HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 06 - 01 08)

Šis savaitgalis - tikra šalčio bomba! Bet daugelio Zodiako atstovų vidus bus šiltas!

Avinas. Savaitgalį tavo kambaryje viešpataus chaosas, kurio net ir norint nepavyks išvengti. Kaip, beje, ir asmeniniame gyvenime – nesusipratimai, tragikomiškos situacijos, priekaištai, barniai... O tavo galvoje suksis globalios idėjos, nebus laiko nei tvarkyti aplinką, nei įsiklausyti, ką sako ir ko nori aplinkiniai.

Jautis. Bus daug progų nuveikti kažką naudingo sau ir aplinkinių labui. Įkvėpsi draugaus savo novatoriškomis idėjomis, būsi tarsi energijos šaltinis. Koją pakišti gali arogancija. Nemanyk, kad esi geresnis už kitus, tiesiog be pasipūtimo džiaukis savo sėkme. Sekmadienį sugebėsi įžvelgti bet kokios problemos esmę ir greitai rasti sprendimą, kalbant metaforiškai, kiekvienai spynai atitaikysi raktą.

Dvyniai. Savaitgalį laimė – tavo rankose, tiksliau – galvoje. Žvaigždės tvirtina, kad savo minties galia sugebėsi pakeisti aplinkinį pasaulį. Dėl kažko abejoji, graužia nepasitikėjimas? Pasakyk sau – aš viską sugebu. Stinga energijos? Atsistok prieš veidrodį ir garsiai pasakyk, kad energijos ir entuziazmo – su kaupu.

Vėžys. Jūsų visai nedomins įgrisusi sena rutina. Jūs esate nusiteikęs nuveikti kažką pašėlusio ir beprotiško ir niekas jūsų nesustabdys! Persekios keistas jausmas, todėl patartina būti atsargiems. Prieš šokdami nuo krašto, ženkite žingsnį į priekį pažiūrėti, kas slypi anapus. Savaitgalį jūs pats būsite savo likimo kalviu.

Liūtas. Jūsų dieną praskaidrins pažintis su nauju žmogumi. Palaikyti ryšį yra labai lengva; prieš išsiskirdami, nepamirškite apsikeisti elektroninio pašto adresais ir telefono numeriais. Kažko svarbaus praradimas sujauks jūsų planą, bet, kai daiktas atsiras, jūsų planai vyks kaip suplanuoti.

Mergelė. Savaitgalį tau patartina paieškoti kelio jei ne į žmonių širdis, tai bent į protą. Tie, kurių nuomonė tau svarbi, šiandien sugebės įvertinti naujus tavo sumanymus ir nestandartinį mąstymą. Taigi negaišk laiko – jei nori pademonstruoti intelektą, drąsiai ženk pirmyn. Sekmadienį būsi pagrindinio vaidmens atlikėjas, mėgaukis tuo.

Svarstyklės. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme. Šeštadienį ir sekmadienį jus domins galvosūkiai, bet nenuleiskite rankų, jei jums nepavyks jų išspręsti pirmu bandymu.

Skorpionas. Nesistebėkite, jei jums pradės nebepatikti kas nors, kas anksčiau labai patiko. Su amžiumi mūsų skoniai ir nuomonės keičiasi ir tame nėra nieko blogo. Penktadienį jus kažkas sunervins ir atsakymą žino tas, kurio pagalbos jūs greičiausiai nepagalvotumėte paprašyti.

Šaulys. Jaudinančios dienos, kurių laukėte. Jei šiomis dienomis negausite to, ko norite - jūs tiesiog nesistengiate! Jaudinanti patirtis privers jus apgalvoti, kur link einate. Kol kas nedarykite jokių didelių pokyčių, bet pradėkite galvoti apie būdus, kaip galite paversti savo gyvenimą geresniu.

Ožiaragis. Pastaruoju metu tu tiek lakstei organizuodama viską ir visus, kad neturėjai nė minutės sustoti ir atsikvėpti. Savaitgalį ištaisyk šią klaidą ir užsisakyk masažą. Tau reikia pasiruošti – kitą savaitę Jupiteris įžengs į tavo malonumų zoną. Nepamiršk, kad visus ateinančius metus socialine prasme tu būsi pokylio karalienė.

Vandenis. Savaitgalį tavyje nubus didi oratorė! Na, jei ne didi, tai bent nebloga. Turėsi ką pasakyti ir sugebėsi pateikti savo žodžius įtikinamai, tačiau visą dieną vis kartas nuo karto pastebėsi, kad aplinkiniai nenusiteikę klausytis tavęs amžinai. Iš tikrųjų išsikalbėsi tik vakare – šeimos ir draugų rate.

Žuvys. Jau senokai netvarkėte savo kambario? Dabar - puikiausiai šiam darbui tinkančios dienos! Taip pat patartina sulėtinti tempą ir įvertinti žmones jūsų gyvenime, kurie jums kaip nors padėjo. Dovana nėra būtina, bet nuoširdus „ačiū“ bus įvertintas. Savaitgalį galimos problemos darbe arba problemos, susijusios su mokykla

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis