Astrologinė prognozė ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė birželio 2-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien tiktų atsidėti namų reikalams. Regis, jums reikia šiokio tokio atokvėpio nuo svetimų problemų ir darbo kitų labui. Negailėkite komplimentų ir švelnių žodžių artimiesiems.


JAUTIS. Nepraleiskite progos ko nors naujo išmokti. Galite sulaukti pasiūlymų, vertingos informacijos, todėl neatsisakykite pabendrauti net su tais, kurie jums nelabai patinka.


DVYNIAI. Šiandien toliau spręsite aktualias problemas. Rūpestingai planuokite savo išlaidas ir pajamas. Pirmenybę teikite mokėjimams, kurių negalima išvengti bei paslaugoms, pirkiniams, be kurių negalite apsieiti.


VĖŽYS. Gana palanku tvarkyti turtinius, reklamos, socialinius reikalus. Galbūt sulauksite netikėto pasiūlymo bendradarbiauti, arba nuspręsite padėti pažįstamam žmogui.


LIŪTAS. Šiandieną jums naudingiau ne patiems reikšti savo mintis, norus, bet stebėti, žiūrėti, ką sako ir veikia kiti. Neblogas metas meninei kūrybai, jogai, meditavimui.


MERGELĖ. Iš būrio draugų derėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Bendraminčių parama bus labai svarbi, siekiant įgyvendinti tikslus. Gali būti, kad vyksite į renginį.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai ieškosite naujų kūrybos ir darbo formų, bendrausite su specialistais, galinčiais pakonsultuoti. Jeigu susidursite su kliūtimis, nenuleiskite rankų.


SKORPIONAS. Būsite linkę filosofuoti apie gyvenimo prasmę, politikuoti, postringauti apie vertybinius dalykus ir pan. Galimas netikėtas pasiūlymas, kurį vertėtų apsvarstyti.


ŠAULYS. Šiandien ypač jaudins finansinės problemos. Galbūt prie sienos remia kreditoriai arba reikia kažkuo dalintis su kitais. Gali kiek pasikeisti jūsų planai ir meilės, partnerystės srityje.


OŽIARAGIS. Galimi dalykiniai susitikimai, derybos. Meilės reikalai nepateisins vilčių, jeigu iniciatyvos ir dėmesio laukiate tik iš kitos pusės, o patys elgiatės visiškai pasyviai.


VANDENIS. Palankus metas įprastam dalykiniam bruzdesiui, o labiausiai – tiesiog ramiam ir kruopščiam darbui. Turint laiko, galima pasirūpinti ir kitkuo – puoštis, gerinti savo įvaizdį ir išvaizdą.


ŽUVYS. Džiaugsmo suteiks malonus flirtas arba gera žinia. Regis, širdies šilumos nepagailėsite vaikams, mylimiesiems. Tik susilaikykite nuo pagundos išleisti daug pinigų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis