Balandžio mėnesio astrologinės prognozės

Balandžio mėnesio astrologinės prognozės.

AVINAS


Ilgą laiką meilės fronte buvai per daug įsitempusi – tarsi jautei pareigą susiporuoti. Visa laimė, pavasaris padės išsivaduoti iš sąstingio: labiau atsipalaiduosi, pasidarysi atviresnė, jausmingesnė, užuot aktyviai atakavusi vaikinus, tiesiog maloniai bendrausi, pirmiausia ieškosi naujų draugų, ir tai duos apčiuopiamos naudos. Darbe taip pat sulauksi sėkmės ir palaikymo, viršininkai bus gerai nusiteikę, todėl gali sulaukti pagyrimo ar net premijos. Aplankyk seniai matytus draugus – dabar tavo svarbiausiu prioritetu turėtų būti atnaujinti ir plėtoti senus ryšius.


JAUTIS


Nereikalauk iš vaikino įrodymų, kad tave tikrai myli, tai gali ilgam sugadinti santykius, nes taip parodysi nepasitikinti ir juo, ir savimi. Vienišės sulauks sėkmės tarp pažįstamųjų ir interneto platybėse, tačiau venk rimtų ketinimų neturinčių gerbėjų. Jei mėnesio pradžioje patirsi lengvabūdišką nuotykį, jo ilgai negalėsi pamišti, išgyvensi, gali nukentėti reputacija. Darbe iš moters pusės gali užsimegzti intriga. Tave norės apkaltinti nebūtais dalykais, bet stenkis nekonfliktuoti ir išsiaiškinti tarpusavyje, kol paskalos nepasiekė valdžios. Gali atsinaujinti senos traumos, ypač stuburo, todėl nepersistenk su fiziniu krūviu.


DVYNIAI


Balandžio pradžia palanki kelionėms, mokslams, konferencijoms, bus daug darbų ir nerimo dėl jų. Nuolatinės nekintančios mažos pajamos netenkins, tad nemaža tikimybė, kad geresnio gyvenimo imsiesi ieškoti kitame mieste ar net žemyne. Tačiau keisti darbą nėra itin palanku, dar šiek tiek pakentėk. Savo antrai pusei nebūk pavydi, agresyvi, neskaityk moralų, nes, pasilikusi prie savo nenuginčijamos tiesos, gali paragauti vienišės duonos. Vienišoms dvynėms aktyvi veikla užims kone visą laisvalaikį, tad kol kas apie meilę tik svajosi. Saugok balso stygas, nerėkauk, nemenka peršalimo tikimybė.


VĖŽYS


Gali atsirasti naujas susižavėjimo objektas, paskui kurį norėsis bėgti iš paskos, tačiau tai gali baigtis tik iliuzija, nes santykiai nebus ilgalaikiai, neturės ateities. Todėl tiesiog grožėkis iš toli ir tirk jo elgesį, patikimumą. Antrąją pusę turinčios Vėžiukės atšilus orui norės išsivaduoti iš esamų santykių, tačiau jausmų audros baigsis, kai jis tave romantiškai nustebins. Pagaliau gali pasisekti rasti savo svajonių darbą, veiklą, pomėgį. Nors nepasitikėjimo savimi kibirkštis rusens, visgi jausiesi saugoma angelo sargo, kuris padės viską įveikti. Geriau nemesk kelio dėl takelio – tada sulauksi užsitarnauto atlygio.


LIŪTAS


Įvyks jausmų sprogimas, apie kurį seniai svajojai. Širdis bus kupina meilės, džiaugsmo ir tikėjimo šviesia ateitimi. Nebijok dėl ateities, mėgaukis likimo siunčiamomis dovanomis, nes esi jų verta. Būsi nusiteikusi investuoti į išvaizdą, puoštis, sportuoti, spinduliuosi pasitikėjimu savimi, tai padės ir moksluose. Tiesa, čia galios taisyklė: kiek pastangų įdėsi, tokio atoveiksmio ir susilauksi. Galimos naujos darbo sutartys su įtakingais asmenimis, kurios suteiks nemažai pokyčių. Susikoncentruok į malonius dalykus, labiau pasitikėk savimi, keliauk ir šypsokis – tai tavo sėkmės mėnuo.


MERGELĖ


Apniks nenugalimas noras sukurti paslaptingą įvaizdį – būsi svajinga, sunkiai prieinama, meniška. Flirtuosi su aplinkiniais, tačiau niekam neįsipareigosi ir nieko nežadėsi. Gerbėjai nesupras, rimtai tau patinka ar tik esi gerai nusiteikusi. Jei turi viską kontroliuojančią antrąją pusę, norėsis staigiai dingti iš namų ir niekam nesakyti, kur esi, kad kiltų skandalas, pakurstysiantis aistras. Darbe jausiesi pati geriausia, išmintingiausia, daugiau dirbsi individualiai, nei švaistyti laiką plepalams su kolegomis. Saugokis pirštų lūžių, venk cholesterolio, puoselėk kūno svorį. Svarbu kruopščiai atlikti paskirtas mokslų užduotis, nes nuo smulkmenų priklausys svarbūs dalykai.


SVARSTYKLĖS


Panašu, kad pavasaris tau rimtai susuks protą. Nuolat įsivelsi į naujas pažintis, kirbės noras patirti vienos nakties nuotykį, bet stenkis tvardytis, nes gresia pavojai susitepti garbę, ir šiaip balandis tau būtų naudingesnis ne blaškytis tarp bernų, o kurti ir susitupėti. Didės suvokimas, kad turi gyvenime ką nors keisti, jog dabartinis gyvenimo kelias tau nebemielas, tikėtina, jog net nutrauksi kai kuriuos ryšius. Tinkamas laikas užsiimti savo versliuku, rankdarbiais, rašyti romaną, kurti ilgalaikį veiksmų planą, nes idėjos, kurios gims šį mėnesį, bus išganingos. Grąžink skolas, ištesėk pažadus, jei nenori prarasti draugų.


SKORPIONAS


Nebūk tokia užsidariusi ir rimta – šaltasis sezonas praėjo, darbai baigia išsispręsti, o mokslai teka įprasta vaga. Jei savo laimę laikysi prispaudusi akmeniu, negalėsi ja mėgautis. Šalia sukasi gerbėjas? Įsileisk meilę į savo širdį, nebijok būti apgauta ar įskaudinta, tik taip sužinosi, kas juoda, o kas balta. Darbą dirbk su meile ir tikėjimu, kad viskas įmanoma, jei anksčiau suklydai, nereiškia, kad visada taip bus. Finansai priklausys nuo pasitikėjimo savimi. Puikus metas atsikratyti žalingų įpročių, gražinti buitį, semtis patirties iš vyresnių ir labiau patyrusių žmonių.


ŠAULYS


Bičiuliai itin dažnai kvies į renginius, pobūvius, vakarėlius, jausiesi trokštama ir reikalinga, o visuomeninė veikla teiks džiaugsmo ir naudos. Didelė tikimybė gauti norimą darbą, jei esi vieniša, balandžio mėnuo tinkamas metas sutikti naują meilę ir sutvirtinti jausmus. Gali kilti konfliktų su ilgamečiu vaikinu, tačiau nepasiduok smulkmenoms ir šiuo klausimu kuo mažiau klausyk netikrų draugų patarimų. Dažniau vadovaukis jausmais. Atnaujink garderobą, užsiimk nauju pomėgiu.


OŽIARAGIS


Be mokslo nieko nebus, tad įkvėpk oro ir sėsk prie knygų, kurios šį mėnesį turėtų pačios svarbiausios, ypač pirmąją balandžio dekadą. Ir nekreipk dėmesio į nuotaikų svyravimus (tai norėsis versti kalnus, tai tingėti ir gailėtis savęs), nes įtampa ir konkurencija visus žmones veikia panašiai. Patartina laisvu laiku duoti galvai pailsėti – judėk sporto klube, eik pasivaikščioti, bėgiok ar ilgiau pavedžiok šunį. Palanku keisti darbo vietą, nes tiktai esi verta daugiau, turi daug kompetencijų, o su vaikinu skirtingais keliais dar nesuk, nebent galutinai suvoktum, kad tarp jūsų neberusena jokie jausmai.


VANDENIS


Didelių meilės pokyčių nebus, ką turi šalia, to nusipelnei. Jei esi vieniša, ieškok tik ilgalaikių santykių, subrendusios antrosios pusės, neprasidėk su lovelasais. Nuostabus metas gražinti namus, keisti interjerą, kurti grožį: auginti gėles, užsiimti širdžiai miela veikla. Pasistenk kuo daugiau laiko praleisti moteriškoje kompanijoje: išliesi širdį, atgausi stabilumą, kurio dabar taip trūksta, labai svarbūs ir teisingi bus mamos patarimai, šį mėnesį jos intuicija kone pranašiška.


ŽUVYS


Tavo širdis padalyta į keletą dalių, todėl smarkiai krimsiesi, juk nesi ledinė, tau svarbūs kitų žmonių jausmai. Tikėtina, kad finišo tiesiojoje net nuspręsi likti viena. Susituokusios, turinčios porą, ilgai draugaujančios žuvys šį mėnesį turės daug galimybių pakurstyti priblėsusias aistras. Darbų sumažės, klientų nedaugės, todėl galėsi atsipalaiduoti, atlikti dar nebaigtus reikalus ir mėgautis laisvalaikiu. Linksminsiesi, daug bendrausi, tačiau pasistenk elgtis kultūringai, neišlaidauk (su finansais reikalai negerės, o kam švaistyti santaupas?) ir neskleisk paskalų, nes tai, ką balandį darysi kitiems, netrukus bumerangu grįš pas tave.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis