Vienas kitam toksiškiausi Zodiako ženklai

Kiekvienas žmogus, nepaisant jo Zodiako ženklo, turi toksiškumo atspalvių. Mes visi tikrai turime nemažą dalį neigiamų savybių ir bruožų, bent jau pagal astrologiją. 

Tačiau nors šios mūsų pusės gali būti puikiai nuslopintos, jei pakankamai stengiamės, kai kurie žmonės linkę jas iš mūsų ištraukti. Kitaip tariant, kai kurie žmonės mums yra tokie toksiški, kad gali apversti visą mūsų gyvenimą aukštyn kojomis, todėl svarbu bet kokia kaina vengti jų ir šių toksiškų santykių. 


Štai toks yra nuodingiausias žmogus, kurio turėtum vengti, atsižvelgiant į tavo Zodiako ženklą.


Toksiškiausias Zodiako ženklas Avinui (kovo 21 d. – balandžio 19 d.): Jautis


Kai turime galvoje du užsispyrusius Zodiako ženklus, laimės nelauk. Ugnies ženklas Avinas pats gali būti laikomas toksišku daugiau nei keliems Zodiako ženklams, bet būtent Jautis jam pačiam yra toksiškiausias. Jautis tiesiog išryškina visas blogąsias Avino savybes, todėl Avino nervingumas dėl to tampa vaikščiojančiu toksiškumo kamuoliu.


Toksiškiausias Zodiako ženklas Jaučiui (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.): Šaulys


Kalbant apie Zodiako ženklus, kurie turi gerą galvą ant pečių, Jautis neabejotinai yra šalia to sąrašo viršūnėje. Jautis gyvena puikiai – tai yra, kol sutinka Šaulį.  Kai Jautis ir Šaulys susitinka, Šaulio poreikis sukelti problemų įprastu neapgalvotu būdu užvaldo Jautį. Šaulys yra toks toksiškas Jaučiui, nes vos per vieną savaitgalį Jautis gali tiesiogine prasme iš protingo virsti kvailiu nuo Šaulio įtakos.


Toksiškiausias Zodiako ženklas Dvyniams (gegužės 21 d. – birželio 20 d.): Vandenis


Jei paimsite du atviriausius ir nerūpestingiausius Zodiako ženklus, ką gausite? Tikrą netvarką. Kodėl? Nes per daug laisvumo niekada niekur nenuveda. Kol Dvyniai ir Vandenis to nesuvokia, jie tiesiog mindžikuoja vietoje, niekaip nepažengia į priekį ar tobulėja. Žinoma, jiems sekasi, bet yra riba, kiek galima smagiai leisti laiką, kol viskas tampa nekontroliuojama.


Vėžiui toksiškiausias Zodiako ženklas (birželio 21 d. – liepos 22 d.): Dvyniai


Nors Vėžys sunkiai su tuo kovoja, jie iš tikrųjų yra gana jautrūs. Būtent toks jautrumas sukuria toksiškus santykius su Dvyniais. Nėra taip, kad Dvyniai yra blogi – jie iš tikrųjų yra labai linksmi, tačiau Dvyniai dažniausiai būna lėkšti ir nelabai įdomūs. Taigi tokiam jautriam žmogui kaip Vėžys, tai tikrai toksiška draugija.


Toksiškiausias Zodiako ženklas Liūtui (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.): Ožiaragis


Liūtas yra sunkus ženklas, turintis nemažai pavydo ir savininkiškumo. Būtent Ožiaragis Liūtams sukelia pykčio priepuolius. Arogancija ir pesimizmas yra dvi pagrindinės Liūto ir Ožiaragio tamsiosios pusės, todėl, atitinkamai, nėra gerai derinamos.


Toksiškiausias Zodiako ženklas Mergelei (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.): Žuvys


Kalbant apie subtilius Zodiako ženklus, visi pirštai rodo į Mergelę ir Žuvis.  Problema ta, kad Žuvys yra jautrios, o Mergelė yra kritiška, ir jos abi yra gana pasyvios, kai kalbama apie savo emocijas. Dėl šios priežasties emocijos kursis ir kaupsis tarp šių dviejų ženklų, dėl ko kils didžiulis nuodingų liepsnų sprogimas visomis kryptimis.


Toksiškiausias Zodiako ženklas Svarstyklėms (rugsėjo 23–spalio 22 d.): Svarstyklės


Įdomus faktas: per daug gero dalyko yra blogai. Ir būtent tai jūs gaunate, kai turite dvi Svarstykles. Žavingi, lėkšti, mylintys geresnius gyvenimo dalykus, šie du Zodiako ženklai, kai jie susijungia, yra netvarka nuo pat pradžių. Žinoma, būdami per daug įsitraukę į save, jie to nepamatys, bent jau tol, kol nebus išnaudotos visos jų kredito kortelės ir jie nesudaužys daugybės širdžių nuo Niujorko iki Tokijo.


Toksiškiausias Zodiako ženklas Skorpionui (spalio 23 – lapkričio 21 d.): Avinas


Nors Skorpionai linkę sulaukti blogų reakcijų, jie yra tikrai įdomi žmonių grupė. Žinoma, jie mėgsta turėti savo paslapčių ir gali būti šiek tiek keistoki, tačiau vargu, ar jie yra tokie blogi.  Na, jie nėra košmaras, kol nesusiduria su Avinu. Dėl šios priežasties Skorpionas atsiduria kampe, o ar žinote, kas atsitinka, kai nustumiate Skorpioną į kampą? Visas pragaras atsilaisvina.


Toksiškiausias zodiako ženklas Šauliui (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.): Vėžys


Būtų galima manyti, kad dėl Vėžio jautrumo Šaulia įgaus tinkamą formą ir tarsi bus priversti patobulėti, bet taip nėra.  Kadangi šie du ženklai yra labai priešingi savo požiūriu į gyvenimą ir elgesiui su žmonėmis, Šaulys iš karto atmes mielą, tačiau gynybinę Vėžio prigimtį taip, kaip Vėžio buvimas sustiprins visus blogus Šaulio bruožus. Todėl jie labai naikina save.


Toksiškiausias zodiako ženklas Ožiaragiui (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.): Skorpionas


Iš pradžių atrodo, kad Ožiaragis ir Skorpionas puikiai dera. Jie abu yra ambicingi savaip ir niekas niekada nepavadins nė vieno iš jų tinginiais. Tačiau Skorpionas yra šiltas ir aistringas - toks, koks Ožiaragis nėra.  Nors tai gali atrodyti kaip puikios meilės istorijos pradžia, Ožiaragiai, susidūrę su kažkuo, kas jiems natūraliai netinka, traukiasi į vidų. Jie užsidaro savyje, užsisklendžia.


 Toksiškiausias Zodiako ženklas Vandeniui (sausio 20 d. – vasario 18 d.): Liūtas


Vandenių ir Liūtų pasauliai skiriasi vienas nuo kito. Tiesą sakant, kalbant apie Zodiako ženklus, nerasite dviejų priešingesnių ženklų. Tačiau ne dėl jų skirtumų Liūtas toks toksiškas Vandeniui. Nors ne kiekvienas ženklas gali toleruoti tokį sklandų Vandenio elgesį, Liūtas jį toleruoja taip mažai, kad dėl to elgiasi žiauriai. Taip pat galima drąsiai teigti, kad giliai Liūtas pavydi, kad jis negali būti toks laisvas ir atviras.


Toksiškiausias Zodiako ženklas Žuvims (vasario 19 d. – kovo 20 d.): Mergelė


Nors žinoma, kad Žuvys amžinai laiko pyktį, tačiau tol, kol niekada neatsiduriate jų blogoje pusėje, jos turi nuostabų draugą, nes yra vienos simpatiškiausių Zodiako ženklo atstovų. Kita vertus, Mergelė – ne. Nors Žuvys siekia paguosti tuos, kurie joms rūpi, ir net nepažįstamus žmones, Mergelė yra kritiška ir pasilieka užuojautą bei empatiją kitiems. Tai, žinoma, yra problema Žuvims, nes jos negali neįžvelgti Mergelės elgesio kaip nuoširdaus, todėl Mergelė tampa dar kritiškesnė Žuvims ir taip patenkama į užburtą ratą.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis