Didysis pavasario santykių horoskopas: neišvengiami pokyčiai

Pavasaris - tas stebuklingas metas, kai prabunda noras veikti, džiaugtis smulkmenomis, juoktis ir, žinoma, mylėti. Mylėjai ir žiemą? Tikėtina, jog pavasario sezonu jausmai taps dar stipresni. Rask savo Zodiaką ir paskaityk, kas tavęs laukia pavasario sezonu!

Avinas. Nelauk tinkamo momento - parodyk jam dėmesį jau dabar. Esi iš tų atkakliųjų, kurios tikslo siekia bet kokiomis priemonėmis, tad kam delsti? Tavo fronte pavasarį daug gerbėjų nebus, bet tik todėl, jog į tavo akiratį bus kritęs vienas vienintelis, į kurį ir nukreipsi savo flirto kerus. Jei savo širdies draugą jau radai, nepamiršk sugalvoti, ką kartu jums nuveikus - pavasaris puikus metas naujoms veikloms.


Jautis. Jei turi vaikiną, būk pasirengusi trumpai, smagiai išvykai. Tai gali būti ir vaikino tau parengta staigmena. Jei savojo širdies draugo neturi, gali būti, jog jo ir nesutiksi. Tačiau vieniša tikrai nebūsi - aplink tave suksis draugai, kurie rodys tau dėmesį. Ar būsi linkusi klimpti į romaną su geru draugu? Vargu, tačiau toks dėmesys tau patiks.


Dvyniai. Pavasarį skleidžiantis žiedams skleisis ir tavo žavesys - gali būti, jog pakeisi įvaizdį, šukuoseną, o tai pritrauks vaikinų dėmesį. Todėl komplimentų ir gražių žodžių tau tikrai netrūks. Deja, gerbėjų minioje savojo širdies draugo neatrasi. Sunkiai seksis megzti rimtus santykius, iškils keblumų bendraujant su tau patinkančiais vaikinais. Trauksi dėmesį tų, kurie tavęs nedomina...


Vėžys. Pavasarį tavęs laukia pasimatymų maratonas. Jei turi širdies draugą, pasiruošk siurprizams - iškylos gamtoje, romantiški pasisedėjimai lauko kavinėse, kilimas oro balionu. Tavo antroji pusė norės tave nustebinti. Jei savojo vis dar ieškai, pakvietimų į pasimatymus gausi iš tiesų nemažai. Kaip elgtis, žinosi pati - gal ir neverta į pasimatymą kulniuoti su kiekvienu parodžiusiu dėmesį?


Liūtas. Išėjusi į miestą žvalgykis nebe berniukų gražuoliukų. Pavasaris tave subrandins ir jausiesi pasirengusi tvirtam ryšiui. O ir sąlygos tam bus labai palankios - dėmesį tau rodys net ne vienas, o keli rimti vaikinai, tačiau tu kaip visuomet tą dėmesį sunkiai pastebėsi. Verta atidžiau patyrinėti vaikinų elgesį su tavimi, išsiaiškinti, ar tikrai geras tavo draugas jaučia tau tik draugiškus jausmus. Jei turi savąjį, saugokis pašalinių - jie gali kištis į jūsų santykius ir smarkiai juos pabloginti.


Mergelė. Įspėjame - pavasario sezonu saugokis tų, kurie norės pažaisti su tavo jausmais. Nesi naivi, tačiau net ir gudriausios gali įklimpti į nuodingus santykius, kurie prie gero tikrai neprives. Verčiau daugiau laiko skirk sau, savo vidinio pasaulio tobulinimui. Turi vaikiną? Pasistenk mažiau su juo konfliktuoti - toks nuostabus oras, tiek veiklos, geriau nukreipkite ginčus į malonius užsiėmimus.


Svarstyklės. Tave domins ir trumpalaikiai santykiai, ir ilgesnės draugystės. Žodžiu, tavo pasaulyje jausmų bus iš tiesų nemažai, o ir pati jausiesi labiau pasitikinti savimi, žavingesnė ir atsidavusi gyvenimui. Tai pastebės ir tavo antra pusė, jei tokį turi. Jis po niūrios žiemos stengsis tau parodyti daugiau dėmesio, palepins dovanomis.


Skorpionas. Pasiruošk gauti gėlių, tik neskubėk skubinti įvykių. Juk žinai, jog vaikinai, spaudžiami į kampą, traukiasi kiek begalėdami. Norėsi greitai klimpti į santykius, staiga įsimylėti, bet patartina kiek palaukti. Pavasario sezonu iš tiesų regime kažką ypatingo, tačiau verta neskubėti, išlaukti tinkamos progos ir tik tuomet bandyti pelnyti tau patinkančio vaikino dėmesį. Jei vaikiną jau turi, nepamiršk jo palepinti - jis tai daro gana dažnai, o dabar metas ir tau.


Šaulys. Tavo jausmų frontas iš niūraus virs spalvingu. Ryškiomis spalvomis nusidažys gyvenimas, mat sutiksi sau skirtąjį... ten, kur mokaisi ar dirbi! Tiesa, pasiruošk, mat nebus lengva susikaupti - jis nuolat rodys tau dėmesį, kartais net įkyriai. Jei jau turi vaikiną, turėsi būti stipri, jog tavasis kolega nesuerzintų tavojo. Pavasarį spinduliuosi ypatinga charizma, kuri pritrauks daugelį. Nieko nepadarysi - tavasis žavesys skleisis nekontroliuojamas.


Ožiaragis. Laimė tavęs lauks netikėčiausiose vietose, todėl suskubk tai patirti - pavasario sezonu namie nesėdėk, nes būtent viešumoje gali sutikti tau labai patiksiantį žmogų. O tuomet pasitelk visą savo vidinį žavesį, kurio turi iš tiesų nemažai, tik kartais nesugebi jo panaudoti. Jei vaikiną jau turi, santykius plėtok pasitelkdama taktiką mažiau konfliktų - daugiau laimės. Sugebėk net ir smulkmenose pamatyti džiugesį ir neužsiputok dėl menkniekių. Juk žinai, jog mes, merginos, tai puikiai sugebame...


Vandenis. Išmok prisitaikyti prie situacijos ir pabandyk į viską žvelgti be streso. Gali būti, jog rodysi dėmesį, o tavoji simpatija į tave nekreips dėmesio. Tačiau tai ne pasaulio pabaiga - nukreipk savo energiją ne į vaikino ieškojimą, o į kitas veiklas. Jei savo žmogų jau turi, pavasario sezonu teks pasistengti, jog išlaikytum ryšius. Juk santykiai - tai darbas.


Žuvys. Pavasarį dėl daug ko erzinsiesi, ypač būsi priekabi prie savo vaikino. Keista, juk pavasaris tau žada tiek puikių romantiškų akimirkų, tereikia leisti joms įvykti ir neaptemdyti jų pykčių priepuoliais. Jei vaikino neturi, yra galimybė jį sutikti bendroje draugų kompanijoje - tereikia dažniau išeiti į viešumą, pabūti su draugais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis