Astrologinė prognozė sekmadieniui

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai.

AVINAS. Nuotaika ir savijauta jūsų nedžiugins. Veikiausiai būsite dirglūs, neramūs ir pyksite dėl kiekvienos smulkmenos. Tačiau gresia ir rimtesni nemalonumai, jei elgsitės agresyviai, impulsyviai. Galite patekti į avarinę situaciją, patirti traumą ar sužeisti kitus.


JAUTIS. Galite turėti problemų dėl neteisingai suprastų kitų žmonių minčių bei norų. Daug lems mokėjimas nuoširdžiai kalbėtis ir naudotis informacija. Būkite itin dėmesingi vaikams, artimiesiems.


DVYNIAI. Šiandien labiausiai suksite galvą dėl materialinių, praktinių reikalų, technikos gedimų. Baiminsitės žalos. Kritiškiau vertinkite išgirstus pasiūlymus. Kelyje reikia būti ypač atsargiems, vengti rizikos.


VĖŽYS. Būsite pretenzingi ir kategoriški. Tikriausiai aršiai reikalausite to, kas jums priklauso, arba to, kad kiti atsakytų už savo poelgius bei darbus. Vargu ar šiandienė jūsų pozicija bei būsena ką nors džiugins. Galite įsigyti priešų.


LIŪTAS. Tai, ką mėginsite įteigti kitiems, kaip traktuosite informaciją, nebūtinai atitiks objektyvią tiesą. Turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą. Gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą.


MERGELĖ. Diena gana kasdieniška, rūpės įvairios pareigos, smulkmenos. Stenkitės pastebėti kitų privalumus, juos įvertinti. Atsargiai elkitės su informacija, technika ir kelyje.


SVARSTYKLĖS. Ši diena bus nelengva, kupina nesusipratimų, irzlumo. Jums šiandien bus sunku įtikti, daug reikalausite iš kitų ir savęs. Galite nekaip jaustis, pasireikš smulkūs negalavimai. Atsargiai su elektra bei kelyje - gresia avarijos.


SKORPIONAS. Tikėtinos kelionės, susijusios su visuomeninių ar mokslinių klausimų sprendimu. Jose gali iškilti nenumatytų keblumų. Su nerimu lauksite kažkokių atsakymų.


ŠAULYS. Ši diena nėra palanki pasiduoti išlaidavimo pagundai, skolintis ar skolinti, finansiškai įsipareigoti. Kai kurie draugai, gerbėjai gali neišpildyti duotų pažadų, pridaryti nuostolių. Saugokitės sukčių.


OŽIARAGIS. Jausite kai kurių žmonių priešiškumą, nepasitenkinimą. Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti kaltų ir atsakingų, kartu - pritariančių ir palaikančių. Saugokitės traumų.


VANDENIS. Aktyviai spręsite praktinius reikalus, bet galite nepastebėti, kaip įkliūsite į nekokias situacijas. Galbūt sušlubuos sveikata arba gausite nelinksmą žinią. Saugokitės traumų.


ŽUVYS. Išgyvenimų gali sukelti vaikai, draugai, mylimas žmogus ar pan. Jeigu jums reikia dalyvauti kokiame nors renginyje, tikėtinos nenumatytos kliūtys. Pasistenkite elgtis atsakingiau ir nereikalauti neįmanomų dalykų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis