Astrologinė prognozė pirmadieniui

Astrologinė prognozė rugsėjo 19-ajai, pirmadieniui

Astrologinė prognozė rugsėjo 19-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Noras gražiau susitvarkyti buitį, įtikti artimiesiems nepigiai kainuos, bet kai ką atlikti išties būtina. Visgi ramybę drums ir optimizmą mažins laisvai alsuoti trukdantys vidiniai kompleksai, negatyvios nuostatos.


JAUTIS. Neieškosite žodžio kišenėje, nestokosite sąmojo, išmonės ir tai prisidės prie jūsų sėkmės. Aplinkinius intriguosite įvairiais savo privalumais. Galite sulaukti viliojančio pasiūlymo.


DVYNIAI. Daugybė planų, minčių nuo pat ryto suksis galvoje. Gali būti nelengva suderinti rūpinimąsi artimųjų aktualijomis, materialinius ir verslo reikalus, reikiamos informacijos paieškas ir kt. Susidėliokite prioritetus. Būkite taupesni.


VĖŽYS. Jus domins reikalai, susiję su mokslais, užsieniu, kelionėmis. Galite nemažai išsiaiškinti ir išmokti. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su projektu, reikalaujančiu investicijų. Pasirūpinkite garantijomis.


LIŪTAS. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Turėkite omenyje, kad ir jums, ir aplinkiniams reikia pabūti su savimi, savo pomėgiais, reikia, kad atsigautų siela ir kūnas.


MERGELĖ. Teks daug bendrauti, tvarkyti daugybę reikalų. Nesunkiai megsite naujas pažintis. Regis, romantiški impulsai, meilės troškulys dar labiau sustiprės. Tikėtinas stiprus susižavėjimas patikusiu asmeniu arba kūrybiniu projektu.


SVARSTYKLĖS. Šiandien teks nusiteikti rimtam darbui. Bus nelengva, ypač jei iš jūsų tikimasi labai konkrečių, pragmatiškų žingsnių ar sprendimų. Visgi dar ne metas viską viešinti ir apibendrinti.


SKORPIONAS. Šiandien atsiras aktualijų teisėtvarkos, santykių su užsieniu, kultūros, aukštojo mokslo ar filosofijos, religijos srityse. Galimi naudingi ryšiai, pažintys, sandoriai. Tačiau turite tvirtai žinoti, ko norite.


ŠAULYS. Gali būti nelengva laikytis darbų grafiko ir įprastinio ritmo. Pajusite poreikį keistis patys ir keisti aplinką, atmesti tai, kas nebereikalinga, arba kaip tik susigrąžinti tai, kas prarasta, jei tik tai įmanoma.


OŽIARAGIS. Iš pat ryto stebinsite savo aiškiu požiūriu, disciplinuotu veiklumu. Kuo tvirtesni ir įžvalgesni atrodysite, tuo labiau nervinsite oponentus. Gyvenimo partneris taip pat gali pavyduliauti jums kitų dėmesio. Gerbėjų, pagundų aplink jus išties daugėja.


VANDENIS. Iš pat ryto griebsitės darbų ir tikėsitės greitų rezultatų – apčiuopiamos naudos, daugiau grožio, originalumo ir pan. Turbūt taip ir bus, tačiau vakare galite nekaip pasijusti dėl persidirbimo ar per didelių savo lūkesčių. 


ŽUVYS. Jeigu turite finansinių rūpesčių arba esate įsimylėję, tuomet po nelabai ramios nakties rytą pradėsite ryžtingai nusiteikę sureguliuoti tiek reikalus, tiek jausmus. Regis, daug nuveiksite pasitelkę kitus ir žarstydami jiems komplimentus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis