HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (12 09 - 12 11)

Šaltukui spustelėjus nuotykių bei įsimintinų potyrių nemažėja. Ką tau pateiks šis savaitgalis?

Avinas. Savaitgalį Avino ženklo atstovėms gali būti nelengva, nes gyvenimas tikrins tavo tvirtumą, tačiau gera žinia ta, kad turėsi daug jėgų atsilaikyti. Egzistuoja tikimybė, kad tau teks ginti savo interesus, dalyvauti ginče arba net gintis nuo aplinkinių – bendradarbių, pažįstamų, viršininkų – puolimo.

Jautis. Savaitgalį Jaučio ženklo atstovės bus taip susitelkusios į savo veiklą, kad negirdės nieko, ką joms kažkas norės pasakyti. Tačiau tau rekomenduojama išklausyti, ką sako aplinkiniai, ir atsižvelgti į patarimus, kad ir kokie nereikšmingi jie atrodytų. Jų gali ir neprireikti, bet, kaip sakoma, atsargumas gėdos nedaro.

Dvyniai. Dvynių ženklo atstovės savaitgalį gali sulaukti keisto laiško ar skambučio telefonu – informacija tau gali pasirodyti gana paini. Naujiena gali būti ir gera, ir bloga, bet greičiausiai bus neutrali. Vis dėlto nepriimk jos už gryną pinigą. Greičiausiai, kažkas kažką ne taip suprato ir iškreipė informaciją.

Vėžys. Savaitgalį Vėžio ženklo atstovės turi galimybę kažką pataisyti ar ištaisyti. Tai gali būti senos tavo problemos, kurių negalėjai baigti spręsti, arba netikėti įvykiai, kuriuos sugebėsi nukreipti sau palankia vaga. Net jei aplinkybės klostysis prieš tave, žvaigždės tau pažada, kad sugebėsi rasti pliusus ir naudą.

Liūtas. Liūto ženklo atstovės šį savaitgalį gali gauti informaciją apie grupę, su kuria jos yra susijusios, ir ta informacija privers tave susimąstyti apie savo ateities minėtoje grupėje perspektyvas. Gali pajusti nusivylimą, bet savaitgalį pasistenk nepriimti jokių lemtingų sprendimų. Palūkėk kelias dienas, apmąstyk tai, ką išgirdai, ir pasistenk kuo objektyviau įvertinti gautos informacijos svarbą.

Mergelė. Mergelės ženklo atstovėms gresia nesusipratimas su artimu žmogumi. Tai gali būti ne itin svarbus dalykas, bet kartais net ir nedidelis neaiškumas ateityje gali turėti nemalonių pasekmių. Aiškiai išsakyk savo ketinimus. Jei kažkas ne taip interpretuos tai, ką pasakei, iškart pamėgink paaiškinti dar kartą.

Svarstyklės. Svarstyklės turi stengtis, kad prasta nuotaika nesugadintų jų savaitgalio. Galite ypatingo linksmumo nejausti. Tai gali dramatiškai paveikti visus aplinkinius. Atkreipkite dėmesį į tai, kad jūsų nuotaika nebūtinai tiksliai atspindi realybę, net jeigu didžioji jūsų pasaulio dalis sukasi aplink jūsų nuotaiką ir dramatišką jos svyravimą dienos bėgyje.

Skorpionas. Santykiuose gimusieji po Skorpiono ženklu gali patirti šiokių tokių sunkumų, tad nesistenkite dirbtinai juokauti, jeigu tai nepavyksta natūraliai. Jūsų moto šį savaitgalį turėtų skambėti taip: „Jeigu neturite ką gražaus pasakyti, geriau nesakykite nieko“. Galbūt dėl toks teks savaitgalį palaikyti liežuvį už dantų, bet tai išeis į naudą.

Šaulys. Šauliai gali kitų poreikius iškelti aukščiau savųjų. Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp egoistiškumo ir nesavanaudiškumo. Nereikia aukoti savęs vien tam, kad tarnautumėte kitiems. Labai svarbu negalvoti vien tik apie save, kaip ir apie tai, kaip jūsų veiksmai paveiks kitus žmones.

Ožiaragis. Ožiaragiams būtina išsaugoti disciplinuotumą. Išlaikykite savo ribas, kitaip galite įsivelti į kitų žmonių muilo operas. Gali atrodyti smagu savo problemų vengti įšokant į kažkieno kito gyvenimą, tačiau netrukus suprasite, kad papildomas bagažas ne tik apmokestinamas, bet ir nepadeda išspręsti jūsų pečius užgulusių problemų.

Vandenis. Vandeniams savaitgalį patariama nepersistengti. Savaitgaliui prasidedant galite taip pasiduoti srovei, kad nepastebėsite, kaip jam baigiantis peržengėte visas ribas. Gali užvaldyti savigaila, galite pradėti gailėtis dėl to, ką pasakėte ar padarėte. Užkirskite kelią tam apgalvodami dalykus prieš tai, kai pasakote ar padarote.

Žuvys. Aplinkiniai gali bandyti subtiliai su jumis bendrauti, tačiau Žuvys taip panirusios į savo problemas, kad gali to net nepastebėti. Galite jaustis taip, lyg vairuotumėte automobilį su užtrauktu avariniu stabdžiu. Jūs taip užsiėmę savo sklandžiu važiavimu, kad net nepastebite kitų kelyje esančių automobilių

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis