Suklusk! 2017 metai šiems 3 Zodiako ženklams bus patys nesėkmingiausi

Ateinantys metai vieniems Zodiako ženklams gali virsti pasaka, o štai trims Zodiako ženklams žadamas kiek sunkesnis laikotarpis. Persikelkime į ateitį ir sužinokime, kuriems Zodiako ženklams ateinančiais metais vertėtų būti atsargiems.

Vėžys. Vėžių gyvenimo ritmas niekuomet nebuvo itin aktyvus. Lėtesnį gyvenimo tempą propaguojantys Vėžiai ateinančiais metais pasijus it karuselėje - gyvenimas juos tai išmes aukštyn, tai leis žemyn. Gali būti, jog kils nesklandumų profesinėje veikloje - pasirinkta kryptis netenkins, bus prarastas darbas arba kils ginčų su kolegomis. Ne itin sėkminga Vėžiams bus meilės sritis, prognozuojama, jog jų gali laukti skaudžios skyrybos metų viduryje. Norint išvengti skaudžių likimo kirčių, būtina stebėti aplinką.

Ožiaragiams ateinančiais metais patariama vis dažniau apsižvalgyti aplinkui. Žmonės, kurie juos sups, gali tapti itin priešiški. Prognozuojama, jog ateinančiais metais gali išduoti net patys geriausi draugai, o tai lems skaudžius išgyvenimus. Meilės srityje Ožiaragių laukia išbandymai, mat jų antroji pusė gali būti linkusi į neištikimybę, o neturintiems antrosios pusės meilės paieškos gali tapti labai skaudžios. Tačiau blogai nusiteikti neverta - kad ir kokie nemalonumai grėstų, Ožiaragiai greitai ras galimybę, kaip juos išspręsti.

Vandeniams ateinantys metai, ko gero, bus patys skaudžiausi. Gali būti, jog Vandeniai pagaliau suvoks, tarp kokių žmonių buvo visą šį laiką - nemylinčių, negerbiančių, pavydinčių. Vandeniams derėtų atidžiau peržvelgti savo draugų sąrašą - galbūt yra tų, kuriems neverta būti jame. Taip pat Vandeniams iškils sunkumų sprendžiant asmenines problemas, mat dažnai jausis irzlūs, pikti ir negebės suprasti savo artimųjų. Žodžiu, ateina nelengvas metas, tačiau vertėtų nesusikoncentruoti į blogumus ir visur stengtis išlaikyti optimizą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis