Zodiako ženklai nuo laimingiausio iki nelaimingiausio

Nors teigiama, kad laimė nėra apčiuopiama, Zodiako ženklų charakteristikos sako ką kita. Pasižvalgėme, kurie Zodiako ženklai yra laimingesni, o kurie - niūresni ir pesimestiškesni. Taigi, laimingiausi žmonės pagal Zodiako ženklus yra...

1 vieta - Šaulys


Šauliai žmonės - patys laimingiausi. Jie trykšta gyvenimo džiaugsmu ir neleidžia, jog kokios nors negandos jiems sukliudytų džiaugtis kasdienybe. Tai laisvės pojūtį dievinančios asmenybės, kuriems didžiausias prioritetas - laisvė. Nors aplinkiniai ganėtinai dažnai stengiasi suvaldyti ugningą Neptūno charakterių žmonių būdą bei pažaboti jų troškimą laisvai elgtis, šio charakterio žmonės ne tie, kurie leis, jog taip nutiktų. Tai be galo pozityvūs ir optimistiški žmonės, kurie įžvelgs šviesiąją pusę net pačioje bjauriausioje padėtyje


2 vieta - Ožiaragis


Tai patys optimistiškai į gyvenimą žvelgiantys žmonės, kurie tiki, jog viską galima nugalėti pasitelkus šypseną ir geranoriškumą. Vis dėlto tai be galo jautrūs ir giliai kritiką priimantys žmonės. Dažniausiai šios charakterio savybės jiems padeda atskirti, kurie žmonės iš jų tenori pasipelnyti, nes šio ženklo žmonės intuityviai jaučia blogus žmones. Tiesa, šio charakterio žmonėms būdingos nuotaikų kaitos bei nepastovumas santykių sferoje.


3 vieta - Liūtas


LIŪTAS. Tai patys jausmingiausi ir labiausiai gamtos apdovanoti žmonės, kuriems neatsispiria niekas. Žavesys - jų stiprioji pusė, nes jie geba sužavėti bet kurį priešingos lyties atstovą. Būtent jų vidinis žavesys jiems suteikia laimės pojūtį. Tai bendraujantys, malonūs, besirūpinantys išvaizda žmonės, kuriems svarbu, jog ir juos supantys aplinkiniai būtų panašūs. Todėl jie itin atsargiai renkasi žmonės, kurie juos supa. .


4 vieta - Jautis


Tai be galo garbingi ir neretai pernelyg išdidūs žmonės. Jie gali pasižymėti arogancija ar šaltumu, tačiau visuomet išliks klasiški ir pelnys vardą. Aplinkiniai į šią dieną gimusius žvelgia su pagarba, daugelis net norėtų būti panašūs į juos. Šią dieną gimę yra tikri karjeristai - neretai linkę aukoti karjerą vietoj ramaus šeimyninio gyvenimo. Tai nuožmūs, protingi bei mąslūs žmonės, kurie kitiems dažnokai net kelia pavydą. Jie jaučiasi laimingi, nes pasitiki savimi bei savo galva.


6 vieta - Svarstyklės


 Uranas simbolizuoja ramybę, susikaupimą. Tai dažniausiai be galo kilnūs žmonės, kurie daugelį žavi vidine ramybe bei skleidžiama darna. Šio charakterio žmonės orientuojasi ne materialinius, o į dvasinius turtus ir nuolat tobulina savo vidinį pasaulį. Šie žmonės taip pat pasižymi kategoriškumu daugelyje situacijų. Jie ganėtinai užsispyrę ir turitys tvirtas pozicijas. Tai vienu atveju jiems kiša koją, kitu labai padeda.


7 vieta - Vandenis


Šie į tikslą orientuoti žmonės negarsėja savo tempu, tačiau jų ištvermė – milžiniška. Paprastai ramūs ir nieko neimantys į galvą šio ženklo atstovai pernelyg provokuojami pademonstruoja savo charakterį. Vis dėlto, dažniausiai jie nepraranda savitvardos taip greitai kaip kiti. Kaip bebūtų, tai gana jautrūs žmonės, neretai pernelyg rimtai priimantys gyvenimą.


8 vieta - Avinas


Tai ganėtinai ramūs, tačiau be galo inteligentiški žmonės, kurie domisi juos supančiu pasauliu. Šie žmonės labai vertina artimą ryšį ir nėra linkę išduoti. Išdavystė jiems - tikrų tikriausias pragaras, tad jeigu pasijunta išduoti, daugiau į tą žmogų niekuomet nepažvelgia. Tiesa, jie turi ir tamsiąją pusę - neretai juos aplanko pykčio priepuoliai, kurie gali sutrikdyti ir darniausius ryšius. Tai žmonės degtukai, kurie užsiplieskę gali pasakyti tai, kas geba įskaudinti kitus žmones. Būtent dėl to jie dažnai griaužiasi ir negeba būti laimingais.


9 vieta - Dvyniai


Apie juos sklinda pasakymas: neduok pavalgyti, duok pašnekėti. Šie žmonės geba išpešti iš žmonių naudą ir neretai tuo naudojasi - tiek asmeninėje, tiek profesinėje srityje. Kaip bebūtų, jie gyvenimo kelyje labai dažnai nudega ir dėl savo pačių poelgių dažnai kenčia


10 vieta - Mergelė


Šie žmonės dažniausiai renkasi veiklas, kurios reikalautų energijos bei judrumo. Tai be galo elegantiški bei puikų stiliaus pojūtį turintys žmonės, kuriems labai svarbu jų išorinis pasaulis. Neretai šio tipo žmonės gali pasirodyti pernelyg šalti, atsainūs, kategoriški. Tai ir yra jų blogosios savybės. Būtent todėl neretai žmonės juos palaiko paniurusiais, liūdnais, grubokais.


11 vieta - Vėžys


Tai itin rimto būdo žmonės, kurie nėra linkę tuščiažodžiauti ar kvailai juokauti. Dažniausiai tai gabūs studentai, puikūs darbuotojai bei geri šeimos nariai. Aplinkiniai dažnai teigia, jog šiems žmonėms trūksta atsipalaidavimo, jie negeba juokauti. Vis dėlto už jų rimto paveikslo slypi kilnūs ir be galo atviri žmonės. Vis dėlto ne dažnam pavyksta prasibrauti į jų vidinį pasaulį, jie gana uždari.


12 vieta - Skorpionas


Skorpionas - nemažai tamsiųjų pusių turintis Zodiako ženklas. Jie gana rūsčiai žvelgia į daugelį gyvenimo situacijų, todėl neretai jaučiasi nelaimingi. Būtent dėl jų nuožmumo ir neretai grubumo jie apsupa save bloga nuotaika, kuri labai veikia ir jų artimuosius, draugus.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis