Įvardinta: šie du Zodiako ženklai labiausiai linkę į neištikimybę

Neištikimybė dažnai į santykius atneša skausmą, ašaras ir nepasitikėjimą partneriu. Užbėgdama įvykiams už akių sužinok, kokie du Zodiako ženklai labiausiai linkę į neištikimybę.

Liūtas – tai dramos, romantikos ir egoizmo karalius. Dažniausiai šio ženklo atstovai gyvena su visa šia našta ant pečių. Maža to, Liūtai garsėja stipria charizma, veikiančiu lyg magnetas. Kai kuriems šio Zodiako ženklo atstovams pasaulio valdymas reiškia jausmą, kad esi viršesnis už įstatymus. Liūtai gali jaustis galintys laisvai tenkinti savo libido ir ego: juk savo karalystėje jie – vieninteliai valdovai. Nori konkuruoti? Įrodyk, kad gali. Mažai kas Liūtams gali būti labiau įdomu, nei dvi meilės saitais apjungtos stiprios imperijos. Tai - labiausiai į neištikimybę linkęs Zodiako ženklas. Anksčiau ar vėliau, tikėtina, jog jis išduos...

Skorpionas dažnai įvardijamas kaip patrauklumo ženklas, taigi nieko keisto, kad neištikimybė laikoma neatsiejamu šio ženklo atstovų būdo bruožu. Vis tik dar šio ženklo atstovai pasižymi ir stipriu lojalumo jausmu. Tiesa, jei Skorpionas nebejaus tau pagarbos, jis neišvengiamai ims žvalgytis meilės kitur. Jei sugebėsi išsaugoti lojalaus ir ištikimo draugo statusą, Skorpionui tapsi visu pasauliu. Abipusis pasitikėjimas – nenuginčijamas lojalumo įrodymas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis