Astrologinė prognozė kitai savaitei

 Astrologinė prognozė kitai savaitei, kovo 13–19 dienoms.

AVINAS


Savaitės pradžioje neblogai seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai. Visgi jūsų filosofiškas ar meniškas nusiteikimas netrukus gali subyrėti, atsitrenkęs į racionalių išskaičiavimų sieną. Saugokitės sukčių, avarinių situacijų. Nuo savaitės vidurio vis labiau nerimausite dėl darbo ir pinigų. Regis, daug kas priklausys nuo aplinkybių bei kitų žmonių. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją. Venkite rizikos kelyje. Savaitgalį, regis, susitiksite su bendraminčiais ar dalyvausite renginyje, pasisemsite įspūdžių.


JAUTIS


Savaitės pradžioje bus svarbūs skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Tiktų planuoti pajamas ir išlaidas, įvertinti finansines galimybes, peržiūrėti sutartis. Visgi neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, keistus pažadus. Tikėtini keblumai, susiję su numatyta kelione, užsieniu arba per nepažįstamą asmenį, publikacijas, komentarus. Neskleiskite abejotinos informacijos. Savaitgalį būsite nusiteikę imtis nekasdieniškų užsiėmimų. Gali „kibirkščiuoti“ santykiai. Branginkite juos.


DVYNIAI


Savaitės pradžioje teks nemažai bendrauti su tais žmonėmis, kurių pažiūros skiriasi nuo jūsų. Bus nelengva suderinti interesus. Nepasiduokite manipuliacijoms ir spaudimui, bet išlikite korektiški, nes grubumas provokuos agresiją. Jei pasistengsite nieko neįžeisti savo kritika ir kontrole, tuomet neprarasite to trapaus stabilumo, kurį turite. Derėtų itin saugotis ugnies, dujų nuotėkio, aštrių daiktų. Neišsisukinėkite, jei reikia grąžinti skolas, mokėti mokesčius. Savaitgalį per renginį, išvyką ar internetu galite užmegzti naujų ryšių.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje jūsų laukia darbai, o galbūt ir tam tikri atsiskaitymai už darbus, studijų užduotis, sveikatos patikra ar pan. Tai vers nerimauti. Bus žymiai lengviau, jeigu palaikys kolegos, draugai ir niekas iš jų neregs intrigų jums už nugaros. Nuo trečiadienio labiau susirūpinsite dėl jums svarbių santykių, kito žmogaus jausmų. Venkite reikšti pretenzijas, įtarinėti, kritikuoti. Saugokitės vagių, sukčių. Savaitgalį nelabai seksis susilaikyti nuo išlaidavimo. Galbūt tokiu būdu mėginsite atsipalaiduoti ar padaryti įspūdį.


LIŪTAS


Savaitės pradžioje užplūs romantiška nuotaika, trokšite pavasarinio atsinaujinimo. Regis, būsite linkę bet kokiomis priemonėmis gauti tai, ko trokštate, ar atkreipti į save patinkančio asmens ar publikos dėmesį. Ne visi šalia esantys tuo džiaugsis. Atsargiai kelyje. Nuo trečiadienio labiau pasinersite į darbus. Neigiamai reaguosite į rinkliavas, naujus mokesčius, reformas. Deja, ginčai su kolegomis, aplinkiniais nepadės išspręsti jokių problemų. Nepalankus laikas eksperimentuoti su dietomis, sveikata, grožiu.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje daugiausiai rūpesčių kels turtiniai ir buitiniai reikalai. Pagalbos, dėmesio gali prireikti šalia esantiems, arba kaip tik jums reikės jų paramos, tvirto peties. Labai jautriai reaguosite į artimo žmogaus elgesį, jo problemas. Graužaties gali sukelti ir techninė problema. Saugokitės ugnies, vagysčių, apsinuodijimų. Savaitės antroje pusėje nuotaika praskaidrės dėl viliojamų pasiūlymų, komplimentų ar kitų dėmesio ženklų. Labiau rūpinsitės išvaizda, galbūt keisite šukuoseną, stilių. Nevilkinsite ir ūkinių darbų.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje išgirsite aktualių naujienų ir kai kurie pasidalijimai informacija bus išties naudingi. Visgi gerai pagalvokite prieš išsakydami savo nuomonę, ypač jei teiksite interviu, rašysite viešus komentarus ir pan. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų, dėl kitų žmonių neatsargumo. Savaitės viduryje raskite laiko apsitvarkyti buityje, saugokite namus nuo vagių, o artimuosius – nuo nevykusių pagundų bei rizikų. Savaitgalį galėsite lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti.


SKORPIONAS         


Šią savaitę jums itin parūps verslo, turto, tiekimo, pinigų klausimai. Galbūt sieksite susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, gauti kreditą ar kt. Jums gali būti priminta apie nesugrąžintą skolą, neatliktą paslaugą, kuri buvo pažadėta. Gali kilti keblumų, jei esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Lengva užkibti ant sukčių kabliuko. Nuo savaitės vidurio jūsų dienotvarkę gana aktyviai reguliuos kiti žmonės. Jeigu teiksite interviu, galvokite, ką sakote. Pakaks kelių kandžių frazių, kad kiltų įtarimų ar nuoskaudų.


ŠAULYS


Šią savaitę kuo racionaliau tvarkykite reikalus. Jei taip elgsitės, galite kai ką pakeisti savo naudai. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, neprovokuokite oponentų priešiškumo, saugokitės agresijos, ugnies. Savaitės antroje pusėje neišvengiamai teks imtis praktinių ar komercinių reikalų, kažką skaičiuoti, organizuoti. Tai bus nelengva, ir turbūt ne dėl jūsų kaltės. Kažkas nevykdys įsipareigojimų, dėl ko trikdysis ir jūsų veikla. Visgi galite gauti naudingą ir praktišką patarimą. Savaitgalį galite būti pakviesti į renginį ar išvyką.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje jausitės geriau, jei vengsite įtemptų darbų, stresą keliančio bendravimo, skubos. Mažiau kreipkite dėmesį į gandus bei kitų žmonių vertinimus apie tai, kas jūs esate, ką darote. Saugokitės traumų gamyboje, avarijų. Savaitės viduryje jus gali nuliūdinti incidentas bendraujant arba sugadintas daiktas. Kai kurių problemų išvengsite, jei nesate įsivėlę į avantiūras. Savaitgalį parūps kažką pirkti, parduoti, įkeisti ar dovanoti. Staigmenos, nebūtinai džiugios, galite sulaukti iš gerbėjų ar vaikų.


VANDENIS


Šią savaitę sieksite pozityvaus bendravimo. Visgi nebūtinai sąžiningi ir patikimi bus jus dominantys asmenys. Jie gali siūlyti abejotinas avantiūras, manipuliuoti. Pasistenkite išvengti nesubtilių diskusijų. Savaitės viduryje stengsitės pabėgti nuo tuščių šnekų, šurmulio ir likti vienumoje. Galbūt sunegaluosite arba išaiškės nemalonus faktas. Saugokitės sukčių bei pagundų išlaidauti ir veltui gaišti laiką. Bendraudami itin pasverkite savo žodžius, neliežuvaukite. Rūpinkitės vaikais, įvaizdžiu, higiena, sveikata.


ŽUVYS


Savaitė pradžioje įtampą kels neatlikti darbai, neaiškios karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, artimaisiais. Galbūt teks aiškintis dėl neracionalių išlaidų, nuostolio, paskleistų apkalbų ar pan. Lengva padaryti klaidų atliekant apskaitą, mokant mokesčius. Tačiau jūs sugebėsite aplinkinius stebinti išradingumu kitose srityse. Saugokitės sukčių, avarinių situacijų, apsinuodijimo. Nuo savaitės vidurio pradės džiuginti naujos pažintys, visuomeninė veikla. Savaitgalis nekoks sveikatai.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis