Kovo mėnesio meilės prognozė kiekvienam Zodiako ženklui

Ką pirmasis pavasario mėnesis lems jausmų sferoje?

AVINAS


Žvaigždės rodo, kad turėtumėte šiek tiek pakoreguoti savo romantišką gyvenimą. Pats laikas susimąstyti apie savo jausmus. Aptarkite su savo partneriu savo viltis ir slapčiausias svajones dėl judviejų ateities. Toks atkaklumas beveik neabejotinai padarys jūsų santykiams daugiau naudos nei bet koks gražus, bet švelnus pokalbis.


JAUTIS


Šiandieninės planetos Jaučių romantiškas partnerystes šiek tiek atšaldo. Kažkas, kuris jums rūpi, nėra nusiteikęs rodyti jums savo meilę bei prieraišumą. Idealu šiek tiek laiko praleisti atskirai, tada planuoti vėl susitikti su simpatija po kelių dienų. Laukite tinkamos progos. Merginoms, kurios turi vaikinus, šis mėnesis gali būti įtemptas metas - horizonte nemažai pykčių, nesutarimų.


DVYNIAI


Šį mėnesį jus ir jūsų mylimąjį sies labai stiprūs emociniai santykiai. Abu sutarsite dėl svarbiausių dalykų, ypač, kas liečia ateitį. Jūs ir jūsų mylimas žmogus turėsite galimybę kartu pradėti naują projektą ir dalyvauti bendradarbiavimo projekte. Pasinaudokite galimybe pradėti keletą jums naudingų dalykų, kol abu būsite geros nuotaikos.


VĖŽYS


Svajosi apie tobulą meilę, šimtus kartų nagrinėsi buvusius santykius, patinkančių gerbėjų privalumus ir trūkumus, o realiai veikti neatsiras drąsos. Gali būti, kad išsirinkai tą, kuriam patikti labai mažai šansų? O gal sureikšmini santykius su vaikinu, su kurio jau seniausiai viskas turėjo būti baigta? Jei antroje mėnesio pusėje apsispręsti judėti pirmyn, tikėtina sėkmė. Tas pats liečia ir vaikinus turinčias Vėžių ženklo merginas – veikiančios ryžtingai laimės, delsiančios pramiegos didįjį šansą.


LIŪTAS


Liūtes užvaldys noras pelnyti aplinkinių dėmesį ir nokautuoti konkurentes. Jos beprotiškai norės puoštis, gražintis, lieknėti, flirtuoti, tačiau apie rimtus įsipareigojimus galvoti nepavyks. Lengvabūdiški santykiai pradžioje teiks džiaugsmą, sukels aplinkinių pavydą, bet vėliau labai apkars. Jau norėsi saugumo, bet ankstesni žaidimai tam trukdys – gali paaiškėti, kad draugai buvo netikri, o gerbėjai iš tavęs norėjo tik geros kompanijos, bet tikrai ne kažko daugiau.


MERGELĖ


Jautrios, smulkmeniškos, savo gyvenimą iki smulkmenų mėgstančios sutvarkyti Mergelės jausis išmuštos iš vėžių: vaikinas elgsis egoistiškai, atostogas norės planuoti pagal savo norus. Atrodys, kad visi nori užlipti ant galvos. Patarimas – netylėti ir kovoti dėl savo norų, nes tik po kautynių santykiai pakils į naują lygį. Vienišoms Mergelėms nederėtų snausti - labai didelė per atsitiktinumą gimusios meilės tikimybė, kai lemtingas vyrukas kone tiesiogine žodžio prasme kris į rankas.


SVARSTYKLĖS


Labai svarbu savęs nekaltinti ir neprasidėti su pusėtinais variantais, nes tie bernai, nukabinti „iš bėdos“, gali prilipti ilgam ir taip pražiopsosi gerą šansą, kurį tau likimas turėtų atsiųsti. Partnerius turinčios mėgausis palaima ir romantika, tačiau atsiradus trinčiai, turėtų kuo mažiau provokuoti antrą pusę, nes šių nervai bus silpni. Mintys bus linkusios materializuotis, todėl stenkis galvoti apie kuo šviesesnę savo ir mylimojo ateitį. Šiuo laiku net vienišės mintimis galės iššaukti mylimąjį.


SKORPIONAS


Gali būti, kad šį mėnesį jūsų mintys klaidžios atgalios. Buvęs romantiškas partneris ar seniai nematytas draugas gali sukelti gerų prisiminimų apie gerus laikus, kuriuos leidote drauge. Gali būti, kad galvojate apie susitikimą arba prisimenate žmones, kurie jums patiko, ir gerus laikus, kuriuos praleidote su jais. Tai padės jums rasti problemos, su kuria dabar susiduriate, sprendimą.


ŠAULYS


Atsiras begalinis noras vaidinti princesę. Tau ims atrodyti, kad esi lobis bet kuriam vyrui, tad imsi ožiuotis, reikalauti dėmesio ir taip tikrai išvarginsi ir ilgalaikę antrą pusę, ir net šviežutėlius gerbėjus (jei dar neturi vaikino, bet jo tik dairaisi). Todėl pasistenk nusileisti ant žemės. Taip pat tavęs gali laukti ilga romantiška kelionė į tolimus kraštus, kur gali išgirsti ilgai laukiamą pasiūlymą tekėti ar bent kartu gyventi.


OŽIARAGIS


Draugės skambins ir prašys patarimų, kaip joms elgtis, nes tave laikys idealiu santykių pavyzdžiu. Net ir tos, kurios meilės dar nerado, nekels bėdų dėl vienatvės, mėgausis laisve ir toks ramus požiūris duos vaisių – daug šansų, kad horizonte pasirodys išvaizdus ir geras pareigas užimantis vaikinas, apipilsiantis tave dovanomis. Vienintelis pavojus – tau gali imti atrodyti, kad šis gerbėjas nuobodokas (ir pačios atsiras ilgai snaudęs noras linksmintis, vilioti), per daug rimtai žiūri į jūsų draugystę (gali net pulti pirštis!!!), todėl gali grėsti skyrybos, nes tu nemėgsti spaudimo.


VANDENIS


Kalbant apie konkrečius santykius, galite išgyventi savistabos laikotarpį. Puikiai žinote, kiek partnerystė gali pasiūlyti ir kiek į ją investuojate. Tačiau atrodo, kad tam tikri rūpesčiai labai slegia jūsų mintis. Pageidautina problemas spręsti abipusės diskusijos ir dialogo būdu. Pasikalbėkite su savo antrąją pusę, nevenkite nuoširdumo ir atvirumo. Gal nesijaučiate pilnavertiškai laimingos?


ŽUVYS


Kalbant apie meilės gyvenimą, prisiimkite atsakomybę už save ir judėkite savo tikslų link. Sukurkite planą dabar. Tik tuomet, asmenys, kurie yra šalia jūsų, apipils jus meile ir palaikymu. Būkite atviri susitikdami su naujais žmonėmis ir jūsų žvaigždės jus nuves ten, kur trokštate.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis