HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 20 - 01 22)

Priešpaskutinis pirmojo metų mėnesio savaitgalis ne visoms bus sėkmingas, tačiau kam šypsosis laimė, tam šypsosis!

Avinas. Savaitgalį laimė - tavo rankose. Vien minties galia pajėgsi pakeisti aplinkinį pasaulį. Abejoji savo jėgomis? Pasakyk sau – viskas įmanoma. Galiausiai, kaip nusiteiksi, taip ir bus. Atsimink – pozityvios mintys greičiau pildosi.

Jautis. Savaitgalį teks susidurti su didele priešiška jėga. Gali atrodyti, kad tas srautas niekada nesiliaus. Jis gali būti energetinis, gali būti fizinis, galbūt sulauksi daugiau dėmesio nei norėtųsi. Sekmadienį nesivelk į dramas, kurios su tavimi nesusijusios.

Dvyniai. Tavo moto šį savaitgalį turėtų skambėti taip: „Jeigu neturite ką gražaus pasakyti, geriau nesakykite nieko“. Galbūt dėl toks teks savaitgalį palaikyti liežuvį už dantų, bet tai išeis į naudą. Jeigu reikia vienatvės, praleiskite savaitgalį vienumoje. Nesistenkite bendrauti, jeigu to nesinori.

Vėžys. Vėžiams savaitgalį patariama nepersistengti. Savaitgaliui prasidedant galite taip pasiduoti srovei, kad nepastebėsite, kaip jam baigiantis peržengėte visas ribas. Gali užvaldyti savigaila, galite pradėti gailėtis dėl to, ką pasakėte ar padarėte. Užkirskite kelią tam apgalvodami dalykus prieš tai, kai pasakote ar padarote.

Liūtas. Žvaigždės įspėja, kad savaitgalį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų.

Mergelė. Šį savaitgalį gali užsimegzti romanas su „tobulu” nepažįstamuoju. Jūsų ryšys bus pagrįstas tuo, kad vertinsite tai, kas gražu pasaulyje. Vertėtų leisti laiką viešoje vietoje, kur kunkuliuoja energija. Sekmadienį gali tikėtis pasibuvimo dviese su mylimuoju arba gero laiko praleidimo kartu.

Svarstyklės. Savaitgalį plačiai atmerk akis, dairykis galimybių, kvietimų. Tiesa, nebūk per daug įžūlus. Dabar toks metas, kai įvykiai sukasi greičiau nei bet kada. Permainų reikia tam, kad ūgtelėtum. Nepulk prie pirmo pasitaikiusio daikto, atidžiai ištyrinėk galimybes ir tik jei esi visiškai tikras, ką daryti, veik.

Skorpionas. Galite jaustis taip, lyg kažkas siekia sugadinti jums nuotaiką. Gali būti, kad kažko bijote ar gėdijatės. O galbūt nesijaučiate galintys išreikšti save taip, kaip to norėtųsi. Jeigu taip, pasvarstykite, kodėl taip yra. Ar taip jaustis jus priverčia kiti žmonės, o gal jums nerimą kelia jūsų pačių jausmai?

Šaulys. Gali nuspręsti palepinti save išvykdama trumpų atostogų su savo mylimuoju ar draugu. Jei turi mylimąjį, šeštadienis gali būti šiek tiek sunkus. Galbūt jūsų nuomonės ir sutaps, bet kartais tu jausiesi nesanti lygiavertėje padėtyje. Tau gali atrodyti, kad tu šiek tiek per daug savęs aukoji.

Ožiaragis. Savaitgalį tavęs laukia keisti, netikėti įvykiai, tad nenustebk, jei viskas klostysis ne taip, kaip planavai. Žinok, kad šie įvykiai gali būti didelių galimybių, kurios atsivers, dalis. Pajausk energijos bangas, pasikliauk pasauliu ir pamatysi, kaip gyvenime atsiveria augimo ir plėtros etapas.

Vandenis. Šį savaitgalį pademonstruosi savo namų tvarkymo įgūdžius, atsikratydama kažko seno ir sukurdama kažką naujo. Santykių srityje - jaudinantis laikas tau, nes penktadienį vadovausiesi jausmais. Daraisi optimistiškesnė tau artimų žmonių atžvilgiu. Šeštadienį nusiteik dalytis atsiminimais ir pasinerti į sentimentalius prisiminimus.

Žuvys. Dabar yra ne laikas užsiimti sportu ar rungtyniavimo ir daug energijos reikalaujančia veikla. Dabar yra laikas atsipalaiduoti! Šį savaitgalį sieksi sukurti gerus santykius su bendradarbiais ir draugais. Jei esi vieniša, gali sulaukti meilės ar neblogo verslo pasiūlymo iš kažko, kas žavisi tavimi intelektualiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis