis. Tai ne tik padidins jūsų prestižą, bet ir atvers naujas galimybes. Naudinga pasirašyti bendradarbiavimo sutartis, jie bus vertingi.

Sveikata

Metai žada būti palankūs sveikatos prasme. Jėgų ir energijos tikrai netrūks, tiesiog spinduliuosite pasitikėjimą ir optimizmą. Žinoma, kad ir kaip atrodytų viskas gerai, labai didelis energetinis aktyvumas išsekins jūsų psichines jėgas ir gali negatyviai paveikti imuninę sistemą ( maitinatės ir miegate jūs tikrai bet kaip). Dėl šios priežasties metų pradžioje galimi peršalimo susirgimai. Apsilankymas pas gydytojus profilaktiniais tikslais jums bus tikrai tik į naudą.

Tiesa, vasaros pradžioje jėgos gali apleisti. Apatija ir energijos stygius atims bet kokį norą kažką aktyvaus veikti. Tačiau reiktų elgtis priešingai: aktyvus sportas gryname ore padės atstatyti prarastas jėgas ir pagerins nuotaiką.

Sunkiausias gali būti ruduo. Šiuo metu Avinams rekomenduojamas poilsis. Ilsėkitės protingai. Linksmybės ir pramogos iki paryčių jums nebus į naudą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis