Rrr! Išaiškintas pikčiausias Zodiako ženklas, kurį sunku toleruoti

Ir kuriai iš mūsų nepasitaikė, jog dėl artėjančių raudonųjų dienų pačios to nenorėdamos apšaukėmė geriausią draugą, sukėlėme bereikšmį konfliktą su mylimu vaikinu ar, visai aptemus protui, troškome, jog viskas aplinkui tiesiog sprogtų?

Tai - pykčio sukeltas elgesys bei mintys, kurie susiję ne vien su PMS sindromu. Yra žmonių tipas, kuris nuolatos patiria pykčio bei irzulio priepuolius, kuriuos sukontroliuoti labai sudėtinga. Jų artimieji jau susitaikė su šia piktuolių gamtos dovana, tačiau tiems, kurie gerai jų nepažįsta, tokios pykčio audros gali sukelti neigiamus jausmus ar net ne juokais išgąsdinti.

Mums pakuždėjo, jog sunkiausiai su pykčiu susidorojantis Zodiako ženklas yra... Liūtas. Liūtai, nors iš pažiūros atrodantys stiprūs ir gebantys atlaikyti nemažą spaudimą, iš tiesų yra tie, kuriems sunkoka susivaldyti tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Liūtus labai lengva įerzinti, todėl jie neretai jaučiasi pykdomi aplinkinių. Iš tiesų, visas susierzinimas kyla jų galvose ir dažniausiai dėl absolučių menkniekių, pavyzdžiui, kai kas nors nepatenkina jų įgeidžių ar netyčia padaro tai, dėl ko Liūtai susinervina.

Juos gali ne juokais suerzinti ir jų namuose netyčia svečio sudaužytas puodelis, ir staiga prapliupęs lietus, kai šie neturi skėčio. Jei dauguma žmonių į šias situacijas reaguoja su šypsena veide ir stengiasi gyvenimo grožio nesigadinti dėl menkniekių, Liūtai, deja, į visa tai žiūri pro pykčio prizmę.

Dar daugiau problemų Liūtams kyla meilės sferoje - šio Zodiako ženklo atstovai ganėtinai pavydūs, todėl santykiai su jais gali reikšti tikrą pražūtį, ypač, kai kyla situacijų, susijusių su pavydu. Pavydūs ir pykčio apimti Liūtai - patys agresyviausi ir nuožmiausi, todėl gali sukelti tokias situacijas, dėl kurių po to labai gailėsis.

Kaip bebūtų, Liūtai taip pat nestokoja puikios nuotaikos, optimizmo ir humoro jausmo, todėl nepaisant Liūtus apnikančių pykčio audrų, gyventi su jais įmanoma ir net yra be galo smagu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis