HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (02 03 - 02 05)

VASARIS! Vienu mėnesiu arčiau pavasario. O kol dar spaudžia šaltukas, svarbiausia, jog širdyje netrūktų šilumos ir gėrio. Ką tau žada šis savaitgalis?

Avinas. Švarink savo aplinką. Puikus metas atsikratyti nereikalingų daiktų, kruopščiai susitvarkyti namus ir iš savo gyvenimo išmesti tai, kas tave vargina ir kuria tau slogią nuotaiką. Todėl padaryk savo sielai „generalinį tvarkymą“ ir pagalvok, kokie žmonės tave verčia jaustis nejaukiai arba elgiasi su tavimi nesąžiningai

Jautis. Pokyčiai arba kelionė. Į tavo gyvenimą beldžiasi malonios permainos, kurios, tikėtina, įvyks ne namuose. Todėl jei seniai planuoji išvyką į kitą miestą ar atidėlioji kelionės užsakymą, šis savaitgalis - pats tinkamiausias metas tam padaryti.

Dvyniai. Žmonės, kuriuos sutiksi per ateinančias dvi savaites, paliks ypatingą žymę tavo gyvenime. Galbūt įsileisi juos į savo širdį, o galbūt susirasi naują gerą draugą. Tik nedaryk klaidos manydama, kad kiekvienas tavo kelyje pasipainiojęs vaikinas yra potencialus kandidatas į tavo vaikino vietą.

Vėžys. Būk atidus, kad nepamirštum svarbių dalykų. Po nesėkmių periodo sėkmė ima šypsotis, kartais net gali būti sunku patikėti savo laime. Ypatingai palankios dienos – šis savaitgalis. Merkurijus padeda, Venera šypsosi, ko daugiau norėti. Gyvenime pagaliau įsivyraus darna ir harmonija.

Liūtas. Leiskite šį savaitgalį savo vaizduotei lietis laisvai. Netrukus tai galėsite paversti kūrybiniu darbu arba galite sugalvoti išradingų būdų, kaip „prastumti“ savo dalykinius interesus. Keletą artimiausių dienų galva gali būti perkrauta, mat teks generuoti šį savaitgalį kilusias idėjas. Nepamirškite jų užsirašyti. Norėsis jas prisiminti visas.

Mergelė. Sakoma, kad kai likimas uždaro duris, jis atveria langą. Būtent taip ir galima apibūdinti tavo savijautą šį savaitgalį. Gali būti, kad sužlugs tavo planai arba kils kivirčas. Tačiau neverta dėl to jaudintis, nes viskas, kas nutiks šiomis dienos, bus tik į naudą. Nebijok permainų!

Svarstyklės. Iš moters, tai gali būti jūsų mama, šį savaitgalį sulauksite labai malonios žinutės. Jeigu tai bus laiškas, jis gali užimti kelis puslapius. Jeigu tai bus skambutis telefonu, pokalbis gali trukti labai ilgai. Pabandykite numatyti šiek tiek laisvo laiko šį savaitgalį. Kad ir kas būtų šis žmogus, šis kontaktas jūsų santykiams turės didelį teigiamą poveikį.

Skorpionas. Seniai trunkantis romanas šį savaitgalį paskatins susimąstyti apie jo prasmingumą. Be to, už kiekvieno kampo tykos pagundos. Sakai, flirtavimas nėra neištikimybė? Na, žiūrint kaip ir su kuo flirtuoji... jei neturi poros, laukia pažintis su užsieniečiu (užsieniete). Beje, tau tinkamiausi partneriai – Dvyniai ir Avinai.

Šaulys. Meilės deivė Venera patarpininkaus, tad savaitgalį galimos naujos pažintys. Pats metas, juk šitaip norisi naujų vėjų. Jaunatis nuo penktadienio skatins imtis naujų darbų, negailėti pastangų. Gali tekti gailėtis savaitgaliui duoto pažado. Na bet pažadas yra pažadas, teks jį vykdyti.

Ožiaragis. Žmogus,kurį nuoširdžiai mylite, gali suteikti jums įkvėpimo kokiai nors kūrybinei veiklai. Galbūt parašysite dainą ar poemą apie savo draugą, nupiešite ar nutapysite kieno nors portretą, paruošite kokį nors išskirtinį patiekalą. Neleiskite drovumui ar varžymuisi sutrukdyti tam. Pamatysite, jūsų draugas bus sujaudintas. Jūsų pastangos bus įvertintos ir labai pasitarnaus jūsų draugystės pastovumui.

Vandenis. Penktadienį jaunatis atsidūrė tavo draugystės, vilčių, norų zonoje. Merkurijus skatins ieškoti naujų, neatrastų teritorijų. Venera palanki aktoriams, rašytojams, mokytojams, pardavėjas ir dirbantiems reklamos srityje. Na, o visų Mergelių laukia turiningos dvi dienos.

Žuvys. Šį savaitgalį jūsų globėja Venera ateina į jūsų pinigų ir pasitikėjimo zoną. Už visus gražius dalykėlius, kurių prisirinkai, teks sumokėti. Nebe taip linksma? Na bet taip jau būna su interneto parduotuvėmis. Jei negali gražinti visų prekių atgal, pamėgink parduoti. Jaunatis skatins nesnausti, nestovėti vietoje. Na ir puiku, kad savaitgalį nestigs energijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis