Jei įsimylėsi šį Zodiako ženklą, vargus galėsi pamiršti

Dar neturi savojo Valentino? Laiko surasti mylimą žmogų liko nedaug, tačiau viskas įmanoma! Visgi jei dairaisi pačio tobuliausio, rūpestingiausio, atlaidžiausio ir mieliausio vaikino, į pasimatymus eik tik su Vėžio ženklo atstovu.

Vėžys - tiesiog tobulas partneris. Savyje jis talpina daugybę gerų savybių. Taip, neretai Vėžys gali būti kiek lėtokas, nerangus, tačiau jei ieškai partnerio, kuris atsiduotų santykiams visa širdimi, Vėžys bus būtent toks. Vėžiai santūrus, tačiau kartu neieškantys žodžio kišenėje ir sugebantys pralinksminti, tad pasimatymai su Vėžiu tikrai nebus nuobodūs. Beje, Vėžiai dažniausiai patys pirmi puola organizuoti susitikimus, mat yra linkę viską suplanuoti iki menkiausių smulkmenų.

Vėžiai unikalūs dar ir tuo, jog tiesiog dievina daryti staigmenas. Romantiškos vakarienės, mielos žinutės, išvykos į kurortus - su Vėžiais patirsi tai, apie ką seniai svajojai. Žinoma, Vėžiai labiau tinkami ramesnį gyvenimo būdą mėgstančioms merginoms, tačiau šio Zodiako ženklo atstovai puikiai geba prisitaikyti - tiek prie aktyvesnių, tiek prie labiau principingesnių asmenybių.

Jei kada nors mezgei ryšį su Vėžiu, puikiai žinai, kokie jie ramūs konflikto akivaizdoje. Niekuomet pernelyg nereiškiantys savo nuomonės, Vežiai puikiai geba užglaistyti kilusį ginčą ir nugesinti audras. Todėl trumpalaikių draugysčių Vėžiai netoleruoja - jie trokšta kuo ilgiau išsaugoti santykius ir juos išlaikyti.

Vėžiai – ganėtinai sentimentalūs, jie mėgsta saugoti mielus mažmožius (bilietus į pirmą kartu pamatytą filmą, kavinės, kurioje pirmą kartą kartu gėrėt kavą, servetėlę ir t.t.). Taip pat po Vėžio ženklu gimusiems vaikinams vienas svarbiausių dalykų yra šeima. Būtent todėl Vėžys vadinamas pačiu šeimyniškiausiu Zodiako ženklu, kuris ganėtinai anksti sukuria savo šeimą. Todėl toms, kurioms galvoje vien vakarėliai, su Vėžiu ne pakeliui.

Beje, po Vėžio ženklu yra gimęs ir tavo mylimas serialo herojus - Liežuvautojos aktorius Edas Westwickas. Kas paneigs, jog jis vienas charizmatiškiausių vaikinų - santūrus, ramaus būdo, bet spinduliuojantis nenusakomą charizmą. O jo buvusių merginų teigimu jis tiesiog tobulas partneris, kuris pats pirma skuba planuoti pasimatymus ir negaili staigmenų. Va taip va!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis