Astrologinė prognozė ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui.

AVINAS. Galvokite, ką žadate, nes neišpildyti pažadų nebus galimybės arba per daug kainuos. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Tokiu atveju laukia pavydo scenos, santykių aiškinimasis.


JAUTIS. Šiandien rūpesčių maratonas persikels į darbo aplinką. Galite išgirsti priekaištų, kurie sujauks nuotaiką. Tokiu atveju patys sau pasakykite komplimentų, raskite už ką pagirti.


DVYNIAI. Nusimato nelengvi darbai. Stenkitės prisitaikyti prie naujų sąlygų, tobulėkite. Malonesnių emocijų gali suteikti smagus flirtas, nedidelis laimėjimas žaidime, vaikų sėkmė ar pan.


VĖŽYS. Galite patirti nuostolių dėl noro greitai praturtėti ar pasipelnyti. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau. Širdį gali užgauti nemalonūs priekaištai, oponentų reakcijos.


LIŪTAS. Ši diena skatins mokytis, plėsti akiratį, demonstruoti žinias publikai ar bendraminčiams. Įdomių išgyvenimų suteiks lauktas renginys, interviu ar slapta informacija.


MERGELĖ. Būsite pakankamai racionalūs ir pasitikintys ar bent jau mėginsite tokie atrodyti. Galite pakliūti į draugiją, kuri skatins norą aktyviai veikti, verslauti ar pan. Tai gali jums padėti suvaldyti situaciją, kuri garantuoja finansinį ar kitokį saugumą.


SVARSTYKLĖS. Gali spręstis kai kurie su verslu, bendradarbiavimu, finansinėmis ar teisinėmis peripetijomis susiję klausimai. Tačiau svarbiausi santykiai bus prieštaringi. Verčiau nežaiskite dvigubo žaidimo.


SKORPIONAS. Negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu jums gali sukelti neramių minčių. Pasistenkite, kad neatsirastų proga slaptiems priešams suvesti su jumis sąskaitas. Nesivelkite į intrigas, neliežuvaukite.


ŠAULYS. Šiandien geriau seksis dirbti su bendraminčių komanda. Nevenkite pasikalbėti su aktualius reikalus paveikti galinčiu asmeniu. Į vakarą stiprės noras jaukiai, ramiai atsipalaiduoti. Venkite svaigalų.


OŽIARAGIS. Iš pat ryto jums labai rūpės pareigos, darbai. Galite prisiimti nelengvus įsipareigojimus ir atsakomybę. Visgi reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Pernelyg gera nuomonė apie save trukdys harmoningai bendrauti.


VANDENIS. Jums parūps profesinės ateities, autoriteto klausimai, trokšite teisingumo, jeigu jaučiatės nuskriausti. Tikėtini pokalbiai su įtakingais pažįstamais. Gali būti, kad dėl kažko svarbaus tarsitės, dalyvausite darbo interviu ar kt.


ŽUVYS. Mintys suksis apie finansinius reikalus ir ateities planus. Laiku atlikite būtinas verslo, finansines operacijas, grąžinkite skolas, pasidomėkite mokesčių, verslo naujovėmis.


Geros dienos!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis