Santykių horoskopas birželiui: vieno Zodiako ženklo laukia ypatingi potyriai

Birželis - ypatingas mėnuo. Tai mėnuo, kuris žavi ilgais, romantiškais vakarais ir nuostabiomis akimirkomis gamtoje. Ar šis mėnuo tau atneš meilę?

AVINASMeilei svarbios mėnesio dienos: 13, 22, 31.


Pasitikėsi savimi, neieškosi žodžio kišenėje, gerbėjai klijuosis, lyg pasamdyti, o tu spręsi, su kuo eiti į pasimatymą, o kam atsisveikinant pamojuoti nosinaite. Labai tikėtinas naujas ryšys mėnesio pabaigoje. Jei sugebėsi jį išsaugoti, tai gali virsti rimtais santykiais. Jei jau turi antrą pusę, kamuos neramios mintys – ar likti su tuo žmogumi kartu, ar pasukti skirtingais keliais, čia didelę reikšmę suvaidins mylimojo elgesys. Jei jis nenorės nieko keisti, tikėtina, kad jį paliksi, o jei stengsis ar net piršis, būsi linkusi ištarti lemtingąjį „TAIP“. Svarbiausia nepasikliauti tuščiais pažadais – laimės tik tos Avinės, kurios reikalaus pagrįstumo ir įsipareigojimų.


JAUTIS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 4, 12, 31.


Galbūt sužavės sporto klubo treneris, gal – žavus bendramokslis, kurio anksčiau nepastebėjai, o gal kolega, nuolat lepinantis komplimentais ir ledais. Bėda ta, kad tokie užmojai niekada neapsieina be paskalų ir papildomų problemų. Kad nebūtų per maža, vasarą ims atakuoti gerbėjai iš praeities, tačiau kaip tyčia, norėsi to, kuris į tave nežiūrės. Geriausias patarimas – kuo daugiau laiko skirk poilsiui ir savęs tobulinimui, tai padės surikiuoti mintis ir nuspręsti, ko nori iš gyvenimo.


DVYNIAI


Meilei svarbios mėnesio dienos: 1, 18, 25.


Į Dvynių gyvenimą atslinks širdies ramybė – regis, visas pasaulis padės puoselėti santykius su mylimu žmogumi, ryšys stiprės, o galbūt iš to išaugs net rimti įsipareigojimai. Gali staiga atsirasti nevaldomas laisvės pojūtis, tad, jei antra pusė irgi norės siausti, meilė dar labiau įsiliepsnos, jei ne – gali kamuoti bėdos dėl pavydo. Vienišos dvynės irgi sulauks daug dėmesio, galbūt šis mėnuo ir bus tas, kai sutiksi tą vienintelį, svarbiausia birželį neieškoti naujų partnerių – juk Venerai įžengus į Dvynių ženklą, aistros įkais iki raudonumo, ir laimės tik tos, kurios pradžioje galvos, o po to veiks. Kad ir kas nutiktų, pasikliauk intuicija, tau ji artimiausią pusmetį ypač pasitarnaus.


VĖŽYS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 7, 19, 30.


Neišnyks Vėžių polinkis klaidžioti fantazijose. Svajosi apie tobulą meilę, šimtus kartų nagrinėsi buvusius santykius, patinkančių gerbėjų privalumus ir trūkumus, o realiai veikti neatsiras drąsos. Gali būti, kad išsirinkai tą, kuriam patikti labai mažai šansų? O gal sureikšmini santykius su vaikinu, su kurio jau seniausiai viskas turėjo būti baigta? Jei antroje birželio pusėje apsispręsti judėti pirmyn, tikėtina sėkmė. Tas pats liečia ir vaikinus turinčias Vėžių ženklo merginas – veikiančios ryžtingai laimės, delsiančios pramiegos didįjį šansą. Ir labai svarbu vengti žalingų įpročių bei blogų kompanijų – tavo reputacija šį pusmetį ypač svarbi tam, kurio širdį nori užkariauti.LIŪTAS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 5, 11, 28.


Liūtes užvaldys noras pelnyti aplinkinių dėmesį ir nokautuoti konkurentes. Jos beprotiškai norės puoštis, gražintis, lieknėti, flirtuoti, tačiau apie rimtus įsipareigojimus galvoti nepavyks. Lengvabūdiški santykiai pradžioje teiks džiaugsmą, sukels aplinkinių pavydą, bet vėliau labai apkars. Jau norėsi saugumo, bet ankstesni žaidimai tam trukdys – gali paaiškėti, kad draugai buvo netikri, o gerbėjai iš tavęs norėjo tik geros kompanijos, bet tikrai ne kažko daugiau. Gali sulaukti žinių iš užsienio, kurios pakeis tavo ir jo santykius. Meilės kovoje išliks tik tos Liūtės, kurios sugebės sutramdyti norą pirmauti ir nuoširdžiai atsižvelgs į mylimojo jausmus.


MERGELĖ


Meilei svarbios mėnesio dienos: 1, 13, 20.


Jautrios, smulkmeniškos, savo gyvenimą iki smulkmenų mėgstančios sutvarkyti mergelės jausis išmuštos iš vėžių: vaikinas elgsis egoistiškai, atostogas norės planuoti pagal savo norus. Atrodys, kad visi nori užlipti ant galvos. Patarimas – netylėti ir kovoti dėl savo norų, nes tik po kautynių santykiai pakils į naują lygį. Vienišoms Mergelėms nederėtų snausti - labai didelė per atsitiktinumą gimusios meilės tikimybė, kai lemtingas vyrukas kone tiesiogine žodžio prasme kris į rankas, tereiks nepasitraukti į šoną ir neatiduoti gero kąsnelio kitai. Gali kilti daug konfliktų dėl esminių vertybių ir gyvenimo būdo, tačiau perėjus šį etapą, kiti metai gali prasidėti net vestuvių pasiūlymais.


SVARSTYKLĖS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 3, 14, 21.


Kad ir kas svarstyklių širdies fronte dėsis – nuobodu tikrai nebus. Lyg iš niekur jausmuose kils bangos, noras maištauti, keršyti antrai pusei už abejingumą ir dėmesio stoką, atrodys, kad jis viską daro blogai, net komplimentai skambės lyg priekaištai. Be to, Svarstyklės kels pavydo scenas, tai ypač paaštrės, o blogiausia, kad visai nepavyks savęs kontroliuoti. Gali būti, kad su partneriu nuspręsi pabūti atskirai, tačiau jau mėnesio pabaigoje meilė gali vėl užsiliepsnoti arba užsimegzti naujas romanas su gerokai vyresniu asmeniu. Tai, kuo visa ši „muilo opera“ baigsis, priklauso nuo to, kaip toli (moraline prasme) sau leis eiti svarstyklės, ar, kurstydamos aistras, neperžengs padorumo ribų.


SKORPIONAS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 9, 16, 22.


Išdidžiosios Skorpionės pusę vasaros svarstys, kodėl joms, tokioms gražioms, šarmingoms ir išskirtinėms, vis nesiseka sumedžioti gero partnerio, kai tuo tarpų blankesnės jų draugės pasišokinėdamos bėgioja į pasimatymus. Labai svarbu savęs nekaltinti ir neprasidėti su pusėtinais variantais, nes tie bernai, nukabinti „iš bėdos“, gali prilipti ilgam ir taip pražiopsosi gerą šansą, kurį tau likimas turėtų atsiųsti. Partnerius turinčios Skorpionės mėgausis palaima ir romantika, tačiau atsiradus trinčiai, turėtų kuo mažiau provokuoti antrą pusę, nes šių nervai bus silpni. Mintys bus linkusios materializuotis, todėl stenkis galvoti apie kuo šviesesnę savo ir mylimojo ateitį. Šiuo laiku net vienišės mintimis galės iššaukti mylimąjį.


ŠAULYS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 2, 12, 31.


Šaulės neturėtų tikėtis didelių staigmenų – gyvenimas tekės sava vaga, vaikinas turėtų lepinti dėmesiu ir neprovokuoti konfliktų. Draugės skambins ir prašys patarimų, kaip joms elgtis, nes tave laikys idealiu santykių pavyzdžiu. Net ir tos, kurios meilės dar nerado, nekels bėdų dėl vienatvės, mėgausis laisve ir toks ramus požiūris duos vaisių – daug šansų, kad horizonte pasirodys išvaizdus ir geras pareigas užimantis vaikinas, apipilsiantis tave dovanomis. Vienintelis pavojus – tau gali imti atrodyti, kad šis gerbėjas nuobodokas (ir pačios atsiras ilgai snaudęs noras linksmintis, vilioti), per daug rimtai žiūri į jūsų draugystę (gali net pulti pirštis!!!), todėl gali grėsti skyrybos, nes tu nemėgsti spaudimo. Ir jokiu būdu nelik su gerbėju tik todėl, kad visi aplinkui sako – „Tai labai gera partija“. Pirmiausia galvok širdimi, po to – protu.


OŽIARAGIS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 4, 7, 19.


Atsiras begalinis noras vaidinti princesę. Tau ims atrodyti, kad esi lobis bet kuriam vyrui, tad imsi ožiuotis, reikalauti dėmesio ir taip tikrai išvarginsi ir ilgalaikę antrą pusę, ir net šviežutėlius gerbėjus (jei dar neturi vaikino, bet jo tik dairaisi). Todėl pasistenk nusileisti ant žemės. Tavęs laukia ilga romantiška kelionė į tolimus kraštus, kur gali išgirsti ilgai laukiamą pasiūlymą tekėti ar bent kartu gyventi. Nesutik, kol neįsitikinsi, kad jis taip elgiasi nuoširdžiai, ir jau tikrai nutraukė visus ryšius su merginomis iš praeities.


VANDENIS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 3, 6, 18.


Veikliosios vandenės visą mėnesį norės judesio ir kažko naujo. Raginsi antrą pusę keliauti, išbandyti ekstremalias pramogas. Jei vaikinas pasiduos nuotykių vėjams, santykiai sutvirtės ir patirsite daug malonių akimirkų, jei stabdys – kils įkyrūs ginčai, po kurių norėsi bėgti pas kitą. Geriausia, ką gali padaryti – susilaikyti nuo pagundų, antraip teks ilgai graužtis ir gailėtis. Meilės tik ieškančios Vandenės dėl noro pramogauti privilios minią gerbėjų, o vėliau ilgai ir kantriai galvos, ką su jais daryti. Tikėtina, kad vienam jų nusišypsos laimė ir šaltais rudens vakarais jau nebebūsi viena.


ŽUVYS


Meilei svarbios mėnesio dienos: 8, 20 30.


Svajingoms ir humoro jausmo nestokojančioms Žuvims gerbėjų netrūks. Pirma klaida, kurią pulsi daryti – pernelyg greitai naują vaikiną spausi įsipareigoti, ir tai jį gali išgąsdinti. Geriau susitik rečiau, pasakok mažiau, rinkis mažesnes iškirptes. Juk bernai – kaip žuvys, per anksti pajudinus meškerę, tiesiog nuplauks tolyn. Dar viena bėda – norėsi idealizuoti partnerį, bet gali ištikti didysis praregėjimas, po kurio atrodys, kad kelis mėnesius laiką leidai su ne tuo žmogumi. Vasara bus darbinga, o jos pabaiga nepašykštės sėkmės meilės sferoje, lyg magnetas trauksi visus, su kuo susidursi, tikėtinos geros žinios iš senų vaikinų, gali net pakeisti darbą ir tikrąją meilę atrasti ten.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis