Šio Zodiako ženklo aura – pati blogiausia

Tikriausiai ir tau teko ne kartą girdėti aurosterminą. Aura – tai, kas supa žmogaus fizinį pavidalą. Auros yra skirstomos į gerąsias ir blogąsias. Kuo daugiau ir ilgiau bendraujama su žmogumi, turinčiu neigiamą aurą, tuo labiau užteršiama savoji.

Išvalyti savo aurą ne taip jau paprasta, vis dėlto daug lengviau yra vengti bendravimo su žmonėmis, kurių aura kupina įtampos. Nors dažniausiai negalime pasirinkti, kokios žmonių auros mus sups, yra galimybė švengti gilaus ryšio su blogą aurą turinčiu žmogumi.


Astrologijoje nusimanantys išskyrė vieną Zodiako ženklą, kuris, jų nuomone, turi labiausiai atstumiančią ir neigiamas emocijas skatinančią aurą. Nepatikėsite, bet tai yra... Liūtas.


Šio Zodiako ženklo atstovų aura neretai sukelia aplinkiniams nepagrįstą baimę. Daugelis pripažįsta, jog šalia Liūtų jaučiasi nuvertinti, nesuprasti ar paprasčiausiai bijantys pasakyti savo tikrąją nuomonę. Taip yra todėl, jog Liūtai neretai išauktština save ir menkina silpnesnius.


Sakoma, jog Liūtų aura – sugerianti, o ne dovanojanti. Liūtai iš tiesų dažnokai yra įvardijami kaip energetiniai vampyrai, mat ilgiau pabendravus žmonės pavargsta nuo Liūtų pasipūteliškumo bei egoizmo. Nors Liūtai išsiskiria savo taurumu ir atkaklumu, su jais nelengva dirbti, generuoti idėjas - jie tvirtai laikosi savo principų, todėl gana sunku su šio Zodiako ženklo atstovais rasti sprendimą. Galbūt todėl žmonės, bendraujantys su Liūtais, privalo susitaikyti su prieštaringa jų aura – nors jie geba suteikti stiprybės, motyvuoti, lygiai taip pat sugeba sumenkinti ir padaryti taip, jog žmogus pasijustų nevertinamas.


Teigiama, jog Liūtų aura atitinka manifestoriaus tipą, kuris išsiskiria tuo, jog nesugeba pritraukti kitų aurų ir net jas atstumia. Šį auros tipą turintys asmenys sunkiai įsilieja į kompanijas, yra atšiauresni, tačiau puikiai sugeba vadovauti ir lyderiauti. Manifestoriaus tipą turinčių žmonių yra vos dešimt procentų visame pasaulyje ir nemenka tikimybė, jog didelę jų dalį sudaro Liūto ženklo atstovai.


Vis dėlto nereikia pamiršti, jog neigiamą aurą galima turtinti, tobulinti ir padaryti kur kas labiau teigiama. Paslaptis slypi nuoširdume, atvirume ir egoizmo pažabojime. Jei ir tu esi Liūtų ženklo atstovė, nenusiminki – dar kartą pergalvok savo elgesį su aplinkiniais ir į paviršių iškelk bendravimo trūkumus, kurie trukdo tau tapti mylima bei gerbiama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis