2017 m. MEILĖS horoskopas: kai kurių laukia atradimai, o kai kurių - nusivylimai

Kad ir kokie buvo šie metai jausmų fronte, būk įsitikinusi - ateinančiais metais tavęs laukia pokyčiai. Teigiami ar neigiami, tai jau priklauso nuo tavo Zodiako ženklo. Skubėk perskaityti 2017 m. meilės prognozę tavo Zodiako ženklui!

Avinas. Sutik - šie metai tikrai nebuvo sėkmingiausi, kalbant apie jausmus. Nemažai nusivylimų, daugybė abejonių, prarastų vilčių... Gali džiaugtis, mat ateinančiais metais tavęs laukia kai kas, ko ilgai troškai. Pagaliau rasi savo sielos draugą, kuriam gali patikėti slapčiausias svajones. Tai įvyks ateinančių metų vasarą.

Jautis. Nors šie metai santykių prasme buvo stabilūs, tau kažko trūko. Veiksmo, nuotykių, kirbančių jausmų... Ateinančiais metais tikrai kažko sulauksi. Gali būti, jog tavęs laukia neišdildomas nuotykis su nauju pažįstamu. Beje, jis gali būti užsienietis. Ar ne tau užsieniečiai vaikinai atrodo kur kas rūpestingesni nei lietuviai?

Dvyniai. Ateinančiais metais būk pasirengusi... skyryboms su ilgamečiu draugu. Jei santykiai dar tik prasidėjo, būk atsargi ir pernelyg neįsimylėk naujai sutikto žmogaus - gali būti, jog ateinančiais metais jis gali tave apgauti su kita.

Vėžys. Būk kiek atidesnė savo partneriui - ateinančiais metais jis gali pastebėti, jog aukščiau visko iškeli savo interesus. Jei partnerio neturi, gali būti, jog kitais metais sunkokai seksis jį atrasti. Priežastis - dažnai jausiesi pavargusi bei pernelyg užimta ieškoti TO VIENINTELIO.

Liūtas. Liūtėms jausmų fronte metai buvo tikra sausra. Nors būdama santykiuose myli karštai ir atsidavusiai, šiais metais negalėjai parodyti savo švelniosios pusės. Net jei draugauji su vaikinu, dažnai buvai šalta ir abejinga jo poreikiams. Turėtum kitais metais apie tai daugiau pagalvoti, mat tau gresia dar vieni šalčio santykių prasme metai.

Mergelė. Vertėtų atidžiau pasigilinti į savo elgesį su vaikinais. Regis, vis neatrandi tinkamo partnerio, o atradusi vis abejoji. Iš kur kyla šios mintys? Nepasitiki kitais arba pačia savimi, todėl tau stinga tvirtumo formuojant santykius. Ateinančiais metais privalai keisti save, mat esi labai pasimetusi. Turėtum tvirčiau nuspręsti, ko nori iš gyvenimo.

Svarstyklės. Kitais metais tau prognozuojamos išdavystės. Taip, išgirdai teisingai, bet išduoti gali ne tik tave - ir tau pačiai gali kilti mintys apgauti mylimą žmogų. Todėl vertėtų kuo toliau laikytis nuo donžuanų, kurie sieka tave tik suvilioti.

Skorpionas. Nors santykiuose esi tikra audra, šie metai tau buvo itin ramūs. Visiškai tikėtina, jog ateinantys tikrai nebus tokie. Gali būti, jog tavo fronte pasirodys tas, kuris sudrebins tavąjį pasaulį. O jį sutiksi ne kur kitur, o darbo arba universitetinėje aplinkoje. Todėl atidžiau žvalgykis po savo daržą - ten gali aptikti puikių gėrybių.

Šaulys. Šauliui šie metai bus lemtingi santykių prasme - seksis ne vien bendravime su priešinga lytimi, bet ir pagaliau pranašaujama itin glaudi draugystė su vaikinu. Sutik - Šauliai nėra patys pastoviausi asmenys meilės prasme. Būtent todėl kitų metų rudens sezonu jie gali pagaliau sutikti tą, kurio seniai laukei.

Ožiaragis. Praėjusiais metais, rodos, pagaliau atradai tą, kuriuo gali visiškai pasikliauti. Jei ne - tokių kandidatų buvo ne vienas ir ne du. Ateinančiais metais jų bus mažiau, todėl jei iki šiol neradai atrosios pusės, tikėtina, jog kitais metais taip pat jos nerasi. Todėl visą savo dėmesį geriau skirk ne antrosios pusės paieškoms, o saviugdai.

Vandenis. O, Vandeniai. Kiti metai bus be galo karšti. Tavęs laukia ne viena ir ne dvi romantinės pažintys, į kurias, tikėtina, įsivelsi. Vis dėlto būk atsargi - propaguok saugius santykius ir venk pakliūti į pinkles tų, kurie siekia tave įskaudinti. Jei jau turi antrąją pusę, pasistenk kuo daugiau padaryti jos labui - kad ir suplanuok romantišką kelionę.

Žuvys. Jei kalbėtume apie praėjusius Žuvų metus, nepabijotume žodžio stagnacija. Meilės frontas buvo kiek aprimęs, tačiau su didžiu džiugesiu pranešame, jog ateinantys metai tau pranašauja kur kas geresnius laikus - netrūks nei naujų romanų, nei romantiškų staigmenų. Gali būti, jog greitai fronte pasirodys labai imlus ir nusiteikęs užkariavimui gerbėjas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis