Ramybę teks pamiršti būtent šiam Zodiako ženklui

Esi Vėžio ženklo atstovė? O gal tavo artimas žmogus yra gimęs po Vėžio ženklu? Kaip bebūtų, smalsu sužinoti, kas Vėžiams bus žadama ateinančiais metais. Astrologinę prognozę parengė Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.

Daugiau astrologės darbų rasi puslapyje asmeninisastrologas.lt

Ateinantys 2017 metai šio zodiako ženklo atstovams taip laukiamos ramybės ir stabilumo neatneš. Jausitės nepatenkinti savo gyvenimu, išbalansuotas emocinis fonas darys jus irzliais. Norėdami pabėgti nuo šių nemalonių pojūčių, pasinersite į darbą. Ten produktyvumo pasieksite, nes būsite nusiteikę dirbti daug ir kantriai. Gaidžio metais Vėžiai puikia sveikata pasigirti tikrai negalės, gali net tekti rimtai gydytis stacionare.

Didelio palaikymo sulauksite iš savo draugų ir bendraminčių. Atminkite, kad jie pasiruošę jums padėti.
Daugiau jėgų ir energijos tikėkitės vasarą. Todėl atostogas prasminga planuoti jau 2017 metų pradžioje, kuomet jūsų emocinis ir energetinis lygmuo yra labai žemas.

Meilė

Meilės fronte Vėžių laukia daug aistrų ir netikėtų situacijų. Pirmiausia tai gera naujiena vienišiams- pasimatymų tikrai bus. Kita gera naujiena – rinktis irgi galėsite iš daugybės puikių kandidatų. Sudėtingiau turintiems porą, nes pagundų išvengti gali būti keblu, o ir noro nedaug. Dažnai tokios meilės aistros baigiasi gydytojo kabinete arba 2 metų atostogomis. Tai išlikite sąmoningi ir atsakingi, kad ir kaip bus sunku.
Bendrai, visos romantiškos pažintys turės didelį potencialą baigtis labai gerai. Reiškia ilgalaikėje perspektyvoje turėsime daug naujų ir laimingų šeimų.

Darbas/karjera

Darbine prasme metai žada būti gan stabilūs ir produktyvūs. Kažkokių didelių ir rimtų pokyčių žvaigždės nežada. Nors gali tekti gerai paplušėti ir taisyti anksčiau padarytas klaidas. Vadovybė bus ypač pastabi ir reikli, todėl nepastebėtų klaidų nebus.
Galima įtampa santykiuose su kolegomis, bendradarbiais. Viskas išsispręs savaime, tiesiog dirbkite ir nesivelkite į kitų darbuotojų reikalus.

Bendrai reiktų atsiriboti nuo emocinio poreikio rūpintis visais, ypač darbinėse sferoje. Čia reikšmingi kitokie jūsų charakterio bruožai.

Jei gerai ir atsakingai dirbsite, galimas paaukštinimas pareigose metų pabaigoje.

Sveikata

Jums kaip niekad bus naudingos įvairios netradicinės gydymosi praktikos. Jei esate sporto salės gerbėjas, verčiau 2017 metais svarmenis iškeiskite į jogą, ciguną, rebefingą. Visos netradicinės praktikos tiks kuo puikiausiai, nes subalansuos ne tik fizinį kūną, bet ir ypač išvargintą jūsų nervų sistemą.

Būkite ypač atidūs įvairiems negalavimams ir laiku vykite pasitikrinti. Metai nežada ypač geros sveikatos ir tai susiję su jūsų emociniu fonu. Ne veltui sakoma, jog visos ligos nuo nervų.
kai kurie zodiako atstovai neišvengt ligoninės paslaugų. Galimas net rimtas chirurginis gydymas. Jautrios sritys: kaulai, stuburas, širdis, galva. Saugokite save.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis