Rugpjūčio mėnesio horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Koks tavęs laukia rugpjūčio mėnuo? Paskaityk prognozę ir sužinoki.

AVINAS


Jei tau nereikia talkinti artimiesiems prie žemės ūkio darbų, namų remonto ar statybų, tuomet imsiesi savaip pertvarkinėti savo gyvenamąją aplinką, perstumdysi baldus, paviešėsi kaime, aplankysi vaikystės vietas. Būk atsargi, nes gresia traumos. Gali susipažinti su mylimo vaikino tėvais, kalbėtis su juo apie šeimos kūrimą, ar gyvenimą kartu. Jei vaikino neturi, į galvą brausis atsiminimai apie pirmąją meilę. Regis, flirtai megsis su kaimynu, kolega ar kitu vyruku iš artimos aplinkos. Mėnesio viduryje tikėtinas pobūvis, vestuvės (kuriose tu nebūtinai būsi jaunoji), krikštynos. Trečia dekada tinkama darbo paieškoms.


JAUTIS


Šį rugpjūtį tau nepristigs gerų emocijų. Net jeigu pirmąją mėnesio pusę neturėsi galimybės kur nors toliau išvykti, tu nenuobodžiausi, nes tokiu atveju giminaičiai ir draugai patys atvyks pas tave. Bus rūpesčių, jeigu vienu metu pas tave sugalvos atvykti iškart du gerbėjai. Kai kurios Jaučio ženklo atstovės susilauks vaikelio arba taps krikštamotėmis, o kai kurios džiaugsis vaikinų laiškais ir skambučiais. Antra rugpjūčio pusė palanki, jei nori susirasti darbą, pasireikšti scenoje, pramoginiuose projektuose, veiklose su vaikais.


DVYNIAI


Permainingas mėnuo, bet žada žavių akimirkų. tai geras metas norinčioms užsidirbti arba už jau turimas santaupas įsigyti trokštamą daiktą, paslaugą. Verta investuoti į mokymosi kursus (vairavimo, užsienio kalbų), specialistų pagalbą. Pamėgink rašyti straipsnius, pasidomėk reklamos industrija, tapk modeliu. Tau turėtų pasisekti! Trečia dekada paskandins į rutiną ir buitį, tačiau meilės ir pagundų tau tikrai nestigs iki vasaros pabaigos. Kraują kaitins flirtai, o mėnesio pabaigoje jau aiškiai žinosi, kuris vaikinas žadina romantiškiausius jausmus.


VĖŽYS


Gali bandyti kenkti konkurentės, atstumti vaikinai. Mėnesio pradžioje tau reikėtų labiau pasisaugoti traumų, kurios gresia per neatsargumą ir impulsyvumą. Dėl pretenzingo elgesio gali nukentėti rimti santykiai. Vis dėlto, jei sugebi kontroliuoti savo veiksmus ir žodžius, šis rugpjūtis tau žada didelę sėkmę. Mėnesio viduryje gali atsirasti daugiau galimybių savirealizacijai, tačiau tau sunkiau seksis suvaldyti apetitą ir užgaidas. Verčiau neprarask saiko.


LIŪTAS


Nors rugpjūtis yra tavo mėnuo, bet retkarčiais jausiesi sutrikusi, dėl visko abejosi. tau atrodys, kad reikia ilgesnių atostogų, nes esi pavargusi, stinga energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Iš dalies esi teisi - tau reikia patinginiauti, kaip reikiant atsipūsti ir prisikaupti jėgų, tuomet mėnesio pabaigoje jau būsi neblogai pasirengusi imtis darbų, mokslų. Būtų gerai, kad nešvaistytum pinigų, nes laukia svarbūs pirkiniai, tam tikri ypatingi poreikiai. Meilės fronte kovoti nereikės. Jei jau turi pastovų vaikiną, jokių permainų neturėtų kilti. Regis, jis tave džiugins rūpestingumu.


MERGELĖ


Rugpjūtį tau reiktų ramiai atostogauti, nesukti galvos dėl sudėtingų problemų. Susitikimai su bendraminčiais, artimos sielos draugais, pasiliekant sau pakankamai asmeninės erdvės - tai visa tai, ko tau reikia, kad gerai jaustumeisi. Regis, jausiesi mylima ir mylinti, tik kartkartėmis baiminsiesi dėl rimtesnių įsipareigojimų, nesijausi visiškai saugi dėl savo finansinės situacijos ar sveikatos, išvaizdos. Trečia dekada skatins tave veikti aktyviau, drąsiau reikštis. Kartais atstumtas ir nevertinamas jausis tavo vaikinas.


SVARSTYKLĖS


Pirmos dvi rugpjūčio savaitės tau neleis ramiai atsipūsti nuo renginių, susibėgimų su draugais ir darbo rūpesčių. Trečiąją dekadą būtinai turi atitrūkti nuo aktyvios veiklos, lakstymų. Palepink save poilsiu. Regis bus progų slaptiems pasimatymams, įsimylėjimui. Pravartu atsiriboti nuo šurmulio ir nevengti pabūti vienumoje. Jei poilsiausi prie vandens, nepervertink savo jėgų, neplauk per toli ir venk svaigalų...


SKORPIONAS


Rugpjūtį tau nepavyks sėdėti be darbo ar kokios nors prasmingos veiklos. O jei pavyktų, tik blogiau, nes nieko neveikimas blogai veiks tavo emocinę būseną. Jeigu vasarai įsidarbinai sezoniniam darbui užsienyje arba įstojai ten studijuoti, tai šiuo metu rūpestėlių netrūks. Gali būti pasiūlytas pastovus darbas toli nuo namų. Tokiu atveju vyks rimtos permainos. Pažintis su perspektyviu vyruku, kurią užmegsi ar užmezgei kelionėje, turės tęsinį. Gali būti, kad rimtai galvosi apie išvykimą svetur, o jeigu esi emigrantė, apie grįžimą į savo šalį.


ŠAULYS


Tavo mintys skrajos nežinia kur. Gali būti, kad jau nukeliavai, kur norėjai ir dabar ten bandai užsidirbti pinigų, giliau įleisti šaknis. Aktualus studijų klausimas ir mokėjimo už jas problema. Jeigu turi užsienietį draugą, tuomet tikėtina kelionė pas jį. Nors mylimasis tave labai lepins, bet romantikos bus nedaug. Lengvai gali tapti jo žaisliuku. Mėnesio viduryje gali gauti norimą paskolą, paramą kažkokiam projektui. Rugpjūčio pabaiga gali pateikti nusivylimų, ypač jei elgsiesi neatsakingai. Nauja romantiška pažintis gali įnešti sumaišties.


OŽIARAGIS


Tai bus audringas mėnuo. Kai kurios Ožiaragės skirsis, kai kurios tuoksis, kai kurios susiras mylimąjį, o kitos galbūt gaus palikimą arba bandys kurti verslą, gauti paskolą. Bet kuriuo atveju įvyks lemtingų dalykų. Gali būti, kad su dominančiu vaikinu pereisi į kitą santykių etapą, gausi pasą ar atsidarysi sąskaitą banke, gausi paskolą. Pasisaugok grėsmių, susijusių su seksualine prievarta, vagystėmis. Tu taip trokšti turėti antrąją pusę, kad kartais elgiesi provokuojančiai. Ne itin padorūs vyrai gali tavimi pasinaudoti. Trečią dekadą turbūt išvyksi iš įprastinės aplinkos.


VANDENIS


Net sunku prognozuoti, kam teiksi pirmenybę: vaikinui, kuris patinka, ar veiklai, kuria užsiimi. Gali būti, kad tavo darbas toks, jog esi apsupta gerbėjų, džiugini jų akis? O gal sumaniai tarpininkauji, prekiauji? Žodžiu, šį rugpjūtį gali "nušauti" du zuikius vienu metu: ir pinigėlių užsidirbti, ir partnerį susirasti. Ar ilgam pritrauksi tą vaikiną prie savęs, ar tai tebus vienadienis nuotykis, priklausys nuo aplinkybių ir tavo veiksmų. Kaip bebūtų, mėnesio pabaigoje galimas psichologinis išgyvenimas, nes teks nutolti nuo mylimojo dėl skiriančio atstumo. Tave gali pravirkdyti kažkoks laiškas ar pokalbis. Pasisaugok sukčių.


ŽUVYS


Rugpjūtį viskam rasi laiko - ir vienokiems, ir kitokiems darbams, ir pramogoms, ir meilei. Gali būti, kad mėnesio pradžioje pinigų išleisi ne pagal kišenę kažkokiam renginiui, konkursui ar pramogai. Vis dėlto tau turėtų labai sektis, ypač meilės ir kūrybos srityse. Sugebėsi šauniai pasireikšti. Jeigu laukiesi kūdikio, tikriausiai vyks sveikatos patikrinimas ar tam tikras pasiruošimas jo atsiradimui pasaulyje. Jeigu esi kažkam alergiška, saugok sveikatą. Meilės fronte dėl tavęs gali grumtis du vaikinai. Karštų aistrų netrūks visą vasarą, bet pačioje jos pabaigoje dėl kažkokios simpatijos jausiesi apsigavusi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis