Būtent šią Zodiako ženklo atstovę verta kviesti į pasimatymus

Pamažu artėjant meilės dienai - Valentinui, pasidomėjome, koks Zodiako ženklas yra labiausiai mylimas priešingos lyties atstovų.

Šio Zodiako ženklo atstovės gauna daugybę kvietimų į pasimatymus, mat jos spinduliuoja neįtikėtiną žavesį bei geba pritraukti dėmesį. Pagrindinis jų ginklas - šypsena, kuriai sunku atsispirti. Šio Zodiako ženklo moterys bei merginos taip pat labai šeimyniškos, mėgstančios suktis virtuvėje ir mylinčios maisto gamybą.

Nori sužinoti, po kokiu ženklu yra gimusi tobula mergina vaikinų akimis? Tai nenuspėjamoji Svarstyklių ženklo atstovė. Šis Zodiako ženklas yra laikomas pačiu optimistiškiausiu ir emociškai stabiliausiu. Būtent to dažniausiai ir stokoja moteriškosios lyties atstovės - dažnai supyksta dėl menkniekių, apsiašaroja ar pakelia toną, kai nėra tam tikslo. Svarstyklių ženklo atstovės - ne tokios.

Draugystė su jomis - viena tiesi linija be jokių bangavimų. Jos geba partneriui suteikti pasitikėjimo savo jėgomis, užtikrina stabilumą ir ištikimybę. Jei Svarstyklės laimingos, jos sukuria harmoningus ir tobulėti skatinančius santykius, kurių taip trokšta daugelis. Būtent todėl Svarstyklės beveik niekuomet nebūna vienos - tik pabaigusios vienus santykius, kaipmat sukuria kitus. Ir viskas dėl susiklosčiusių aplinkybių - likimas joms lemia ganėtinai greitai sutikti naujus partnerius ir nekentėti vienumoje.

Be to, Svarstyklės - tikras moteriškumo idealas. Jos kantrios, švelnios ir taktiškos, todėl niekuomet naujojoje kompanijoje neišsiskirs netinkamu elgesiu. Daugelis vaikinų bei vyrų trokšta turėti Svarstykles šalia savęs, mat jos geba būti ir šeimyniškai ramios, ir tikros kompanijos sielos - ir viskas dėl jų dvilypio charakterio.

Tad, vaikinai, jei vis dar ieškote sau tobulos merginos ir svarstote, kurią merginą vertėtų pakviesti į pasimatymą, nedvejodami rinkitės Svarstyklių ženklo atstovę - su ja bus galima ne tik ypatingai smagiai praleisti vakarą, bet ir padiskutuoti rimtomis temomis. Nėra geresnės pasimatymų kompanionės nei ji!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis