Zodiako ženklas, kurio pasaulis 2017 metais pasikeis

Esi Liūtų ženklo atstovė? O gal tavo artimas žmogus yra gimęs po Liūto ženklu? Kaip bebūtų, smalsu sužinoti, kas Liūtams žadama ateinančiais metais. Astrologinę prognozę parengė Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.

Daugiau astrologės darbų rasi puslapyje asmeninisastrologas.lt

2017 metai šio zodiako atstovams nežada didelių išbandymų ar naujų reikšmingų iššūkiu.

Gyvenimas tekės įprasta vaga, situacijos labiau bus linkusios koreguoti jūsų asmenybės bruožus, nei įvykius. Metai labai palankūs darbui ir būsto reikalams ( čia gali būti bet kokie veiksmai, susiję su nekilnojamuoju turtu: pirkimas/pardavimas; nuoma; namo statyba ir pan). Taip pat didelę įtaką jums turės draugai ar bendraminčiai.

Gali būti, jog Gaidžio metais subursite bendraminčių klubą ar užsiimsite labdaringa veikla. Stiprės domėjimasis metafiziniais dalykais.

Meilė

Žvaigždės Liūtams pataria skirti laiko ir pastangų meilės paieškoms. Nors esate linkę būti pasyvūs ir laukti signalų bei veiksmų iš aplinkos, 2017 metais naudinga bus kitokia strategija. Būdami dėmesingi ir iniciatyvūs pasieksite daugiau. Metai palankūs tiems, kas nori pagaliau sutikti savo gyvenimo žmogų. Galimos pažintys, kurios baigsis šeimos sukūrimu, ilgalaikiais santykiais.
Dažniau lankykitės pasilinksminimo vietose, viešuose renginiuose, rodykite iniciatyvą. Jums labiau seksis, jei labiau domėsitės kitais žmonėmis, nei pačiu savimi. Juk santykiai tai kompromisas.
Žvaigždės nurodo ne tik naujų namų pirkimą, statymą, bet ir šeimos narių skaičiaus padidėjimą.

Karjera/darbas

Gaidžio metais teks nemažai dirbti, todėl tai viena aktualiausių metų temų. Ir tai ne šiaip sau. Jau kuris laikas turite tikslų karjeroje pasiekti daugiau, todėl savo darbo vietoje stengiatės būti ypač dėmesingi ir darbštūs. 2017 metais jūsų svajonė gali tapti realybe, žvaigždės bus palankios. Todėl išlaikykite aukštą darbingumo lygį ir metų gale jums bus atlyginta.

Žvaigždės numato galimą jūsų darbovietės pertvarką, kuri reikšmingai įtakos situaciją darbe. Taip pat tikėtini vadovybės pokyčiai, kurie gali būti ne patys maloniausi. Jūsų naujas bosas bus ypač valdingas ir piktas žmogus, kurio reikalavimams teks paklusti.

Sveikata

Aktyvus darbas šiek tiek pamažins jūsų gyvybines jėgas, o ir naujas vadovas sukels nemažai įtampos ir streso. Nors esate vienas stipriausių zodiako ženklų ( sveikatos prasme), vis tik Gaidžio metais prasminga pasirūpinti reikiamu poilsiu. Priešingu atveju gali sustreikuoti širdis, silpnėti regėjimas.

Žvaigždės nurodo pastaraisiais metais susilpnėjusį jūsų imunitetą. Prasminga juo pasirūpinti. Neatidėliokite vizito pas gydytoją profilaktiniam pasitikrinimui. Jo metu gali paaiškėti, jog turite rimtų sveikatos problemų, bet simptomatikos nejaučiate.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis