Rugpjūčio mėnesio meilės horoskopas: lemtingas metas keliems Zodiako ženklams

Kas meilės srityje tavęs lauks paskutinį vasaros mėnesį?

AVINAS


Nesiskųsk, kad gauni per mažai dėmesio. Tas, kuris tau tinka – sukasi netoliese, reikia tik apsidairyti. Labai tikėtina, kad didžioji meilė visai šalia, tiesiog vaikinas elgiasi nedrąsiai ir bijo žengti pirmą žingsnį. Kortos įspėja nesirinkti vaikino pagal piniginės storį, nes tikėdamasi iš santykių ne jausmų (tai turėtų būti svarbiausia), o materialinės naudos ar žmogaus, kurio dėka galėsi pasipuikuoti prieš kitus dovanomis, liksi viena arba būsi įskaudinta. Nuoširdus, paprastas partneris atkreips į tave dėmesį, jei nepersistengsi puošdamasi, nesielgsi vulgariai, mokėsi ne tik kalbėti, bet ir klausytis.


JAUTIS


Įsimylėjusioms porelėms pažers daug staigmenų. Praregėjus gali paaiškėti, kad anksčiau karštai mylėtas auksinis berniukas ne toks jau idealus ir nekaltas. Visų pirma, imsi pastebėti įvairiausius draugo trūkumus, erzinančias smulkmenas. Kita bėda – pajusi, kad jam viskas tinka taip, kaip yra, o šnekos apie tobulėjimą ir norą keistis liks tik gražūs plepalai. Kamuos neramios mintys, abejonės dėl bendros ateities, o dar draugės su patarimais ims kaišioti pagalius į ratus. Neleisk buitinėms smulkmenoms išardyti gražaus ryšio, lik tik su tuo vaikinu, kurio vertybės neprieštaraus tavosioms. Ieškančioms meilės labai svarbus pirmas įspūdis, kurį paliksi susipažinusi su vaikinu. Maža to, ir pati sutikusi naują svajonių princą nesileisk užhipnotizuojama: nusiimk rožinius akinius ir stebėk, ką kalba, kaip elgiasi, nes lengvabūdėms gresia apgaulės ir suvedžiojimai.


DVYNIAI


Dvynių jausmai banguos lyg jūra – įsimylėjimas keis įsimylėjimą, širdis daužysis išvydus kiekvieną patinkantį vaikiną, tad labai gali būti, kad pasinersi į romantiškų nuotykių sūkurį, sulauksi daug pasiūlymų draugauti, o progų flirtuoti net nebeskaičiuosi. Deja, jei pernelyg blaškysiesi ir plauksi paviršiumi, rimtesnio ryšio gali ir neužmegzti, tad pasistenk neprasidėti su bet kuo, ypač su vaikinais, kurie turi polinkį į alkoholį ar kitokius kvaišalus. Dvynės, kurios jau turi vaikiną, plauks pasroviui lyg niekur nieko, tačiau meilei gali imti kenkti pinigų stygius. Matysi, kad kiti bernai savo paneles lepina labiau, imsi pavydėti, kelti scenas, o draugas pasijus įskaudintas. Pasistenk ištverti šį periodą ir po tamsos ateis aušra. Juk svarbiausia tai, ką jaučiate vienas kitam.


VĖŽYS

Panašu, kad įsisenėjusi vienatvė trauksis, o skausmas dėl sudaužytos širdies rims. Didelė tikimybė, kad sutiksi taip ilgai lauktą širdies puselę, su kuria sulipsite akimirksniu ir netrukus imsite rimtai kalbėti apie bendrą ateitį. Tos poros, kurios jau susikūrė, džiaugsis darnia pilnatve. Sutvirtės jūsų dvasinis ryšis, susižavėjimas virs tikra meile, nemaža tikimybė sulaukti pasiūlymo tuoktis ar bent gyventi kartu. Vienintelis įspėjimas – nepavyduliauk jo visoms iš eilės, daugiau pasitikėk, vertink tai, ką turi, o ne galvok, kokie pavojai gali grėsti.


LIŪTAS


Kadangi Liūtės – ypač žavingos, valdingos ir pasitikinčios savimi, į porą jos paprastai renkasi ne mažiau spalvingas asmenybes, kuriomis ne tik pačios džiaugiasi, bet ir puikuojasi lobiu prieš kitus. Sveikintina, kad renkiesi tik tai, kas geriausia, bet bėda – populiarūs vaikinai kasdien sulaukia pasiūlymų iš kitų panelių, kurios nersis iš kailio, kad iš tavęs išplėštų grobį. Taigi jūsų ryšys bus audringas ir pilnas klastos. Tarp jūsų gali atsirasti trečias žmogus. Patartina reaguoti kiek įmanoma ramiau ir jokiu būdu netikėti antrosios pusės pažadais, kad tai paskutinis kartas. Vienišės sulauks begalės dėmesio, tačiau bus ypač išrankios: jei tarp gerbėjų neatsiras tobulybės, jos geriau liks vienos.


MERGELĖ


Mėgaukis mylimojo rodomu dėmesio, nepriekaištauk dėl tvarkos, išmok nusileisti, ieškoti kompromisų – taip pavyks išvengti didelių barnių ir palypėti iki naujo santykių etapo. Pavojinga ir įtempta bus mėnesio pabaiga. Kortos rekomenduoja neišleisti brangiausiojo į tolimą komandiruotę ar kelionę, nes tykos pagundos. Pati irgi atsargiai žiūrėk į pasiūlymus mokytis, padirbėti kitoje šalyje ar mieste, nes ir tau atsiras ne viena galimybė pasukti į kairę, o tai gali baigtis skyrybomis.


SVARSTYKLĖS


Tai pamesi galvą dėl naujo gerbėjo, manydama, kad radai stebuklą, tai kovosi su vidiniais konfliktais, nes širdyje jausi, kad nori būti net su keliais vaikinais. Trauksi juos kaip magnetas, maudysiesi dėmesio upėje, atrodys, kad mylimieji rikiuojasi į eilę lyg dėl princesės. Labai svarbu, kad apsispręstum, prie kurio širdis linksta labiausiai. Tada aistra pavirs į kai ką rimčiau, galbūt ir galėsi džiaugtis meilės dovanomis. Tačiau jei blaškysiesi, megsi intrigas, šypsosiesi visiems iš eilės, žarstysi pažadus, liksi prie suskilusios geldos.


SKORPIONAS


Pasijusi išsilaksčiusi ir suvoksi, ko iš tiesų nori iš antrosios pusės, todėl jausmai taps tikra palaima. Labai tikėtina, kad vaikinas pasipirš, o tu tikriausiai atsakysi teigiamai. Vienišės pagaliau nustos kompleksuoti, gal net pakeis įvaizdį, ras gundantį aprangos stilių, naujų pomėgių, todėl ir gerbėjų ratas, iki tol neteikęs džiaugsmo, prasiplės patikimais partneriais. Labai svarbu, kad rinkdamasi tą vienintelį, iš tiesų jo trokštum, o ne manytum, kad tai – geriausias variantas iš blogiausių.


ŠAULYS


Pradėsi daugybę naujų dalykų nuo mokslų iki darbų, pomėgių, jausiesi optimistiškai ir tvirtai, tarsi galėtum keisti pasaulį. Tas pasitikėjimas savimi liesis per kraštus ir trauks vaikinus. Stenkis nesusidėti su silpnavaliais zyzliais, kurie tik nori peties išsiverkti, ieško tvirtų asmenybių, kad užliptų ant galvos. Ieškok lygiaverčio partnerio ir sėkmė bus užtikrinta. Ilgametės poros rutinai neturėtų leisti sugraužti gražių santykių. Pinigus ne tik taupykite, bet ir leiskite savo malonumui, keliaukite – jausmai tik stiprės.


OŽIARAGIS


Taip jau nutinka, kad iš pradžių vaikinų – nė kvapo, o paskui jie pasipila iš visų pusių. Tavo horizonte išryškės du potencialūs jaunikiai, vienas geresnis už kitą, tad ilgą laiką blaškysiesi, svarstydama, kurį pasirinkti. Kadangi tavo gyvenime trūksta stabilumo, rinkis tą partnerį, kuris tvirčiau stovi ant žemės, yra praktiškas ir ne tik žarsto komplimentus ar kuria eilėraščius, bet iš tiesų rimtai svarsto apie bendrą ateitį, turi konkrečių siekių ir yra ištikimas. Turinčioms draugą vertėtų atsispirti pagundoms iš šalies – neištikimybę gal ir pavyks nuslėpti, bet kaltės jausmas anksčiau ar vėliau užgniauš gražų ryšį. Neleisk, kad taip nutiktų.


VANDENIS


Norėsis iš pagrindų pakeisti išvaizdą, ypač patobulinti kūno formas, nes jausi, kad investicijos į išvaizdą atsipirks. Iki tol vis nepastebėtos vaikinų, metų viduryje pajus, kad nebėra tuščia vieta vyrų fronte – dėmesį ims rodyti net tie, apie kuriuos nedrįsai pasvajoti. Svarbu, kad nesusigundytum grįžti į praeitį ir nebandytum lipdyti suirusių santykių, nes šie metai tam nėra labai palankūs. Kas buvo – pražuvo, rask jėgų atsispirti pagundai paskambinti senai meilei, atsisakyk jo pasiūlymų susitikti. Laimė lydės tas, kurios drįs pradėti naują romaną, susiporavusios vandenės tegul labiau prižiūri mylimojo laisvalaikį prie kompiuterio – jei ir kils pavojus, kad jį pavilios kita, tai daugiausia – iš interneto platybių.


ŽUVYS


Meilėje žuvims tikrai seksis, jei jos sugebės sutramdyti savo sproginėjantį charakterį. Nebūk tokia kategoriška, kritiška, aštriu liežuviu neskaudink tų, kurie rodo tau dėmesį, pirma pagalvok, o paskui sakyk. Tada tau tikriausiai nusišypsos sėkmė ir baigsis vienatvės dienos. Tas pats patarimas valdytis tinka ir įsimylėjusioms žuvytėms – jei nori džiaugtis mylimojo dėmesiu, nešokdink jo dėl kiekvieno nieko, nevaidink įsižeidusios dėl smulkmenų. Sulauksi pagrindinio gerbėjų dėmesio, tada ypač galvok, ką darai ir ką kalbi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis