Dabar tai pasiruošk: pagal Zodiaką tau skirtas siaubo filmas neleis ilgai užmigti

Turi dvi silpnybes - horoskopų skaitymą bei siaubo juostų stebėjimą? Tuomet šis Zodiakas kaip tik tau. Pasitelkdami pagal Zodiako ženklą individualiai tau pritaikytas asmenines savybes atrinkome didžiausią šiurpulį tau sukelsiantį siaubo filmą. Labai stebėsimės, jei šios siaubo juostos dar nebūsi mačiusi! Ji turėtų tau palikti efektingą įspūdį.

Avinas. Avino ženklo atstovės - dievinančios gerą, kokybišką ir TIKRAI BAUGŲ kiną. Paikoki amerikietiški siaubo filmai - ne joms. Šio Zodiako ženklo atstovėms skirtas filmas - Kiti („The Others“). Nors oficialiai nėra vien tik siaubo filmas, bet drebėti priverčiančių akimirkų jame tikrai nestinga. Šeima, kurios tėvas prieš keletą metų išvyko į kaimą, gyvena atokiame dvare. Šeimoje augantys vaikai serga keista liga, jų oda netoleruoja saulės šviesos, todėl namai visuomet skendi tamsoje. Kai namų šeimininkės tarnai nieko nesakę vieną dieną ją palieka, Nicole Kidman herojė nusisamdo naujus ir jau iš paties pirmo žvilgsnio įtartinai atrodančius tarnus. Su jų atėjimu name pradeda dėtis nepaaiškinami dalykai...

Jautis. Jaučiai taip pat skiria didžiulį dėmesį kokybei bei profesionalumui. Pats tinkamiausias stebėti siaubo filmas yra - Ragana (The Witch). 2015 m. geriausiu siaubo filmu pripažinta juosta įbaugins net drąsiausias. Ištremtas anglų ūkininkas kartu su žmona ir penkiais vaikais priverstas išvykti iš kolonijos į atokias žemes prie pat grėsmingo miško, kuriame slypi nežinomas blogis. Iš karto po jų atvykimo prasideda keisti ir keliantys nerimą dalykai –pasiutę gyvuliai, nudžiuvęs derlius, dingęs vienas iš vaikų, o kitas tarsi apsėstas blogosios dvasios.

Dvyniai. Šiuolaikinės siaubo juostos tave traukia labiausiai. Dievini mistinius elementus, todė tau patiks juosta „Pradink“ (Get Out). Vienas iš geriausių šiuolaikinių siaubo filmų, kuriame pinasi mistika, kraupūs elementai bei drama. Įtempto siužeto filmas prasideda nuo meilės istorijos - baltaodė gražuolė mergina susipažįsta su juodaodžiu vaikinu ir pakviečia savaitgalį aplankyti jos gimtinę bei tėvus. Juodaodis kiek jaudinasi prieš susipažįstąs su baltaodės merginos tėvais, jam smalsu, kaip šie priims į savo šeimos ratą. Atvykęs ten vaikinas pradeda matyti keistus dalykus, vykstančius aplink jį. Pamažu tiesa išaiškėja - pasirodo, jog lankoma šeima yra įkūrusi juodaodžių pardavimo amerikiečiams verslą, tad vaikiną taip pat trokšta parduoti kaip organų donorą. Vaikinas tikisi pasprukti nuo klastingosios šeimos, tačiau ar jam pavyks?

Vėžys. Vėžio ženklo atstoves ganėtinai nelengva išgąsdinti, tačiau yra vienas BET. Vampyrai - siaubo filmų elementas, kuris verčia kraupti šio Zodiako ženklo atstoves. Įsileisk mane (Let me in) Nuo vampyriados nepabėgsite. Šis filmas - itin kraupus ir patiks tiems, kuriuos masina vampyrų keliamas siaubas. Veiksmas vyksta mažame miestelyje, kuriame tarp normalių, paprastų žmonių gyvena jie - vampyrai, kurie geria ne vandenį, o žmonių kraują. Tai nestandartinė istorija apie vampyrus, kurioje gausu ne tik siaubo, bet ir meilės elementų.

Liūtas. Esi tiesiog pamišusi dėl siaubo filmų su nekalta pradžia ir kraupia pabaiga. Tave iš miegų pažadins Šėtono belaukiant („Devil's Due“). Laiminga jaunavedžių pora grįžta iš medaus mėnesio ir sužino, kad jie greitai turės kūdikį. Jaunoji šeima apsidžiaugia, ima intensyviai ruoštis vaikelio atėjimui į pasaulį, tačiau vyras pastebi, jog vis dažniau jo žmona elgiasi lyg apsėsta. Ar gali būti, kad jos įsčiose auga visai ne paprastas kūdikis?...

Mergelė. Mergelės - faktų gerbėjos, todėl ir joms patinkantys siaubo filmai privalo būti tikroviški, geriausia - paremti tikrais faktais. Abejingų Mergelių nepaliks filmas Išvarymas (The Conjuring). Tikrais faktais paremta siaubo juosta apie demonologų porą Edą ir Lorraine Warrenus, kurie kadaise iš tiesų realiai egzistavo ir dirbo aiškindamiesi paranormalius reiškinius. Nors ši demonologų pora per savo karjerą buvo regėjusi įvairiausių šiurpių nutikimų, Karolinos ir Rodžerio Peronų šeimos istorija buvo pati kraupiausia. Viskas prasideda nuo to, kai ši šeima persikrausto į apleistą namą. Labiausiai šiurpina tai, jog visa ši istorija kadaise vyko iš tiesų.

Svarstyklės. Esi tradicinio siaubo gerbėja - tave kraupti verčia senos istorijos, perkeltos į šiuolaikinius laikus. Tikrai patiks „Anabelė“. Tai siaubo filmas, bandantis pakartoti „Išvarymo“ sėkmę. Deja, šįkart tai vyksta ne itin sėkmingai, tačiau juokinga irgi nebus. Geras vyrukas Džonas savo mylimajai Mijai nusprendžia padovanoti išskirtinę dovaną. Mija kolekcionuoja lėles ir Džonui pavyksta surasti itin retą, nedidelio vaiko dydžio lėlę. Praėjus keletui dienų nutinka tragedija – į namus įsiveržia satanistinio kulto nariai. Siaubas ir kraujo klanai nėra vieninteliai dalykai, liekantys po satanistų apsilankymo.

Skorpionas. Skorpiones labiausiai šiurpina siaubo filmai, kuriuose pinasi dvasių bei šmėklų elementai. Prieglauda („The Orphranage“) turėtų palikti įspūdį. Jauna moteris sukuria šeimą, įsivaikina sūnų ir persikelia gyventi į buvusius vaikų namus, kuriuose ji užaugo. Pati užaugusi neįgalių vaikų namuose, nusprendžia ją užauginusią organizaciją atgaivinti ir vėl įkurti vaikų su negalia globos namus. Tačiau tame pastate dedasi keisti dalykai: jos sūnus tikina, kad turi 5 nematomus draugus, tačiau Laura jo pasakojimais netiki. Kol vieną dieną pamato savo namuose keistą berniuką su kauke, o jos pačios sūnus paslaptingai pradingsta.

Šaulys. Šauliams didžiausią baimę kelia šiurpios kino juostos su originaliu scenarijumi. Didžiausią įspūdį jiems paliktų Mirties namai (Don't Breathe). Filmas pasakoja apie nuošaliame ir ištuštėjusiame mieste gyvenančią merginą Roki, kuri, trokšdama kuo greičiau pabėgti iš nykstančio miesto ir apsigyventi kitur nusprendžia apvogti aklo žmogaus namą. Kartu su kompanija mergina suorganizuoja plėšimą, tačiau net nenumano, jog aklas žmogus visai ne paliegęs ir nekaltas asmuo...

Ožiaragis. Tau niekas taip nekelia šiurpulio, kaip istorijos apie apsėstuosius. Juk tai taip baugu ir... realu! Paranormalius reiškinius narpliojantys filmai tavo mėgstamiausi. Be galo įdomus pasirodys filmas „Tūnas tamsoje“ (Insidious). Kraupią istoriją menantis filmas pasakoja apie jauną šeimą, įsikūrusia naujame, ne itin jaukiame name. Name pradeda dėtis keisti, paranormalūs reiškiniai, be to, jų mažylis sūnus atsiduria komoje po nelaimingo įvykio. Šeima išsikrausto į naują namą, tačiau tai nepadeda. Galiausiai šeima suvokia - jų gretose yra apsėstasis, kuris sėja nelaimes.

Vandenis. Siaubo filmai, kuriuose nereikia mąstyti - ne tau. Tau patinka siaubo filmai, kurie priverčia galvoti, tokie kaip „Okulus“ (Oculus). Pagrindinis šios siaubo juostos elementas - veidrodis, kuris paveikia filmo personažų likimus neigiama linkme. Filme pasakojama istorija, kuomet amerikiečiai Timas ir Kailė, būdami brolis ir sesuo, vaikystėje išsiskyrė, tačiau vėl susitinka norėdami išsiaiškinti, kas vyko tą tragišką naktį, kuomet vyko jų išsiskyrimas. Kailė įsitikinusi, jog šią nelaimę lėmė padaras, gyvenantis paslaptingame veidrodyje.

Žuvys. Žuvys - vienareikšmiškai klasikos gerbėjos, kalbant apie siaubo filmus. Jei Žuvys dar nematė garsiojio Švytejimo, šią klaidą privalu ištaisyti. Švytėjimas („The Shining“) Siaubo filmų klasika tituluojamas režisieriaus Stenlio Kubriko „Švytėjimas“ pasakoja apie amerikiečių šeimą, kuri vienai žiemai nusprendžia pasirūpinti mažu viešbučiu. Tačiau atvykus į tą viešbutį pradeda vykti keisti dalykai: telepatinių gebėjimų sūnus pradeda matyti keistas vizijas, o tėvas pradeda elgtis lyg apsėstas ir kelia pavojų savo šeimai

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis