Horoskopas: vasario 5-oji

Astrologinė prognozė pirmadieniui.

AVINAS. Regis, domins su mokslu, užsieniu, politika susiję reikalai. Nepulkite strimgalviais į naują avantiūrą. Darbo reikaluose galima painiava. Verčiau būkite apdairūs, taupūs, nors tai ir nepatiktų aplinkiniams.


JAUTIS. Šiandien jums bus nesunku suprasti, toleruoti kitokį požiūrį bei nuomonę. Galite mėginti išsiaiškinti nesusipratimus, tartis, derinti interesus. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę žmonės, ligoniai. Arba iš jų sulauksite nemalonių priekaištų.


DVYNIAI. Darbe gali kilti nemalonumų, kurie greitai susitvarkys. Tiktų įsigyti naują drabužį, rimčiau pasirūpinti odos priežiūra, grožiu, stiliumi. Neblogai klostysis meilės reikalai.


VĖŽYS. Regis, su ypatingu įkvėpimu sieksite materialinės gerovės, grožio ir komforto savo aplinkoje. Gali pasisekti žaidime, konkurse arba džiugins kūrybinė veikla. Tačiau nepasitenkinimo gali sukelti kitos kartos žmonių priekaištai ar skundai.


LIŪTAS. Ypatingo dėmesio gali prireikti šeimos nariui. Galbūt tai reikš, kad turėsite padėti, paremti. Galite patirti gerų emocijų ir įspūdžių, jeigu mokėsite išklausyti kitus, laiku pasakyti nuoširdų komplimentą, iš širdies patarti.


MERGELĖ. Nelabai norėsite bendrauti, mokytis. Pagilės vaizduotė, pasąmonės įtaka, intuicija. Netiesiogiai pateikta informacija, užuomina gali jums kažkuo pasitarnauti. Tik venkite dalinti veidmainiškus pažadus.


SVARSTYKLĖS. Sugebėsite sumaniai bendrauti ir žaviai vilioti priešingą lytį. Tačiau įmanomas ir šioks toks veidmainiavimas, apgaulingi žaidimai. Dėl to gali pakibti ant plauko svarbus jums ryšys


SKORPIONAS. Palanku spręsti problemas, susijusias su darbu, sutarčių pasirašymu ar pratęsimu. Nusimato savotiškas prisiminimų vakaras, susijęs su seniai vykusiais įvykiais, istorijomis ar pan. Gali iškilti ir nemalonios praeities vizijos.


ŠAULYS. Pareigingai ir aktyviai atliksite profesines pareigas. Rodysite pastangas užsidirbti, įsitvirtinti, sužavėti mylimą žmogų. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą.


OŽIARAGIS. Tikriausiai pajudės į priekį reikalai, susiję su draudimu, nekilnojamuoju turtu, piniginėmis problemomis. Po produktyvaus darbo derėtų susitikti su rūpinčiu žmogumi ir pabendrauti be išankstinių nuostatų. Pasitelkite kantrybę, supratingumą.


VANDENIS. Šalia yra žmonių, kuriems jūs patinkate, žadinate romantišką polėkį, norą flirtuoti, draugauti. Tačiau jei jūs tik sugebėsite šokiruoti savo reakcijomis ir erzinti, tai aplinkiniams šalia jūsų taps nemalonu.


ŽUVYS. Jeigu darbe mezgate meilės intrigą ar bandote išsiskirti įvaizdžiu, tai pasipils apkalbos, intrigos. Kita vertus, tam, kuriam norite padaryti įspūdį, jį išties padarysite. Be abejonės, būtinos geros dalykinės savybės, korektiškas elgesys.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis