Astrologinė prognozė ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui

AVINAS. Tikriausiai šiandien labiau vadovausitės širdies balsu, jausmais. Pavojinga spontaniškai veltis į avantiūras, rizikuoti santaupomis bei jums svarbiais santykiais.


JAUTIS. Gali būti, kad susikirs jūsų ir kai kurių įtakingų žmonių interesai. Nekelkite sau neįmanomų tikslų, bent jau kol kas. Nelįskite į skolas, nerizikuokite santaupomis. Saugokitės traumų, avarijų.


DVYNIAI. Galite šiek tiek nusivilti dėl paskleistų gandų apie jus, tam tikros informacijos paviešinimo arba kritikos už jūsų per ilgą liežuvį, intrigas, iškraipytus faktus. Derėtų būti santūresniems.


VĖŽYS. Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos mėginsite spręsti turtinius, piniginius, kitus aktualius klausimus. Gerą nuotaiką gali kiek apkartinti keista aplinkinių reakcija į jūsų sėkmę, savanaudiškas kolegos ar draugo poelgis. Neprovokuokite pavydo.


LIŪTAS. Jus erzins keliami reikalavimai, reiškiami prieštaravimai, oponentų išpuoliai. Sudirgę galite privelti klaidų, prikalbėti nebūtų dalykų. Akivaizdu, kad derėtų apsišarvuoti kantrybe. Pasisaugokite traumų.


MERGELĖ. Būsite šiek tiek išsiblaškę. Tarpusavio santykiuose bus daug keisto neapibrėžtumo. Reikėtų būti atidesniems vertinant gautą informaciją – galimi iškreipti faktai.


SVARSTYKLĖS. Rūpesčiai, nesusipratimai jus vers nerimauti. Nežaiskite dvigubo žaidimo, jeigu nenorite, kad prieš nosį būtų užtrenktos svarbios jums durys. Labiau saugokite vaikus.


SKORPIONAS. Diena bus dalykiška. Jeigu numatomi svarbūs kontaktai, pokalbiai, turite būti apsisprendę, ką sakysite ir kokio tikslo siekiate. Antraip galite susipainioti, pasirinkti ne patį geriausią variantą.


ŠAULYS. Jums nederėtų tikėtis, kad be pastangų ar avantiūristiniu būdu gausite gerų rezultatų bei įvertinimų. Jūsų autoritetas pakils tik tada, kai kompetentingai imsitės darbų, nevengsite atsakomybės


OŽIARAGIS. Jūs iš kitų arba kiti iš jūsų pareikalaus grąžinti skolą, sumokėti palūkanas, alimentus. Galimi nuostoliai, išlaidos. Regis, daugiau eibių krės vaikai, todėl vertėtų juos labiau kontroliuoti.


VANDENIS. Šiandien ypač svarbu pasitelkti į pagalbą savikontrolę ir diplomatiją, kad koks nors netinkamas jūsų poelgis nesutrikdytų svarbių santykių, nesukurtų naujų problemų.


ŽUVYS. Šiandien svarbu konkrečiai susiplanuoti laiką, kad be didelės įtampos spėtumėte atlikti užsibrėžtus darbus. Venkite rizikos kelyje, už vairo. Neregzkite intrigų, neskleiskite abejotinos informacijos ir melagienų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis