Astrologinė prognozė penktadieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 18-ajai, penktadieniui


AVINAS. Gerai jaustis jums gali trukdyti vidinis nerimas. Galbūt ką nors slaugote ar patys sergate, arba negalite pasikliauti partneriu, sulaukti jo palaikymo, ir tai slegia. Jeigu pakenkėte kitam asmeniui, pasistenkite rasti savyje jėgų atsiprašyti.


JAUTIS. Nederėtų kažko primygtinai reikalauti iš draugo, jeigu tai jam sudaro rimtų keblumų, verčia rinktis tarp jūsų ir šeimos, materialinės gerovės ar vaikų. Kritiškai įvertinkite savo santykius, poelgius.


DVYNIAI. Ši diena nežada ramybės ir stabilumo. Labai lengva išprovokuoti nesusipratimus, skandalus, paskleisti dezinformaciją. Saugokitės dujų nuotėkio, ugnies, apsinuodijimo.


VĖŽYS. Šiandien galbūt sulauksite nekokių žinių apie artimą žmogų, jo sveikatą, darbą ar kt. Arba turėsite įtemptai padirbėti, pasimokyti, o tai bus nelengva dėl prastos savijautos. 


LIŪTAS. Mintys labiausiai suksis apie meilės objektą, draugus ir vaikus. Regis, kils pagunda pasipelnyti kitų sąskaita, atsiras neplanuotų išlaidų arba patirsite finansinį nuostolį. 


MERGELĖ. Rūpesčių gali sukelti techniniai nesklandumai, pradanginti dokumentai arba incidentas darbe, viešumoje. Verčiau kol kas neprisiimkite naujų įsipareigojimų. Gali išryškėti sveikatos problema. Galbūt gausite tyrimo rezultatą.


SVARSTYKLĖS. Nepaisant jūsų pasyvumo, nerodomo noro bendrauti, jums nestigs aplinkinių bei kolegų dėmesio. Tikėtini paslėpti motyvai, kurių dabar nesuprasite. Labiau saugokite jums patikėtas paslaptis bei materialines vertybes.


SKORPIONAS. Šiandien jums gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus, vertybes, darbo vietą, nuosavybę ar kt. Neįsivelkite į abejotinas avantiūras. Tai gali sutrukdyti gauti darbą ar paskolą.


ŠAULYS. Šiandien būsite linkę demonstruoti drąsą, ambicijas, netgi įžūlumą, bet kokia kaina siekdami prieš kažką laimėti. Konkurentų ir oponentų tuo neišgąsdinsite, o pakenkti savo reputacijai ar net sveikatai tikrai galite.


OŽIARAGIS. Iš viešosios institucijos, medicinos ar mokymo įstaigos, kelionių agentūros galite išgirsti naujienų, sujauksiančių kai kuriuos planus. Pravartu tuoj pat viską išsiaiškinti.


VANDENIS. Prieštaringa diena. Išaugs apetitas pinigams ir seksui. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis nemoraliai, kad pasipelnytumėte ar patirtumėte malonumą. Kelionėje gali kilti finansinių ar kitokių nesusipratimų.


ŽUVYS. Nelengva diena. Dėl šiandieninės avantiūros, intrigų netrukus galite pasigailėti. Labiau vertinkite tai, ką turite. Pravartu apsilankyti pas psichologą arba atvirai pasikalbėti su žmogumi, kuriuo pasitikite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis