Astrologinė prognozė ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė rugpjūčio 4-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Tikėtini reikalai susiję su įmonės pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis. Nepriekaištaukite ir nekritikuokite savo partnerių, kolegų. Jiems reikia jūsų palaikymo.


JAUTIS. Pirmoje dienos pusėje gali tekti aiškintis dėl neatliktų ar atsisakomų įsipareigojimų. Reiklūs žmonės vers jaustis nejaukiai. Pasistenkite išlikti korektiški ir neprarasti savigarbos.


DVYNIAI. Regis, aktyviai sieksite realizuoti savo sugebėjimus ir galimybes. Kad ir kuo užsiimsite, teks palengvinti piniginę. Popiet pravartu daugiau dėmesio skirti sveikatai, higienai, augintiniams.


VĖŽYS. Gana prieštaringa diena. Gali būti, kad rytas pasirodys kiek sujauktas. Nenuleiskite rankų, nes įdienojus viskas gali pasikeisti. Kils noras kurti, sportuoti, vilios meilės romantika, pramogos.


LIŪTAS. Venkite pernelyg atvirai reikšti kritiką, pastabas, nepamirškite diplomatijos. Kita vertus, nebūkite ir tokie subtilūs, kad iki galo neišsakytumėte savo pageidavimų ar nuogąstavimų.


MERGELĖ. Domėsitės nekilnojamojo turto rinka, nuoma, statybų, remonto, ryšių ar pervežimų paslaugomis. Galite gauti vertingos informacijos, komercinį pasiūlymą.


SVARSTYKLĖS. Ryte jums gali pasirodyti, kad stringa planai ir nieko nebesigaus. Susikaupkite, sukoncentruokite energiją ir vakare nebereikės graužtis, kad nieko nenuveikėte.


SKORPIONAS. Rytas gali būti nejaukus. Galbūt kiek sunerimsite dėl išgirstų paskalų, gandų, atskleistos jūsų ar kažkieno kito paslapties. Vėliau seksis daryti tai, kas suplanuota. Vakaras apskritai turėtų būti aktyvus ir seksualus.


ŠAULYS. Turėtumėte būti įžvalgūs, jei kiltų finansinių neaiškumų. Susikaupusios problemos savaime neišsispręs. Mažiau klausykite gandų ir remkitės realiais faktais.


OŽIARAGIS. Pirmoji dienos pusė gali sukelti rūpesčių susijusių su dalykiniais ar gyvenimo partneriais, tarpininkais. Dalinkitės pareigomis su kitais. Reikia bendradarbiauti, o ne tikėtis, kad kažkas viską atliks be jūsų.


VANDENIS. Jeigu neatostogaujate, šiandien teks disciplinuotai ir kantriai dirbti. Turėsite neblogą planą, tačiau jį realizuoti bus nelengva dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.


ŽUVYS. Regis, susidursite su neišvengiamomis išlaidomis. Jeigu dabar atostogaujate, keliaujate, malonumo teiks tai, kas dvelkia egzotika bei romantika. Kažkieno palankumas gali prisidėti prie jūsų sėkmės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis