Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė balandžio 3–10 dienoms.

AVINAS


Savaitės pradžia bus gana produktyvi. Jūsų darbštumas ir atkaklumas leis įveikti kliūtis. Visgi nemalonumų galite tikėtis per nesąžiningus asmenis arba savo išsiblaškymą. Savaitės vidurys parodys, ar rūpite kitiems žmonėms ir kaip mokate prisitaikyti, bendradarbiauti. Regis, teks derinti skirtingas nuomones bei planus. Saugokitės traumų. Ilgąjį savaitgalį norėsis neskaičiuojant paišlaidauti arba ištrūkti iš namų ir tradicines šventes atšvęsti netradiciškai, išvykti kur nors toliau pasidairyti ar pakvėpuoti grynu oru.


JAUTIS


Savaitės pradžioje pasistenkite neišeikvoti visos energijos paviršutiniškiems interesams, pramogoms, taip pat saugokite reputaciją. Daugiau priežiūros ir atsakomybės gali pareikalauti vaikai. Savaitės vidurys žada svarbių pokalbių dalykinėmis, ūkinėmis ir medicinos temomis. Visgi bus nelengva realiai įgyvendinti planus, kurie susiję su platesne ar kitokia sfera, nei esate įpratę. Atsargai kelyje. Savaitės pabaigoje valdykite savo impulsyvumą, jei nenorite, kad šventės apkarstų. Puoselėkite meilę, gėrį ir grožį.


DVYNIAI


Savaitės pradžioje kils ūpas stengtis dėl geresnių gyvenimo sąlygų, komforto ir galbūt tuo tikslu kažką pertvarkysite. Neišvengsite išlaidų. Derėtų pasisaugoti sukčių. Darbe, versle nestokosite kūrybinio įkvėpimo ar komercinio apsukrumo. Galbūt dalyvausite susirinkime arba jį inicijuosite, organizuosite. Gali tekti aiškintis dėl nuostolių, nepriemokų ar tam tikros atsakomybės. Savaitės pabaigoje sugebėsite be didelių išlaidų šventiškai nustebinti artimuosius, gimines. Galima ir meilės romantika.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje atrodysite komunikabilūs, neieškantys žodžio kišenėje, žaismingi. Pravartu tvarkyti su ryšiais, informacija, mokslu, reklama susijusius reikalus. Nuo trečiadienio labiau norėsis imtis šeiminių, buitinių reikalų, o kitus nustumti į šalį. Tai nelabai pavyks, tad jums teks blaškytis tarp kelių sričių. Regis, šį ilgąjį savaitgalį stengsitės atsipalaiduoti ir pamiršti darbus bei rūpesčius. Vietoj įprasto velykinio stalo ruošimo galbūt pasirinksite išvyką, pramoginę atrakciją kartu su vaikais ar kt.


LIŪTAS


Savaitės pradžioje nersitės iš kailio tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Galbūt sudarysite sutartį, gausite kreditą arba susitarsite dėl nekilnojamojo turto pirkimo–pardavimo, nuomos ar remonto ir kt. Saugokitės sukčių. Beveik iki pat savaitgalio jums teks daug bendrauti, dalintis informacija. Jeigu tai mėginsite panaudoti savireklamai, būsite išgirsti, tačiau neišvengsite apkalbų, intrigų. Šventinės dienos pralėks priimant svečius arba lankant gimines, lepinant vaikus. Meilės ir šilto dėmesio turėtų nepristigti.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje būsite nusiteikę demonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų. Galite šį tą nuspręsti dėl nuosavybės, namų ar komercinių susitarimų, verslo. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso arba sukonkretinti būsimą jūsų darbų įvertinimą. Galimi netikėti susitikimai, įdomūs pokalbiai. Ilgojo šventinio savaitgalio planus veikiausiai įgyvendinsite. Regis, vyksite į svečius arba patys jų sulauksite. Atsinaujins, suaktyvės kai kurie sustingę ryšiai. Turėtų būti smagu, tačiau tai išvargins.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje aktyviai dirbti gali trukdyti nuovargis arba kompetencijos, patirties stoka. Be to, aplink nestigs įtampos, intrigų. Kita vertus, jums seksis meninė veikla, psichologiniai tyrinėjimai. Regis, teks eiti į kompromisus bendraujant su tais, nuo kurių priklauso aktualaus reikalo sėkmė. Laikykitės įstatymų, jei nenorite nemalonumų. Artėjant savaitgaliui kils ūpas apsipirkinėti, ruošti vaišes, puošti namus. Jums norėsis prašmatniai, gurmaniškai atšvęsti šias šventes. Regis, daugiau ar mažiau tai pavyks.


SKORPIONAS 


Savaitės pradžioje daug kas priklausys nuo aplinkinių palaikymo ir skleidžiamos informacijos. Stenkitės sukontroliuoti savo aštrų liežuvį. Atsargiai kelyje. Nuo trečiadienio labiausiai norėsis ramybės ir atsipalaidavimo, ypač jei nekaip jaučiatės. Jus gali maloniai sušildyti neabejingo asmens rūpestis, empatija. Neblogai seksis meninė, medicininė, socialinė veikla. Ilgasis savaitgalis žada širdžiai mielų įspūdžių. Svarbu neprovokuoti negatyvių reakcijų. Venkite neprognozuojamų žmonių draugijos.


ŠAULYS


Šią savaitę galite spėti įsidarbinti, sudaryti kontraktą, gauti kreditą ar pan. Bet kuriuo atveju veiklos turėsite tiek, kad dulkės rūks. Ramiai apgalvokite, nuo ko pradėti darbus, jei pasimetėte jų gausoje. Pasistenkite suderinti savo troškimus su galimybėmis ir sąžine. Jei reikia, konsultuokitės, bendraukite, aiškinkitės. Artėjant savaitgaliui galite pasijusti labai išsisėmę, pavargę nuo šurmulio. Regis, jau nebūsite linkę šventėms planuoti jokios triukšmingos draugijos. Venkite persivalgymo ir nepiktnaudžiaukite svaigalais.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje pravartu konsultuotis su teisininkais, patikimais specialistais, jeigu tai aktualu. Galbūt tai paskatins iš esmės spręsti problemas, labiau atskleisti savo kompetencijas ir pan. Turėtumėte sulaukti žinių, jeigu ieškote teisybės, bylinėjatės ar laukiate kitų naujienų. Gali tekti blaškytis tarp darbovietės ir namų dėl šeiminių problemų. Šventinį savaitgalį galbūt susitiksite su žmogumi, kurio slapta ilgėjotės. Svarbu vengti svaigalų, saugoti sveikatą, nes atsparumu žalingai įtakai nepasižymėsite..


VANDENIS


Šią savaitę nepavyks išsisukti nuo finansinių dokumentų bei reikalų tvarkymo, ypač jei spaudžia terminai. Visgi neskubėkite investuoti, skolinti, jei reikalas ne visiškai aiškus. Tam tikra situacija gali iškelti teisinių klausimų, moralinių dilemų, paskatinti domėtis įstatymais, tarptautine praktika, konsultuotis. Keblumai galimi kelionėje. Savaitgalį stokosite kantrybės. Erzins buitiniai rūpesčiai, politikavimas. Gali atpalaiduoti buvimas gryname ore. Regis, velykinis šventimas bus nenuobodus. Rasite bendraminčių.


ŽUVYS


Savaitės pradžioje kai kurie sprendimai visiškai nepriklausys nuo jūsų, nors ir bus su jumis susiję tiesiogiai. Labiau gilinkitės į kitų asmenų iniciatyvas, pareiškimus ir neskubėkite aklai pritarti. Regis, mintys suksis ir apie neišspręstus finansinius, turtinius reikalus. Galbūt mėginsite derėtis dėl sąlygų, nuolaidų. Ne viskas pavyks, nepaisant pastangų. Tačiau jus guos ir džiugins kūrybinė ar sportinė sėkmė, meilė, vaikai. Ilgąjį savaitgalį būsite nusiteikę kelionėms, viešnagėms. Gali sudominti kultūrinis, šventinis renginys.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis