Astrologinė prognozė kovo 16-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė kovo 16-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Turėtų neblogai sektis dalykinė veikla. Galbūt kils minčių apie tai, kad reikia leistis į kelionę, keisti darbą arba gyvenimo būdą. Pravartu didesnį dėmesį skirti sveikatai, mitybai.


JAUTIS. Ši diena skatins kūrybingumą, polėkį, bet kartu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi arba su nuosavybe, finansais. Saugokitės sukčių.


DVYNIAI. Regis, rūpesčių sukels artimas žmogus. Pasirūpinkite savo šeimos, namų saugumu. Pravartu kartu su artimaisiais ūkiškai padirbėti ir aptarti šeimos reikalus, pajamas, išlaidas.


VĖŽYS. Regis, įtampa augs dėl vertybinių pozicijų, ideologijos. Negalėsite pakęsti intrigų, melagienų. Visgi bendraminčių bus daugiau ir tai teiks optimizmo. Galbūt semsitės įspūdžių kelionėje.


LIŪTAS. Nors ši diena bendrąja prasme lyg ir nebus itin gera, galite tikėtis neblogų perspektyvų versle, darbe, susitikimuose, kūrybos, meilės ir vaikų srityse. Seksis stiprinti turtines pozicijas.


MERGELĖ. Kai kurios problemos paaštrės tuo atveju, jeigu mėginsite gauti daugiau, nei nusipelnėte, arba nepasirūpinsite tuo, kuo turite pasirūpinti. Galbūt suprasite, kad dėl įvairių reikalų buvote kai ką svarbaus pamiršę ar atidėję.


SVARSTYKLĖS. Dėl iliuzijų, propagandos, netikrumo sunku bus iš karto teisingai suvokti, kas realiai vyksta ir kodėl. Nepulkite viešinti išgirstos abejotinos informacijos, tikrinkite faktus.


SKORPIONAS. Susitikimai, susiję su visuomeniniais ar kitokiais projektais, verslu, darbu, politika, turėtų sulaukti pritarimo. Visgi kels nerimo galimų išlaidų mastas, bendras nestabilumas.


ŠAULYS. Šiandien bus itin svarbūs ryšiai bei socialinis, politinis statusas. Kita vertus, ne viskas bus auksas, kas žibės. Ir tai gali greitai paaiškėti. Regis, turite klastingų konkurentų, priešų.


OŽIARAGIS. Gali būti, kad be aiškios priežasties padidės optimizmo jausmas, noras ką nors tikslingai veikti, siekti. Galite gauti intriguojamą žinią, sulaukti komplimentų. Venkite aferų darbe. Saugokite sveikatą.


VANDENIS. Turėtų neblogai sektis reikalai, susiję su vertybiniais popieriais, paskolomis, alimentais, nuosavybe. Tačiau kai kurios pagundos skatins nedorus kėslus, seksualinę prievartą ir pan. Saugokite nuo pavojų vaikus.


ŽUVYS. Domins įvairūs projektai, kitų žmonių požiūris į jūsų sumanymus. Būsite stebimi ir vertinami. Labiau atsižvelkite į partnerių poreikius, planuodami pirkinius ar permainas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis