Astrologinė prognozė penktadieniui

Astrologinė prognozė penktadieniui.

AVINAS. Tai turėtų būti produktyvi diena, jeigu sukatės versluose, rūpinatės nekilnojamojo turto reikalais ar pan. Kita vertus, nemaža techninių avarijų grėsmė.


JAUTIS. Jeigu naktinis nerimas pernelyg neišvargino, ši diena prasidės sėkmingai. Stebuklų tikėtis neverta, pinigų maišo niekas neįteiks, tačiau už pasiteisinusias pastangas bus atlyginta.


DVYNIAI. Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti nepavyks – atsiras rimtų reikalų, rūpesčių. Jei manysite, kad visi jums skolingi ir nepalankūs, tai galite tikėtis tik atstūmimo ir ignoravimo.


VĖŽYS. Ši diena turėtų būti gana įdomi ir patenkinti jūsų draugystės, bendrystės poreikį. Atrodys, kad pagaliau jus girdi ir supranta. Visgi galite kiek apsirikti manydami, jog pašnekovai neveidmainiauja ir nesinešioja akmens užantyje.


LIŪTAS. Diena bus darbinga, jei jums pavyko šiąnakt gerai išsimiegoti. Galite susitarti dėl sandorio, atlygio, paslaugų. Kita vertus, reikalaukite garantijų ir verčiau nemokėkite avansu už dar neatliktą įsipareigojimą.


MERGELĖ. Būsite veiklūs, ypač mokslinėje, švietimo, kultūros, ugdymo srityse. Visgi galite susidurti su įžūliais asmenimis, ieškančiais priekabių, provokuojančiais konfliktui. 


SVARSTYKLĖS. Tai gali būti finansinių peripetijų kupina diena. Gali kažkur pasiklysti jūsų siunta, apmokėjimo duomenys ar pan. Regis, teks gaišti laiką ieškant problemos sprendimo. Galite domėtis turto ar pelno dalybomis


SKORPIONAS. Ši diena turėtų būti nebloga, jeigu naktį nepatyrėte nemalonių netikėtumų. Kaip kolektyvo komandos nariai gebėsite susiskirstyti pareigas, atsakomybes ir pan. Kita vertus, kai ką pasidalinti bus sunku, ypač jei tikėtina nevienoda nauda.


ŠAULYS. Darbas šiandien teiks ir stiprybės, ir išbandymų. Gali būti patikrintas jūsų gebėjimas derinti interesus, konkurencingai dirbti, palaikyti oponentus, jei to reikalauja bendras tikslas. Galite dalyvauti konkurse, sudaryti darbo sutartį ar kt.


OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien norėsite išbandyti savo jėgas ir išmonę. Viskas bus gerai, jei nepritrūks supratingumo. Regis, labai stengsitės dėl vaikų, ugdytinių. Nors ne viskas pavyks taip, kaip norite, dalinis tikslo pasiekimas taip pat yra pasiekimas.


VANDENIS. Jeigu naktį praleidote ramiai ir nesitikite, kad gausite daugiau naudos, nei nusipelnėte, tuomet ši diena turėtų nenuvilti. Svarbu vengti avantiūrų, azartinių žaidimų, saugotis seksualinės prievartos.


ŽUVYS. Šiandien galite daug nuveikti ir išsiaiškinti, jeigu jus domina mokymai, transporto ir kitos paslaugos, reklama. Kita vertus, gali nuvilti tarpininkavimas arba nesusipratimai asmeninių santykių srityje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis