Ši diena astrologijoje - ypatinga: 8 mėnesio 8 dieną atsivėrę Liūto ženklo vartai gali mus pastūmėti kardinaliems pokyčiams

Kiekvienais metais nuo liepos 28 d. iki rugpjūčio 12 d. Liūto vartai atsidaro: tuomet Žemė, žvaigždė Sirijus ir Saulė visiškai susilygina su Gizos (Egiptas) piramidėmis.

2022 m. liepos 28 d. Liūto jaunatis ne tik buvo galinga savaime, bet ir atnešė ypatingą laikotarpį, per kurį, kaip manoma, vyksta itin magiški dalykai. Teigiama, kad būtent šiuo laikotarpiu atsivėrė vadinamieji Liūto vartai - tai tarpgalaktiniai vartai, atveriantys langą tarp dvasinio ir fizinio pasaulių.


Nors šis dangaus įvykis tęsiasi liepos 28 – rugpjūčio 12 d., Liūto vartai oficialiai aktyvuojami būtent šiandien, rugpjūčio 8 d. Būtent šiandien, aštuntojo metų mėnesio, aštuntąją dieną mėnulio fazė Šaulio ženkle. Tai reiškia, kuomet Saulė pateks į savo namus Liūte, o Sirijus susilygins su Žeme, bus sukurta intensyvi energija, kuri pakeis mūsų požiūrį į save ir pasaulį, suteikdama žmonėms, gimusiems po visais Zodiako ženklais, galimybę pasinaudoti galingais teigiamais pokyčiais.


Kodėl būtent šiandien mes galime jaustis ypatingai? Liūto vartai pavadinti būtent pavadintas Liūto Zodiako ženklu, pro kurį šiuo metu eina Saulė. Liūtas kalba apie mūsų širdis ir ten plakančias aistras. Liūtui patinka viską apglėbti, viską turėti ir gauti tai, ko nori, nes jis žino, kad yra savo džiunglių karalius (arba karalienė). 


Tad būtent šiandien, atsivėrus Liūto vartams, mes visi turėtume pajusti sąmoningumo augimą. Iš pradžių tai gali pasireikšti kaip nerimas, pernelyg didelis jautrumas ir nerimastingumas, bet kai Liūto vartai užsidarys, tai gali nuves ti mus į naujai atrasto tikslo vietą.  


Be to, numerologijoje 8 yra labai reikšmingas skaičius, reiškiantis harmoniją ir begalybę. Skaičius 8 yra susijęs su pasitikėjimu, aistra, galia ir atsparumu – visa tai galite panaudoti, kuomet yra atsivėrę Liūto vartai. Dvigubas skaičius 8 - 8 gali reikšti, kad būtent šiandien pajudėsite pokyčių link. Būtent šiandien atėjo laikas priimti visas būtinas pabaigas, kad galėtumėte būti visiškai atviri naujoms galimybėms. Tad ši diena mums dovanoja unikalius šansus - juos mums suteikė dievybė, kad galėtume atidžiau sekti savo tikslą ir pasiekti geriausią įmanomą save. Šie skaičiai ypač palankūs turint omenyje, kad 2022-ieji metų numerologija ragina mus nustoti nerimauti, nes gyvenimas tampa harmoningesnis ir subalansuotas.


Šiuo metu visata prašo mūsų visų susisiekti su tuo, kas iš tikrųjų yra svarbiausia, ko iš tikrųjų norime iš gyvenimo ir ko iš tikrųjų norime šalia, kuomet keliaujame šioje nuostabiai gražioje gyvenimo kelionėje. Kartu su jaunatimi Liūte, Liūto vartai taip pat turi galimybę atskleisti tikrąsias tiesas. Kartais žmogus, kuriam meluojame labiausiai, esame mes patys. Mes dažnai negalime pažvelgti tiesai į akis arba bijome imtis veiksmų, nes nerimaujame dėl galimų nesėkmių.


Reikalas tas, kad mes visi turime suvokti, kad ta zona yra ne tik iliuzija, bet kartu ir vartai, sulaikantys mus nuo gyvenimo, susieto su mūsų siela.  Negalime gyventi gyvenimo, kurio centre yra mūsų tikslas, jei gyvename ne iš savo sielos. Tačiau dažnai savo sielos poreikius stengiamės sumenkinti kaip nerimtus ar net tiesiog beprotiškus. Nepriklausomai nuo to, kokią neigimo formą mes naudojame, rezultatai visada yra tokie patys: esame nepatenkinti savo gyvenimu, bet negalime suprasti, kaip iš čia patekti į ten. 


Tad atsivėrę Liūto vartai yra ne tik langas į mūsų sielą, bet ir tiltas, padedantis paspartinti sielos augimą, kad galėtume augti ir judėti pirmyn.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis